Jump to content
Guest Janne

Joogaasanade õppimine/ akrobaatika

Recommended Posts

Guest Janne   
Guest Janne

Tere!

Olen käinud mõnda aega myfitnessi spordiklubidest erinevates joogatreeningutes. Kõik on väga mõnus ja tore, kuid mõningate asanade puhul ma tunnen, et arengut ei toimu. Näiteks ei suuda ma siiani teha peapeal seisu, seista käte peal jne. Soovingi teada, et kuidas saan iseennast aidata, et harjutada ning saada paremaks. Mulle tundub, et spordiklubis pole treeneritel ka aega kõiki inimesi õpetada ja tunnis antakse juhtnööre vastavalt tasemele, mis tingib selle et need, kes juba oskavad saavad teha keerulisemaid asju ja need, kes ei oska jäävadki ukerdama või siis aitavad end ise järgi. 

Olen end niipalju aidanu, et võtnud youtubest videosid lahti, aga iseseisvalt ei tule ka välja. Siit minu küsimus, et kas minu keha polegi suuteline tegema mingeid keerulisemaid asendeid (nt ma pole lapsepõlvest saadik mitte kunagi hundiratast suutnud teha) või on olemas mõni treener, kelle juurde saab süsteemselt harjutama minna ning kes oskab asjakohaseid juhtnööre jagada. 

Olen väga motiveeritud ning tahan olla igati pidi võimekas oma kehalises liikumises. Mul on hea meel, kui keegi oskab sel teemal kaasa rääkida ning mind edasi suunata :) 

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.