Jump to content
Guest Toomas

jooksuliibukad vabal ajal jalas?

Recommended Posts

Guest Toomas

Tavaliselt spordiklubisse lähen teksastega ja liibukad panen jalga alles spordiklubis. Ja muidugi peale treeningut võtan liibukad jalast ja panen jalga tavalised teksad, selga jope, spordikoti ja siis lähen linna/koju. 

Kuid nüüd hakkasin mõtlema, et milleks on vaja kogu aeg riideid vahetada ja miks mitte kohe panna spordiriided selga ja minna spordiklubisse?

Nüüd viimasel ajal panen jooksuliibukad jalga, käin poest läbi ja siis lähen otse spordiklubisse. Ja tuleb välja, et jooksuliibukatega on ka vabalajal mõnus väljas käia. 

Olen hetkel veel tüdrukutel ainult liibukad jalas näinud kui minnakse trenni, aga noormeeste puhul ma seda pole näinud. Ise olen noormees 19 aastane, jalas on mul alati liibukad kui hakkan minema spordiklubisse ja see on mugav! Miks see hetkel ebapopulaarne? Võiksid ka kõik teised mehed panna liibukad jalga. Võib olla pole keegi proovinud, et ka nii saab? Mis on teie arvamus sellest? Kas olete kedagi veel näinud liibukates enne või pärast spordiklubisse minekut/väljumist? 

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.