Jump to content
Guest mees

kõht

Recommended Posts

Guest mees

Tere. Olen 32a mees, kaal u 82kg, pikkus 180cm, lihasmass keskmine (ei ole väga piitsavars) kõhu ümbermõõt on 99cm. Sooviks vöökohta kitsamaks saada. Seda esimese asjana, pärast vaataks edasi, mis ja kuidas trenni teha, mis mulle meeldiks ja sobiks. Kui saaks vöökoha 3 kuuga 85 cm peale, oleks väga hea.

 

Kas selline valem töötaks:

-3-4 x nädalas 1h jalgratta trenazööril (pulss 120-130).

-Süüa lõunaks prae asemel suppi.

-loobuda täielikult alkoholist.

-juua päevas vähemalt 3l vett.

-loobuda valmistoitudest.

 

Plaan on hästi lihtne ja lakooniline, aga mul ei ole kahjuks väga aega hakata endale ise toitu vaaritama, plaan peaks olema võimalikult sirgjooneline ja lihtne. Kas peaks trenni tegema rohkem/vähem? Kas selline skeem põhimõtteliste üldse töötaks? 

 

Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

3x treeniningut praguse 0 kõrval on juba väga hea tulemus. Kui seda kombineerida ka toitumise korrastamisega on tulemused suhteliselt käega katsutavad. :)

 

Kindlasti aitab alkoholi, töödeldud valmistoidu ja magusa vältimine palju kaasa. Kokkuvõttes vähendab see Sinu tarbitavat päevast kaloraazi.


Samuti võiksid mõelda kas tarbid kaloreid sisaldavaid jooke? Mahlad, morsid, limonaadid jne? Rohke piimaga kohvid? 
Joogina ikka tee, vesi, kohv (ilma/vähese suhkruga).
 

Kui eelnimetatut juba rakendad ei ole otseselt põhjust lõunast praadi supi vastu vahetada. Võibolla siis prae kõrvalt leib/kastmed/ketšup/hapukoor/või vms ära jätta. (juhul kui tarbid) Sellistest peidetust kohtadest võib päeva peale päris palju kokku hoida.
 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

 

Kuna su kirjeldusest ei selgu, missugune on su toitumine praegu, on raske hinnata, kui palju ainuüksi selle arvelt on võimalik su

energiatasakaalu muuta - kui alkoholikogused on suured, magusat/rasvast palju, jne - siis võib piisata millestki "lihtsamast"- ala 1 lisaburgerieine üle päeva (oletame, et see on regulaarne, lisaks muudele toidukordadele) ära jätmine võib palju muuta. Sama õlle või kangemaga.

 

See ei tähenda, et burger ei sobiks tasakaalustatud toitumise juurde, jutt on vaid juhtudest, kus see tuleb lisaks nö tavatoitudele.

 

Ehk siis: äkki on mõislikumaid lähenemisi, kui prae vahetamine supi vastu, sest see ei ole väga hea mõte - vähemalt valguosa võiks alles jääda sellest "praest". 

 

Kas toit on kellegi teise või enda poolt valmistatud - see tema kaloraaži ei mõjuta - kui osakd hinnata, mida seal kasutatud toiduained sisaldavad - st. paanilist hirmu valmistoitude ees ei ole mõtet tunda - nende seastki leiab igaühe menüüsse sobivaid. Tööstuslikult töödeldud liha osas soovitatakse ettevaatlikum olla - aga sedagi mitte kaloraaži, vaid üldtervise seisukohalt. 

 

 

Kui päevane kohvitarbimine on 1-2 tassi ja sinna lisad 1-2 teelusikat suhkrut, ja ka piima (suhteliselt kalorivähene jook), ei mõjuta see su kogukaloraaži väga hullult - st. kui see on jook, mida sulle meeldib sel kujul tarbida - ära keela endale seda - minule näiteks on piima(koore)kohv desserdi eest.

 

Alkoholist loobumine - selle juures küll mingit negatiivset külge ei ole.

Kui, siis klaas punast veini paar-kolm korda nädalas. see on pigem ok.

 

3 l vee joomise positiivsest mõjust rasvakaotusele ei ole küll võimalik loogilist seletust leida - kui see aitab su täiskõhutunnet pikemalt säilitada, palun väga - mingit muud efekti see vee endast läbi laskmine küll ei tohiks anda.

 

Lisaks rattaspinnerile proovi teha kasvõi kord-paar jõutreeningusessiooni nädalas - korraga kuni 1 tund, hästi läbimõeldult, see on vajalik lisandus nii energiatarbimisele, kui ka üldise kehakoostise parandamise tarvis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×