Jump to content
Guest Inga1510

Bikiinifitness

Recommended Posts

Guest Inga1510

Tere

Soovin veidi nõua treening, toitumis ja treeneri osas kuna olen väga kauge bikinifitnessist.

Minu soov on saada oma keha trimmi ja toonusesse ning osaleda bikiinifitnessi võistlustel. Alustasin novembri alguses taas rühmatreeningutega  üle mitme aasta. Nüüd olen omale eesmärgiks võtnud osaleda bikiinifitnessi võistlustel. Hetkel treenin omal käel, ca 3-4 korda nädalas body pump + cardio 30 minutit. Mitte jõutreeningu päevadel jooksen vaikses tempos (pulss 148-150 kaalun 69 kg, pikkus 169) ca tund aega. Aastaid tagasi tellitud toitumiskava järgi söön kolm korda päevas + kaks vahepala.

Mis hetkest on soovitav hakata treenima koos treeneriga?

Mille järgi valida treenerit?

Kas mõistlik oleks alusatda juba jõusaali treeninguga?

Kas peaksin kasutama ka lisa jooke/sööke, kui veel lihased "magavad talveund"?

Olen väga tänudlik nõuannate ja soovutuste eest!

Parimat

Inga

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alusta kohe jõutreeningutega ja unusta see pump+cardio ära. Sul on vaja lihaseid!! Palju oleneb su hetke vormist, kaloraazist ja  kuna võistlema plaanid minna? Uuri, kas su koduklubis on mõni treener, kes oleks pädev juhendama bikiini fitnessi osas. Info on kindlasti spordiklubi kodukatel üleval. Oluline on paika saada treeningkava ja toitumine. Kui endal piisavaid teadmisi pole, siis kindlasti võta treener.  

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu ei teinud üldse trenni ja nüüd kohe bikiinifitnessistina lavale?

Võta veidi rahulikumalt alusta kõigepealt normaalsematest eesmärkidest nt toitu ja tee trenni stabiilselt vähemalt pool aastat/aasta.

Muidu võin kihla vedada, et lõpetad täpselt sama kiiresti kui alustad.

Muudetud kasutaja Henrikix poolt
  • Like 1
  • Haha 1

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest asd

Mõistlik on jah varuda enne lavale minemist ikka aasta või kaks, sest ei ole ju mõtet minna olematu vormiga võistlema. Kahjuks seda esineb nii tihti ja suht piinlik vaadata. Saan aru, et algajate võistlusel ei peagi kõik tippvormis olema, aga kui juba võistelda, siis korralikult mitte suvaliselt proovima minna. Nii tulebki bikiinifitnessi osas arvamus, et tibid teevad nats trenni, dieeditavad ja siis ongi lavavorm. Kõik see poseerimine jne mis asja juurde käib, nõuab kõvasti harjutamist ja pühendumist.  Vaata näiteks IFBB erinevaid videosid võistlustest  Youtubest, siis saad aimu, mis saama hakkab ja milline see vorm võiks olla. 

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.