Jump to content
Guest fffggg

Sooviks abi(hõõglamp)

Recommended Posts

Guest fffggg

Tere. Mul mure. Lamp põles läbi. Vaja osta uut lampi(pirni või kuidas keegi nimetab). Tavaliselt olen ostnud täitsa suvakat lampi,

ma ei tee üldse nendel lampidel vahet. Soovin hästi eredat(no, et tuba oleks ikka valgem, mitte kollane!) lampi. Mille järgi ma pean lampi valima? MIngid E'd, V'd ja W'd on kirjas karpide taga, et mida suurem number, seda võimsam ? 

See ei lähe fitness teemaga kokku, aga poes ma küll ei julge küsida teenindajalt :D 

Mõni saab vb päris hästi narerda mu üle siin, aga no ma pole kunagi enda pead vaevanud, et mis vahe lampidel on. Pole eriti nagu huvitanud, milline sööb vähem elektrit ja milline rohkem. Tähtis, et poleks seda vastikut kollast tuld, mis ajab südame lihtsalt pahaks 

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. vaata mis sokkel su pirnil on

soklid.png

2. vaata kui võimas su pirn oli (W) 

3. unusta hõõgpirnid ja vaata LED poole

4. võta mingi 4W või 6W LED ja alates 2700K ma arvan

naudi valget valgust

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et sa peaksid saama üle foobiast ja siiski poes klienditeenindajate käest uurima asjad üle. Selle jaoks nad seal ongi. Muidu on tulemuseks see, et sul on kodus hunnik lampe ja sa ikka pole asjaga rahul. Või et tahaks nagu autoga sõitma õppida, aga ei tahaks sõidukooli minna - järsku naeravad veel minu peale. Et järsku keegi seletab, kuidas see värk käib. Ära värista. Säästa aega, raha ja närve ning mine küsi.

Aga jah - võta esiteks pirn kaasa poodi. Et siis klienditeenindaja ka näeb, milline on sokkel. Valguse värvist võiks ehk aidata link http://www.topbulb.com/color-temperature See on siiski paljuski individuaalne. Et erinevas toas võivad ka need valguse värvid ennast paigast ära keerata - oleneb valgustuse asukohast, toa suurusest ja seinte värvist (ja mõndade inimeste jaoks kindlasti ka marsi seisust veenusega kaljukitse tähtkujus).

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.