Jump to content
Guest Kaari

Trenn ja rinnad

Recommended Posts

Guest Kaari

Tere!
Jõudsin enda 25 eluaastaks otsusele, et tahaksin hakata trenni tegema. Otseselt ülekaalus ei ole, kuid tahaks veidi saledamaks ja lihaselisemaks saada. Olen mõned nädalad tegelenud ujumise ja jõusaaliga ning ainus asi, mis on muutunud, on see, et rinnad justkui kahaneksid iga korraga. Kuna olen terve elu olnud A korviga, siis ei tahaks kaotada seda vähestki, mis antud on :) Kas oleks mingitki võimalust, kuidas säilitada rindade suurus, kuigi seejuures treenida teisi kehaosasid? Või on mingi kindel liik harjutusi, millele peaksin tähelepanu pöörama/hoiduma?

Teine küsimus, mis on pisut jäänud segaseks...kui sooviksin muuta trenni tegemise enda igapäevaseks osaks ning sooviksin tulemusi näha, siis kas proteiinijoogid jms joogid/batoonid peaksid kuuluma ka trenni tegemise juurde?

 

Oleksin IGA nõuande eest ääretult tänulik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole küll naine aga minu teada ei ole võimalik rindu suuremaks treenida. Kuna rinnad koosnevad rasvast, siis kaalust alla võttes väheneb rasva terves kehas, k.a rindades.

 

Proteiinijoogid ja lisandid ei ole vajalikud, kui toitud mitmekesiselt ja sööd ka liha, muna, piima jne (proteiine). Kui neid ei taha/pole aega, siis lisandid aitavad kiiresti hädast välja. Aga eelista ikka päris toitu kui võimalik.

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rindade kadu on seotud keharasva kadumisega- kahjuks seda valida ei saa, kust väheneb- tahad peput väiksemaks, lähevad ka rinnad. Kellel rohkem, kellel vägem- seal mängib rolli juba geneetika.

Muudetud kasutaja Helena Mang poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 1/1/2018 at 7:33 PM, Helena Mang said:

Rindade kadu on seotud keharasva kadumisega- kahjuks seda valida ei saa, kust väheneb- tahad peput väiksemaks, lähevad ka rinbad. Kellel rohkem, kellel vägem- seal mängib rolli juba geneetika.


Natuke ikka vast saab, püsivaks efektiks suht kulukalt-invasiivselt, rasvaimuga pidada edaspidi lisanduv rasv kadunud rasvarakkude asemel ronima allesjäänud rasvarakkudesse ehk näiteks rindadesse:)

Võiks arvata et paiksed "rasvapõletus-," tegelikult rasva verre mobiliseerimise geelid säästavad rasva mittemääritavates kohtades, see efekt peaks küll olema ajutine.

Rahvajutud räägivad ka piimanäärme massi kasvatamisest imetamise abivahendina kasutatava lambaläätsega. Mõni ütleb et sai numbri juurde, mõni ütleb et ei saanud. See oleks jälle ajutine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×