Guest huvi

Spordirinnahoidjaga jõusaalis

6 postitust selles teemas

Tere!

Küsiks sellist asja. Kas teid häirivad spordirinnahoidja väel naised jõusaalis. Ise praegu olen mõelnud, et tunneksin end liiga alasti ja ei tahaks tähelepanu nii palju. Samas minu jõusaalis on selle maine ka kuidagi ära rikutud. Käivad spordirinnahoidjaga need, kes midagi ei tee ja reaalselt urvitavad niisama või otsivad tähelepanu.

Lihtsalt küsimus ongi, kas teie arust on normaalne käia jõmmis spordirinnahoidjaga lihtsalt? On see teie arust ok või tähelepanu otsimine. :) Lamp teema aga lihtsalt tekkis huvi, sest spordirinnahoidjaid tehakse viimasel ajal nii ilusaid ja paistab, et hakkavad moodi minema.

0

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus inimesi ei huvita, mis teised inimesed jõusaalis teevad. 

Ei tasu karta. 

Kõik oleneb kui enesekindel sa oled.

1

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen kxinud lyhikeste pykstega ja liibuva maikaga ja ausalt xeldes tundus, et meestel ei olnud vxga mugav olla :D kuigi heameelega kxiks nagu youtube fitness gurud rinnahoidja vxel ja legginsites- vxhem pesu pesta ja minu koormused on pxris suured, higi voolab. Aga ei :D 

1

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie saalis venelannad kannavad paljud lühikest toppi, vorm on neil hea, on mida näidata, trenni tehakse ka kõvasti, mitte ei käida mehi otsimas või niisama ennast näitamas. Treenin ise ka lühikestes riietes, lohvakaid asju ei kanna, küll aga mitte lühikese topiga, sest ei tunneks ennast mugavalt. Ei ole täheldanud ka, et keegi spetsiaalselt vahiks kedagi, kel näiteks liibuv maika või lühiksed püksid jalas on. Ju siis meie saalis tehakse rohkem tööd mitte ei käida näitusel ;)

0

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed ei käi ju ilma särgita jõusaalis. Miks siis naised võiks käia?

Asi on ju suuresti hügieenis...ma ei usu, et nad kõik jõusaalis ilusti käterätikuid kasutavad.

Mind isiklikult häirivad. Iga kord on tunne, et vaene naisterahvas on pluusi koju unustanud.

Teiseks häirivaks aspektiks on muidugi eputamine...mis ei tähenda seda, et riietes naised kindlasti vähem eputaks :D

1

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varem poleks kunagi arvanud, et läheks spordirinnahoidja ja lühikeste pükste väel jõusaali, aga kui ventilatsioon on nõrk ja ma teen tõsist trenni, siis paks spordirinnahoidja koos särgiga oleks täielik liig. Olin särgi ja spordirinnahoidjaga, higist täiesti läbimärg, vähemalt särgi eemaldamine mõjus ja sain trenniga jätkata.

Spordirinnahoidja väel naised ei häiri. Ei vaata jõusaalis teisi inimesi, kuna tegelen enda trenniga. Kas see on tõesti nii taunitav siis? Eriti suuremate rindade puhul lähevad spordirinnahoidjad aina suuremaks ja paksemaks, tõesti ei kujuta ette, kuidas palava ilma või halva ventilatsiooniga ruumis oleks võimalik mitmekihilise riietusega rasket jõutrenni teha.

1

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   You have pasted content with formatting.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

• Viimati Sirvimas   0 liiget

No registered users viewing this page.