Jump to content
Sign in to follow this  
prikull

paar kysimust...

Recommended Posts

Tahtsin kysida kas see et ma suitsetan takistab keha arengut ka kuidagi v6i kas t2nu sellele on areng aeglasem jõusaalis? loodan et saate kysimusest aru :unsure: ...

ja veel seda ka et kas sellel on mingi vahe ka kui söön maitsestamata kohupiima asemel mingit maitsega kohupiima n2itex kakao oma sest mulle liccalt ei l2he see maitsestamata sisse..palun vastake kui oskate.. tänud ette..

Share this post


Link to post
Share on other sites

suitsetamine mõjub vereringele miskit moodi ja takistab hapniku pääsu lihastesse ja seega lihas ei saa piisavalt hapnikku ja ei arene ka nii hästi ning see pärsib ka lihasvastupidavust jne. keegi tark rääkis igatahes midagi sellist,loodan et väga puusse ei pand :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suitsetamine pidi pidurdama keha arenguprotsessi.

Ja kohupiima puhul maitse mingit toimet ei määra.

Jälgi ikka andmeid mis pakendil kirjas. (Kuigi erinevatel maitsetel peaksid need vist suht sarnased olema)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tubakas sisaldab nikotiini, mis ahenda ehk tõmbab kokku veresooni ja see on hoopis vastupidine efekt sellele, mida jõusaali meestel ja muudel sportlastel vaja läheb. + tõrv kopsudes ei aita ka teps mitte treeningutele kaasa. tähendab ei mõju hästi. ma ise teen nädalavahetustel 1-2 korda vesipiipu kuid trennipäevadel kindlalt mitte. vesipiibu eeliseks ongi see, et tõrv ja tahm ei jõua kopsudeni ja nikotiini sisaldab ka vähe.

maitsestamata kohupiimas on natuke vähem süsivesikuid lihtsalt kui nt. vanilli maitsega või rosinatega kohupiimas. ise tarbin väherasvast rosinatega kohupiima kuna see on mulle väga vastuvõetava maitsega ja sisaldab ka valku piisavalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
vesipiibu eeliseks ongi see, et tõrv ja tahm ei jõua kopsudeni ja nikotiini sisaldab ka vähe.

Tegelikult vesipiip ei ole nii kahjutu nagu paistab. Vesi küll püüab enamuse tõrvast kinni, kuid arvestades kogust mis poole tunni jooksul sisse imed on see siiski väga kahjulik. Nikotiini sisaldab vesipiibu tubakas täpselt sama palju kui keskmise kangusega sigarett (0.5 grammi).

Btw mustamee tubakas on kõige kangem mis Eestis saadaval on. Seal on küll pakil 0.5 mg nikotiini kirjas, kuid ega tegelikult on see märksa kallim. Seepärast ei ole seda tavaliselt poodides riiulitel näha, leti alt võib leida.B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuuleks ma sellist juttu oma suitsus6ltlastest semude k2est, see oleks vast yllatus. hea et on ikka inimesi kes leiab midagi mille nimel ebatervislikud kombed maha j2tta. way to go!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×