Jump to content
Sign in to follow this  
prikull

Tekkis jälle paar küsimust..

Recommended Posts

Tahtsin küsida et kas aeroobse trenniga saab ka üle pingutada?Ma teen umbes 5-6 korda nädalas aeroobset ega see liiga palju pole?

Ja teine küsimus et kui Kava teha süsteemis 2+1+1+1+2, st. kaks trenni, üks puhkus, üks trenn, üks puhkus, kaks trenni.

Kas siis pean iga nädal sama süsteemiga tegema?Või nii et esimene nädal kaks trenni, üks puhkus, üks trenn, üks puhkus, kaks trenni ja teine nädal kaks puhkust,üks trenn üks puhkus, üks trenn , kaks puhkust?

Kes teab see palun vastaku.

Ette tänades.

aeroobne trenn on just kasuks kui oled väga aktiivne jõusaalikülastaja :( aga selle trennipäevade kohta arvan et sa ei pea igal nädalal sama süsteemi tegema, kuid ma ei ole oma väites kindel, las targemad otsustavad :)

sellise aeroobse trenni kohta see küll palju pole, see on sulle kasuks, kava kohta arvan ma niipalju et sa võid nii teha :)

oleneb kui pikalt sa treenid ja mis lihaseid jne jne, kui sa peale trenni teed ikka venitusi ja samas ka korralikult aeroobset ning oled puhanud ja tunned ennast hästi sis milles probleem!?!?! Tee trenni niiet maa on must :D

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.