Jump to content
Sign in to follow this  
strenghtz11

Clenbuterol

Recommended Posts

Tere!

Tean, et tegemist on Eestis keelatud ainega, kuid kuna seda kasutatakse küllaltki tavapärase astma "ravimiseks", siis ei tohiks tegemist olla väga ohtliku nö. lisandiga. Siiski eesmärk ei ole enda tervist jäädavalt rikkuda.

Kuna ma ei leidnud ühtegi foorumit või teemat, kus seda arutada ja arvan, et ka nö. keelatud vahenditele võiks juba algajate tarbijate tervist ja ohutust silmas pidades arutelukoht olla, siis kirjutan siia.

Vabandan, kui see on täiesti vales kohas või kedagi solvab!

Ootaksin mõtteid, teooriat ja ehk ka kogemusi selle konkreetse aine kohta.

Kui sul on clenbuteroli, mida soovid turustada, siis kirjuta strenghtz11@gmail.com

On 12.5.2020 at 9:31, strenghtz11 ütles:

Tere!

Tean, et tegemist on Eestis keelatud ainega, kuid kuna seda kasutatakse küllaltki tavapärase astma "ravimiseks", siis ei tohiks tegemist olla väga ohtliku nö. lisandiga. Siiski eesmärk ei ole enda tervist jäädavalt rikkuda.

Kuna ma ei leidnud ühtegi foorumit või teemat, kus seda arutada ja arvan, et ka nö. keelatud vahenditele võiks juba algajate tarbijate tervist ja ohutust silmas pidades arutelukoht olla, siis kirjutan siia.

Vabandan, kui see on täiesti vales kohas või kedagi solvab!

Ootaksin mõtteid, teooriat ja ehk ka kogemusi selle konkreetse aine kohta.

Kui sul on clenbuteroli, mida soovid turustada, siis kirjuta strenghtz11@gmail.com

Küsija suu pihta ei lööda, aga nagu sa ise enda postitust alustasid, on tegemist keelatud ainetega. Keelatud ainete kasutajad üldjuhul toovad välja nende ainete positiivsed mõjud, aga jätavad välja kõikvõimalikud negatiivsed tagajärjed. Nii kipub olema, et iga kaupmees kiidab oma tooteid taevani ja mitte kunagi ei tule sulle ütlema, et kuule ära seda minu kaupa osta- see on saast. Püüa oma otsingutes pöörata tähelepanu ka kõikvõimalike ainete kahjulikule toimele ja mis võib sind ees oodata mitte täna-homme, vaid aastate pärast...

• Like 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.