Jump to content
Sign in to follow this  
wilson

rinnalt surumise kava?

Recommended Posts

a ok tänud muidu.kardan et ma veel niipea ei saa omale surumissärki lubada :D :S hinnad liiga kõrged minu jaoks.aga jh tänud sellegi poolest

Kas judo trenn mõjub arengule väga halvasti? Trennid on samadel päevadel nagu jõusaal ja jõusaali lähen peale trenni.

Kindlasti mitte halvasti. Lihtsalt spetsiifika on teine.

Raske on oodata max. jõunäitajate kasvu peale judo trenni. Need lihasgrupid, mis põhiliselt töötavad pole taastunud.

tervist, paluks ka surumis kava saada kui keegi viitsiks saata, oleks tänulik

doggy00@msn.com

Kui sa esimest korda teed, siis on raske aru saada programmi põhimõttest. Samuti sellest, mis lihasgruppe koos teha jne.

Minu arust vajab see lahti seletamist.

Sellepärast saatsin kõigepealt Wilsonile need jutud failidena.

Muideks Wilson lugesin, et teed teine päev 6x4 - seda on palju!!? Tee ikka 6x2 ja kui ei sobi raskus, siis ümarda 2,5kg. täpsusega allapoole (näit. 94kg. asemel teed 92,5kg.-ga).

praegu ma olen teinud 95kg.kas sis peaks tegema 100kg 6x2.tegelt peaks proovima.aga miks see palju on?

a ma tegin ka algul 6x2 aga tundus nii kerge kuidagi ja sis mõtlesin et teen 4 parem.nii et sis asun vana kava kallale tagasi

Tervist!

Oleks ka nendest surumise kavadest huvitatud. Kellel need juba olemas on, võiks sellele aadressile ka need saata: viljarp@ut.ee

Ette tänades.

Wilson tee kindlasti 6x2, isegi kui on kerge. See on selle programmi mõte, et teine päev on ülikerge.

NB!Palun saada programmid nendele, kes siin kirjutasid veel täna. Mul läheb 2h pärast lennuk.

Jõudu kõigile!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.