Jump to content
Sign in to follow this  
mega

trenni pikkus

Recommended Posts

üritan alati mitte üle 2h teha. oleneb ka päevast, mõni trenn lihtsalt nõuab rohkem aega, aga üle 2h ei tee

Edited by barbell

1-1,5h. Oleneb päevast.

Kava on jaotatud neljaks!

Enne trenni ca 10 min. soojendust, peale trenni sama kaua venitusi.

keskmiselt 1.5-2 h Üle kahe kui juba minema hakkab siis pole enam soovitatav, see enda kurnamine juba (see minu arvamus)

Kunagi tegin ka mingi 3h trenni. Nüüd tundub tagantjärgi täieliku hullumeelsusena. 1h-2h tundub hetkel päris OK.

koos aeroobsega umbes 2 tundi või nati rohkem, oleneb päevast- teen 40 minti aeroobset trenni lõpus

Ega minu arust ei ole mõttet üle 1,5 tunni trenni teha v.a aeroobne. Ise ka hõljun seal 1, 5 tunni piirimail.

ma üritan lihaseid iga trenn maximumini viia ja tõesti ei jõua alla 1,5tunni ära ja tavaliselt läheb rohkemgi :D

45min-1,5h

mõnele soovitax küll: intensiivsust juurde... 1min pausi korduste vahel! :D

Tulemused ka paremad!

Kolmekordne Arnold Classicu võitja ning kahekordne Mr. Olympia teine koht Jay Cutler treenib päevas vähemalt kolme erinevat lihast, kokku 4 tundi. :ph34r:

No teatavasti treenib ka Cutler 2x päevas + aeroobne.

Samas vist oli see 8x Mr.Olympia Lee Haney, kes kulutas 45min jõusaali treeningule :D

Aga kokkuvõttes ei tähenda see midagi, eks igaüks peab endale ise sobiva strateegia leidma. Nagu võrdlus Schwarzu ja Yatesi vahel. Esimene tegi üle 20 seeria biicale samas teine piirdub max 2-3 seeriaga :D

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.