Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Powerless

Eenrgiapuudus. Toidutalumatus?

Recommended Posts

Guest Powerless

Mingi jama on. Toitun teadlikult, mitmekülgselt ja tervislikult. Ühtegi toiduainet ei välista. Tellisin ka toitumiskava, mida järgin. Juurde võtan vitamiine, omega-3. Magan piisavalt. Tavaline kontoriroti elu, ei ole ülemäära stressirohke ega midagi. Trenni teen 3 korda nädalas (jõusaal, vahel aeroobne).

No ja koguaeg on mingi pagana väsimus peal. Jõuetus. Ei suuda pingutada, sundida ennast tegutsema. Hea meelega käiksin 5 korda nädalas trennis (olen teinud sellise kava), aga no peaaegu mitte kunagi ei jõua ma ennast nii sageli sinna vedada. Päris tihti tuleb ette, et vean end trenni kohale, aga kohapeal ei jõua ennast pingutada, ei suuda ennast sundida.

Vere näitajad on korras. Mingid ergutavad ained ka mingit mõju ei avalda - ženženi tee või kohvi.

Mõistus on otsas.

No ja nii tekkiski nüüd mõte - ehk on põhjus mingis toitaine talumatuses? Kas jõuetus, väsimus võib olla mõne toiduaine talumatuse sümptom?

Ja kui võiks uurida, siis kus teha testi? Neid testi pakkujaid on väga palju, teste ka seinast seina - paarist kuni paarisaja toiduaineni. Ma nendes ei orienteeru ja ei tea, kuidas valida välja kõige sobivaim ja parim.Iga testi pakkuja loomulikult korraliku müügiagendina kiidab vaid oma testi ja seda kõige kallimat varianti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui juba analüüse andma minnakse, ei võta tükki küljest - las määravad Testosterooni ka, + vaba T, E2 ja SHBG. Kortisool lisaks.

 Saad selle asja välistada vähemalt.

 

Ja mingit kuuri ei ole mõistlik ilma analüüsideta tegema hakata, isegi "süütute" vitamiinide oma mitte. D-vit test maksab, ise makstes 

 

 

Vitamiin D S-Vit D (25-OH) 66707 8,38 1 tööpäev

 

Aga iga perearst teeb selle ka, ilma vastuvaidlemata. Kui see on normis, ei ole megakogustega mõtet eksperimenteerima hakata. Rohkem =/= parem.

 

 

 

Edited by MaPo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×