Jump to content
testuser3

Sage vajadus WC järgi peale kaalukasvamise algust

Recommended Posts

Tere!

 

Olen nüüd natuke aega oma tavapärast toitumist suurendanud joonud juurde ka massilisajat ja valku ning avastanud, et on tekkinud kuidagi tihe vajadus urineerida, tunnis korduvalt, samas iga kord tuleb ka üsna arvestatavalt vedelikku välja, ehk sellist tilgutamist pole ega valusid ka mitte, ööund ei sega.

 

Ehk kas võiks panna selle sümptomi õues külma tuule käes urineerimise peale (on juhtunud...) mis ajaga möödub, või peaks perearsti poole pöörduma? Võin öelda, et enne oma kaalukasvatamise projekti algust seda teemat ei olnud, samas võimalik, et see suurenenud söömine pole MITTE KUIDAGI selle probleemiga seotud :) Tänud neile kes oskavad kaasa rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ööund ei sega, siis miskit eritihullu vast ei ole aga kui juba niipalju elu segab, et siia kirjutama vaevusid, siis soovitan ikka perearstiga vähemasti nõu pidada. Interneti "gurude" soovitusele oma tervise usaldamine on kahtlase väärtusega. Samas kirjutad, et lisasid toidusedelisse joodavad massilisajad ja valgud. Mõtle järgi kui palju nende joomisega tavapärasesse vedelikutarbimisse vedelat kraami lisandub? 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×