Jump to content
Guest Huviline

Klubide reeglid

Recommended Posts

Guest Huviline

Tere,

Selline küsimus tekkis, et mis suhtumisel/seisukohal on spordiklubi selles, kui nö ilma klubita personaaltreener annab oma trenni kuskil saalis? On see mingite reeglite vastu või mis suhtumine klubidel sellest? Kindlasti siin inimesi kellel sellega kokkupuudet. 

Olen nö avalikus ruumis teise kodanikuga ja juhendan teda nö tema koduklubis. Maksab tema seal käimisest ja mina oma külastuse eest. Ei tohiks vist olla probleemi?

Tänud

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks vist nii, et Iga klubi saab oma reeglid kehtestada...  Myfitness kuuldavasti keelab aga nende lehel ma vastavasisulist märget ei näinud.
Spartas liigub küll väga palju "klubita" treenereid ja taunivat suhtumist pole kohanud.

Minu arvates muidugi natukene absurnde, kui mõlemad inimesed on sissepääsu eest maksnud, hakkab veel klubil omaltpoolt dikteerida, kes keda juhendada võib.
Näiteks kui käin koos sõbrannaga trennis ja juhendan teda, on olukord põhimõtteliselt ju sama aga siis ei ole keelatud?

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7 minutes ago, Helena Mang ütles:

Näiteks kui käin koos sõbrannaga trennis ja juhendan teda, on olukord põhimõtteliselt ju sama aga siis ei ole keelatud?

Aga kui võtad sõbrannalt selle eest raha, siis vist ei vaadata sellele hästi.. ? Vabatahtlik aitamine ei tohiks ju kuidagi halb olla..

Muudetud kasutaja LiisA-L poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadatakse jah, vähemalt mõnes klubis aga situatsioon jääb ju samaks, rahaga või ilma. 
Ma saan iseenesest aru mis klubide idee on- oma personaaltreenerite teenust müüa, aga kui pilet on ostetud, et saali külastada.... kummaline suhtumine!

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui saaks väljaspoolt iga suvaline tulla klubisse kedagi juhendama, siis ei olekski ju klubi oma personaaltreeneritel mõtet. Klubi teenib selle pealt raha, kui oma treener juhendab kedagi. See on ka põhjus, miks ma ise MyFitnessi kollektiivi kuulun, sest teistmoodi lihtsalt ei või.

Üks tuttav rääkis, et tal sõbrad käisid trennis - üks oli algaja ja teine juba vähe kogenum. Kogenum sõber juhendas oma algajat sõpra ja mõlemad saadeti klubist välja, sest selleks on klubil oma teenus olemas. See on minu arust veidi totter, aga pole midagi teha, kui klubi reeglid on sellised.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Huviline

Aitäh vastuste eest!

Tundub, et teema on üsna aktuaalne ja mõlemilt poolt vaadates arusaadav.

Aga mida siis Mina, kui kogemustega treener, teen et oma ala praktiseerida? Tehakse koolitusi aastas mitu korda ja erinevad inimesed saavad paberid. Kuid mida siis üldse teha selle paberiga, iga üks rajagu endale jõusaal? Veider kohati. Olen nõus, et mis vahet sel on kas võtan tasu või mitte. Ma soovin ennekõike inimest aidata aga minu aeg ja kogemus ka maksab midagi. Ega ma raha ju niikuinii klubis teise treeneri ees lehvita. Võingi ju jätta mulje, et oleme nö koos trennis. Mõlemid pileti eest maksnud. 

Üsna keeruline on Tallinnas saad klubisse tööle, no ikka väga keeruline. Samas vaatad kuidas tuntud nöod pilti kerkivad aga teades, et tema ja minu kogemuste tausta vahe on 5 aastat ja ka 10 aastat.

Olen samuti kuulnud, et MyFitnessis mingi reegel selle kohta, kindlalt muidugi ei tea. Samas ise treenin ka Spartas ja näen samuti kuidas nö mitte klubi treenerid annavad trenne.

Minu silmis on see OK. Parem andku nemad, kui näen kuidas klubi enda treener ei tee teist nägugi, kui keegi kõrval küürus seljaga kangi sikutab.

Ning vabandust kui solvan kedagi aga kõrvalt vaadates teeb see mitte klubis olev treener innukamalt oma tööd. Kui see kes põrnitseb telefonis, vaatab ringi suvaliselt, mitte seda kuidas tema klient harjutust teeb või sõna otseses mõttes nokib nina. 

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma arvan, et kui pxevas yhe treeningu annad, ega keegis seal aru saa. Vxi noh ytle, et sul on palju "sxpru", kellega koos meeldib trenni teha ja valmistute MM-ks :D MyFitnessi treenerid on kyll veidrad. 30eur/h eest veel eriti.. Olen pikemat aega silma peal hoidnud ja ainuke, kes txeliselt 100% endast vxlja annab on mingi Inglise vxi Austraalia kutt, kes inglise keeles rxxgib. Ylejxxnud teevad txxd sellise nxoga, nagu nad ei tahaks yldse seal olla ja teeks samal ajal midagi teist selle txx asemel. Yldjuhul 60min jooksul lausub treener paremal juhul 5-6 lauset. :D 

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4 hours ago, Sarge said:

Kui saaks väljaspoolt iga suvaline tulla klubisse kedagi juhendama, siis ei olekski ju klubi oma personaaltreeneritel mõtet. Klubi teenib selle pealt raha, kui oma treener juhendab kedagi. See on ka põhjus, miks ma ise MyFitnessi kollektiivi kuulun, sest teistmoodi lihtsalt ei või.

No oma väikses peas ma ikka kujutan ette et ideaalne oleks olukord, kui  klient valib endale treeneri, kes talle meeldib ja sobib, mitte selle, kelleks koduklubi teha "kohustab".  

See juhendamise eest välja viskamine on ikka ennekuulmatu, lõpuks siis iga personaaltreener rajagu oma jõusaal? Ja siis igas jõusaalis käib 5 inimest? Ausalt kui keegi mind sõbranna juhendamise eest välja viskaks kuigi mul piletiraha makstud siis tõmbaks küll kiunu ülesse.

Oma klubi personaaltreeneritel on mõtet küll, juhul kui nad ise vähe innukavalt oma tööd teevad- kas see ei ole siis kõige parem reklaam? Nähed head treeneri tööd kõrvalt pealt tekib ikka tunne, et oh mul on ka tollega personaalset treeningut vaja! Arvan et see on ikka oluliselt parem kui oma liikmetele kedagi vägisi peale pressida.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 tundi tagasi, Guest Huviline ütles:

Aitäh vastuste eest!

Tundub, et teema on üsna aktuaalne ja mõlemilt poolt vaadates arusaadav.

Aga mida siis Mina, kui kogemustega treener, teen et oma ala praktiseerida? Tehakse koolitusi aastas mitu korda ja erinevad inimesed saavad paberid. Kuid mida siis üldse teha selle paberiga, iga üks rajagu endale jõusaal? Veider kohati. Olen nõus, et mis vahet sel on kas võtan tasu või mitte. Ma soovin ennekõike inimest aidata aga minu aeg ja kogemus ka maksab midagi. Ega ma raha ju niikuinii klubis teise treeneri ees lehvita. Võingi ju jätta mulje, et oleme nö koos trennis. Mõlemid pileti eest maksnud. 

Üsna keeruline on Tallinnas saad klubisse tööle, no ikka väga keeruline. Samas vaatad kuidas tuntud nöod pilti kerkivad aga teades, et tema ja minu kogemuste tausta vahe on 5 aastat ja ka 10 aastat.

Olen samuti kuulnud, et MyFitnessis mingi reegel selle kohta, kindlalt muidugi ei tea. Samas ise treenin ka Spartas ja näen samuti kuidas nö mitte klubi treenerid annavad trenne.

Minu silmis on see OK. Parem andku nemad, kui näen kuidas klubi enda treener ei tee teist nägugi, kui keegi kõrval küürus seljaga kangi sikutab.

Ning vabandust kui solvan kedagi aga kõrvalt vaadates teeb see mitte klubis olev treener innukamalt oma tööd. Kui see kes põrnitseb telefonis, vaatab ringi suvaliselt, mitte seda kuidas tema klient harjutust teeb või sõna otseses mõttes nokib nina. 

Kui kenasti kadalipu läbid, siis saad samuti MyFitnessi treeneriks. MyFitness ei pane sulle kätt ette ka teistes klubides treener olla.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 tund tagasi, Helena Mang ütles:

No oma väikses peas ma ikka kujutan ette et ideaalne oleks olukord, kui  klient valib endale treeneri, kes talle meeldib ja sobib, mitte selle, kelleks koduklubi teha "kohustab". 

Ongi see võimalus ju. Ei pea valima MyFitnessi klubi treenerit, võid ka Spartasse minna. Näiteks kõik, kes minu alla on trenni tulnud, on teinud MyFitnessiga liitumise just sellepärast, et minu alla trenni tulla. :) Ehk 100% nende enda valik.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
10 minutes ago, Helena Mang ütles:

Pidasin silmas inimesi, kes on liitumisega juba seotud :)

Suurem osa algajaid enne uurivad tausta ja siis liituvad. Aga edasijõudnutel ei jää vast muud üle kui klubi vahetada või siis teises klubis ühekorra pääse osta, et vahepeal teises klubis personaaltreeninguid võtta. Minu juureski nii käidud.

Klubi seisukohalt täiesti arusaadav. Muidugi võiks ju nii olla, et tuleb võõras treener - teeb personaaltrenni ära ja maksab vahendustasu klubile. Aga selline asi ei ole kontrollitav klubil ning sellepärast ongi vast personaaltreenerite grupp moodustatud. Minu juttu ei tasu ka kullana võtta, sest ma päriselt ei tea, kuidas asjad käivad. :D Mina olen lihtne mees... tahtsin trenne andma hakata, lugesin reeglid läbi... nägin, et "Ahhaa... ei tohi anda, selge." Kandideerisin treeneriks, vastasin nõuetele ja nüüd saan anda. :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.