Jump to content
Fitness.ee foorum
Reinart

2016 World Bodybuilding Championships (03 - 07. 11) Ott NELJAS!

Recommended Posts

Reinart    449

benidorm-1024x616.jpg

 With Games Classic Bodybuilding as new discipline, IFBB will celebrate this week, November 3rd to 7th; the 70th edition of its World Bodybuilding Championships in the beauty village of Benidorm (Alicante, Spain), repeating as official sede as in 2015.

Athletes and officials from most of the IFBB-affiliated National Federations are ready to travel to Spain, in order to participate in the championships and in the 70th IFBB Annual Congress that will be held in Benidorm where, during this days, will celebrate as well their local festivities.

The competition will be performed in Benidorm Palace, as venue site, and will holds next categories:

Saturday, November 5th:

• Classic Bodybuilding (5 categories)
• Games Classic Bodybuilding (2 categories)
• Bodybuilding (-65 Kg and -70 kg)

Sunday, November 6th:

• Bodybuilding (from -75 kg to +100 kg and Overall)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reinart    449

Esialgse ülesandmise põhjal on Oti kategooria kõige populaarsem. Lõplik tõde selgub muidugi peale kaalumist. 

 

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 168 CM 
1. Nilton Galhoti Brazil 
2. Georgi Georgiev Bulgaria 
3. Barrie Myers Canada 
4. Daniel Cubeddu France 
5. Omar Obino Italy  
6. Gabriele Giansante Italy  
7. Tetsuya Hara Japan 
8. Kikwan Seol Korea 
9. Kiho Mun Korea 
10. Deba Raj Parajuli Nepal 
11. Ram Hari Khanal Nepal 
12. Dalibor Jovanovic Serbia 
13. Dumisani Dlodlo South Africa 
14. Urs Zumstein Switzerland 
15. Emrah Keleş Turkey 
16. Melik Aktaş Turkey B 
17. Stanislav Vizenher Ukraine 

18. Reno Banks United Kingdom

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 171 CM 
1. Alejandro Zitta Argentina 
2. Michele Massaro Italy  
3. Tomoya Nakadomari Japan 
4. Hyojung Kim Korea 
5. Juhoon Lee Korea 
6. Sarfaraz Khan Pakistan  
7. Edgar Pineda El Salvadior 
8. Keshav Saikoolal South Africa 
9. Jose Gambin Spain  
10. Doğan Dölek Turkey  
11. Alex Izquierdo Uruguay

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM 
1. Julián Paredes Argentina 
2. Jurgen Silvano Belgium  
3. Flavio Lopes Brazil 
4. Joni Hietala Finland 
5. Antonio Ludovico Italy  
6. Andrea Felici Italy  
7. Takumi Onoda Japan 
8. Sergey Serechshev Kazakhstan 
9. Younghwan Kim Korea 
10. Ali Alhaddad Kuwait 
11. Michel Decolle Luxembourg 
12. Momin Pakistan
13. Andrej Varga Slovakia 
14. Kesekang Moseki South Africa  
15. Sinan Aydemir Turkey  
16. Tuna Kurt Turkey B 
17. İskender Polat Turkey B

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM 
1. Matías Monteagudo Argentina 
2. Darren Maywood Canada 
3. Giuseppe Brancaccio Italy B 
4. Marius Arlauskas Lithuania  
5. Jean-Michel Schreiner Luxembourg 
6. Williams Gerard Luxembourg
7. Patryk Jaskiewicz Poland  
8. Ildar Akhmetsianov Russia 
9. Lyle Singh South Africa 
10. Antonio de la Torre Spain  
11. Jordi Romero Spain 
12. Betin Başyurt Turkey  
13. Oğuzhan Akdeniz Turkey B 
14. İlker Tetik Turkey B 
15. Andrii Buzovetskyi Ukraine

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM 
1. Kaveh Jazani Azerbaijan 
2. Zlatko Piralić Croatia 
3. Boris Orava Czech Republic 
4. Christian Sløk Denmark 
5. Mateusz Kolkowski Poland  
6. Hubert Kulczynski Poland  
7. Adrian Cyronek Poland B 
8. Francisco Galvan Spain 
9. Gökhan Balci Turkey  
10. Yusuf Siper Turkey B 
11. Zack McGuirk United Kingdom

MEN’S BODYBUILDING UP TO 65 KG 
1. Leonardo Alizaga Costa Rica 
2. Wellington Luna Ecuador 
3. Mauro Ranieri Italy 
4. Kyeongmo Park Korea  
5. Yonggyu Kim Korea 
6. Daniel Hibbs New Zealand 
7. Ciprian Solzaru Romania 
8. Jose Antonio Garcia Spain 
9. Sampath Silva Sri Lanka 
10. Pitiyage Perera Sri Lanka 
11. Ercüment Aras Turkey 
12. Ayoob Al Ammar UAE 
13. Wayne Hugar USA

MEN’S BODYBUILDING UP TO 70 KG 
1. Lautaro Banfi Argentina 
2. Tom De Ruyter Belgium 
3. Gustavo Salmon Brazil 
4. Evaristo Cortes Costa Rica 
5. Alexandre Bozonnet France  
6. Jean-Michel Bosch France  
7. Aristide Mbomni Tiam Germany 
8. Pratap Bhogade India  
9. Omar Abdulbari Abdul Iraq 
10. Najm Alddin Abdalla Iraq 
11. Corrado Maggiore Italy  
12. Daniel Sticco Italy  
13. Makoto Tashiro Japan 
14. Kyoungyun Nam Korea 
15. Jassim Alqallaf Kuwait 
16. Marcin Kosel Poland 
17. Mohamed Fathy Qatar 
18. Miroslav Skadra Slovakia 
19. Jonay Mesa Spain 
20. Antonio Herrera Spain B 
21. Prasanna Peiris Sri Lanka 
22. Serkan Kirik Turkey 
23. Felix Diaz USA

MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG 
1. Carlos Torres Argentina 
2. Victor Nastase Belgium  
3. William De Araújo Brazil 
4. Romeo Zon France 
5. Suman Das India 
6. Ahmed Jabbar Jamil Iraq 
7. Ahmad Fakhri Ajjah Iraq 
8. Maurizio Montaldo Italy  
9. Shotaro Suyama Japan 
10. Seonghwan Kim Korea 
11. Fawaz Alhalawa Kuwait 
12. Ali Baroun Kuwait 
13. Mohamed Mostafa Qatar 
14. Iurii Panov Russia 
15. Mandla Msongelwa South Africa 
16. Oscar Marin Spain  
17. Carles Viñals Spain B 
18. Hector Defez Spain B 
19. Önder Çağlar Turkey  
20. Ahmad Rustom UAE 
21. Abdulaziz Alshehhi UAE 
22. Gordon Singh United Kingdom 
23. Joseph Silzer USA

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
1. Radoslav Angelov Bulgaria 
2. Dimo Benev Bulgaria 
3. Sam Gardner Canada 
4. Charles Barbe France  
5. Karim Boumazza France  
6. Pushpinder Bharti India 
7. Omar Handhal Hussein Iraq 
8. Masashi Suzuki Japan 
9. Myonghun Kim Korea 
10. Saleh Hussain Kuwait 
11. Adel Mohamed Kuwait 
12. Stefano Aquaro Luxembourg 
13. Arjun Barnwal Nepal 
14. Ariel Guong Philippines 
15. Karol Malecki Poland  
16. Fábio Lopes Portugal  
17. Miguel Pinto Portugal  
18. Michael Adonis South Africa 
19. Alberto Galan Spain 
20. Rafael Beltran Spain B 
21. Julio Portet Spain B 
22. Ergül Çimen Turkey  
23. İlhan Topuz Turkey B

MEN’S BODYBUILDING UP TO 85 KG 
1. Claudio Do Monte Brazil 
2. Ricardo Plata Colombia 
3. Ott Kiivikas Estonia  
4. Serkan Cetin Germany 
5. Amar Uday Salah Iraq 
6. Nazar Ahmed Hussein Iraq 
7. Aviv Shafrir Israel 
8. Simone Meiattini Italy  
9. Nasser Alsayyed Kuwait 
10. Meshal Alshamlan Kuwait 
11. Abbas Haidar Lebanon 
12. Jimmy Gomes Lima Luxembourg 
13. Joan Cannegieter Netherlands  
14. Mariusz Balazinski Poland  
15. Jorge Cunha Portugal  
16. Awonke Ngoma South Africa 
17. Abel Martin Spain  
18. Josep Merino Spain B 
19. Jonatan Reverte Spain B 
20. Naim Barhoumi Tunisia 
21. İlkay Beyga Turkey  
22. Cüneyt Üçkal Turkey B 
23. Onur Kandemir Turkey B 
24. Andrii Koliada Ukraine

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG 
1. Carlos Pereira Brazil 
2. Eric Aime Ngassa Canada 
3. Hayder Jawameer Ali Iraq 
4. Jinho Lee Korea 
5. Saud Almansouri Kuwait 
6. Tomas Bendoraitis Lithuania 
7. Gregor Fransisca Netherlands 
8. Joel Pascua Norway 
9. Adrian Krawczyk Poland  
10. Sebastian Szmyt Poland  
11. Rogério Barradas Portugal  
12. Abdel El Hamwi Qatar 
13. Peter Tatarka Slovakia  
14. Mduduzi Green South Africa 
15. Manuel Duarte Spain  
16. Vicente Olombrada Spain B 
17. Sergio Dufort Spain B 
18. Vasyl Remizov Ukraine

MEN’S BODYBUILDING UP TO 95 KG 
1. Murtadha Mohammed Iraq 
2. Patrizio Vaiano Italy  
3. Yeongseok Kim Korea 
4. Tomasz Kornalewski Poland  
5. Szymon Lada Poland 
6. Abdelwadoud Bayoumi Qatar 
7. Pavel Ivanov Russia  
8. Oleg Kakorin Russia  
9. Tristan van Aarde South Africa 
10. Sibusiso Khuzwayo South Africa 
11. Manuel Cañadillas Spain  
12. Luis Llorente Spain  
13. Burak Temel Turkey
14. Raul Martinez Venezuela

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG 
1. Reza Kakavand Azerbaijan  
2. Geizon Rosa Brazil 
3. Antonio Furić Croatia 
4. Ammar Mohsin Shallal Iraq 
5. Haitham Hashim Thaci Iraq 
6. Salah Hussein Nassrullah Iraq B 
7. Enrico Frisinghelli Italy 
8. Roman Dudushkin Russia  
9. Marti Pozzi Spain  
10. David Boix Spain B 
11. Patrick Usumbo Sweden 
12. Shaban Osmani Switzerland  
13. Andriy Kukharchuk Ukraine

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG 
1. Sergei Agunovich Belarus 
2. Yuliy Rusev Bulgaria  
3. Zlatko Piralić Croatia 
4. Ali Hani Huzeim Iraq 
5. Dhurgham Jawad Jara Iraq 
6. Antonello Olivieri Italy  
7. Khaled Hamoudi Kuwait 
8. Aron Winnelinckx Luxembourg 
9. Andrzej Kolodziejczyk Poland  
10. Andrei Leonov Russia  
11. Jordi Martinez Spain  
12. Lucion Pushparaj Sri Lanka 
13. Adam Kozyra Ukraine

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reinart    449

Ott on jõudnud Alicantesse.

Pildil koos Saksamaa kulturisti Serkan Cetiniga (kulturism -85kg). Tegemist on kogenud mehega, kes on oma neljateistkümnendatel maailmameistrivõistlustel. 

14924127_1305908102813684_1382462180_o.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reinart    449

Käimas on IFBB iga aastane kongress. Arutatakse erinevatel teemadel. Uued kategooriad jms. Pannakse paika järgmise aasta kalender. 

 

Ergo Metsla ja Ott Kiivikas kongressil 

-14975708_1306889702715524_884935720_o.jpg

 

Ott Kiivikas - värskes IFBB aastaraamatus, kui Euroopa meister 2016 -85kg

14964119_1306889706048857_2020039067_o.jpg

 

Absoluutse maailmameistri karikas ;) 25kg pronkskuju

14975697_1306888072715687_1581553786_o.jpg

 

Kategooria info 

14954349_1306903752714119_1049839814_o.jpg14954507_1306903699380791_1145923966_o.jpg

 

Võimalus heita pilk, järgmise aasta kalendrisse.

14970828_1306898232714671_1015186761_o.jpg14963550_1306898316047996_1410451099_o.jpg14954346_1306898206048007_1660341382_o.jpg14954485_1306898359381325_643448836_o.jpg14924145_1306898212714673_690760444_o.jpg14963589_1306898409381320_157914868_o.jpg14924039_1306898426047985_372476823_o.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti kergemate meeste seas võib palju lärmi teha üks minu hetke lemmikutest, Jonay Mesa Navarro, kes on ka värske Hispaania meister. Minu jaoks kindlasti unistuste vormiga mees, igast nurgast ideaalne ja nuga-terav! 

 

Paar pilti tema hetkeseisust:

 

 

Edited by theaestheticproject
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reinart    449

Esmakordselt viidi läbi kategooria Games Classic bodybuilding maailmameistrivõistlused. Tegemist on siis sarnase alaga nagu klassikaline kulturism, aga kaalupiirangud on rangemad, mis peaks looma siis eelduseks selle, et mehed on esteetilisemad ja pisemad. 

Võistlus toimus kahes kategoorias ja pilte saate vaadata:

Games Classic bodybuilding -175cm

Games Classic bodybuilding +175cm

 

-175cm:

1. Seyedroohollah Mirnoorallahi, Iraan (pikkus 167, kaal 67) https://www.instagram.com/roohollah.mirnoorollahi/

2. Kikwan Seol, Korea (pikkus 168, kaal 67,7) https://www.instagram.com/kikwan_seol/

3. Aristide Mbomni Tiam, Saksamaa (pikkus 168.9, kaal 66.3)

4. Micchele Massaro, Itaalia (pikkus 170cm, kaal 69.6kg)

5. Daniel Cubeddu, Prantsusmaa (pikkus 168, kaal 64.5)

6. Gabriele Giansante, Itaalia (pikkus 168.8, kaal 69.2kg)

f6aa1aeb5e88177adfc333f8c2c20fcc.JPG

 

+175cm

1. Aage Bunde, Norra (pikkus 177.3, kaal 79,3)

2. Zack McGuirk, UK (pikkus 183, kaal 87) https://www.instagram.com/zackmcguirk/

3. Marius Arlauskas, Leedu (pikkus 178.9, kaal 82.9)

4. Reno Banks, UK (pikkus 178,5, kaal 81,4) https://www.instagram.com/renobanks/

5. Viktor Mathisen, Norra (pikkus 193.4, kaal 93,3)

6. Zlatko Piralic, Horvaatia (pikkus 190.5, kaal 93,5)

 

3bbdce50f5782b41973f5edb3baad410.JPG

 

Absoluut:

 

80d8d17c78ddb486ba1888876dd4fb32.JPG

b7c85b1e9a3a98f7586478c46a4ecff7.JPG

 

fc21112be774ccf069c0ff1c7f2d8fa7.JPG

 

games_cl_bb_175.jpggames_cl_bb_175plus.jpg

Edited by Reinart

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reinart    449

Klassikaline kulturism -168cm pildid

 

1. Seyedroohollah Mirnoorallahi, Iraan https://www.instagram.com/roohollah.mirnoorollahi/

2. Kikwan Seol, Korea https://www.instagram.com/kikwan_seol/

3. Stanislav Vizenher, Ukraina

4. Daniel Cubeddu, Prantsusmaa

5. Xu Demin, Hiina

6. Yeongseok Kim, Korea

ddc7b503484419093aaa3f08de57cdb4.JPG

 

Klassikaline kulturism -171cm pildid

 

1. Mahdi Parvani, Iraan

2. Fawaz Alhalawa, Kuveit

3. Aristide Mbomni Tiam, Saksamaa

4. Zhao Zhanglei, Hiina

5. Hyojung Kim, Korea

6. Michele Massaro, Itaalia

 

e4dd21606acb9c3ae9ca468114d574a4.JPG

 

 

Klassikaline kulturism -175cm pildid

 

1. Juhoon Lee, Korea

2. Julian Baredes, Argentiina

3. Naim Barhoumi, Tuneesia

4. Andrea Felici, Itaalia

5. Andrej Varga, Slovakkia

6. Takumi Onoda, Jaapan

 

f172b1a044d3e47eb8759cd3b8a042aa.JPG

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reinart    449

Klassikaline kulturism -180cm pildid

 

1. Andrii Busovetskyi, Ukraina

2. Jordi Romero Marsal, Hispaania

3. Mohammadreza Jafara Sartomi, Iraan

4. Patryk Jaskiewicz, Poola

5. Antonio Ludovico, Itaalia

6. Antonio De La Torre, Hispaania

 

84974453cb8a5fab4b16cdd4c2b8ae61.JPG

 

Klassika +180cm pildid

 

1. Keyvan Rezapour, Iraan

2. Hesam Koshravi Larijani, Iraan

3. Kaveh Jazani, Aserbaidžaan

4. Hubert Kulczynski, Poola

5. Adrian Cyronek, Poola

6. Francisco Calvan Torres, Hispaania

 

7c8a7d9e66e043fd38649a5737d29434.JPG

 

Absoluut- ja absoluutne maailmameister- Andrii Busovetskyi

 

501000b1c291e6c8d297d9793532697d.JPGaf19e74fa13a275f1fb7fe8c3c334306.JPGa709724dbdcb0d89e29165e7e8c140a1.JPG67fe6364b789e9f71d319c5e4a27e958.JPG

 

 

 

Edited by Reinart

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reinart    449

Täna võistlesid ka väikesed kulturistid:

 

Kulturism -65kg pildid

1. Keyongmo Park, Korea

2. Ayoob Razouki Ismail Alammar, Araabia Ühendemiraadid

3. Daniel Wellington Luna, Ecuador

4. Gholamreza Alizadeh, Iraan

5. Ciprian Solzaru, Rumeenia

6. Evaristo Cores, Costa Rica

60911eff4c770f239f6633bb1c1f6c90.JPG

 

Kulturism -70kg pildid

 

1. Mahdi Heydari, Iraan

2. Abdullah Al-Jabri, Omaan

3. Jonay Mesa Navarro, Hispaania

4. Makoto Tashiro, Jaapan

5. Fawaz Alhalawa, Kuveit

6. Marcin Kosel, Poola

 

96b19c788009939926c890f2625ac3a4.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reinart    449

OTSEÜLEKANNE

Päeva esimese poole ajakava (Ott võistleb kategoorias -85kg.)

      1.    Men  Bodybuilding up to 75 kg                                           Elimination Round (if >15) 
(4 Compulsory Poses in groups of 5) > List of the Semifinalists backstage

      2.    Men  Bodybuilding up to 80 kg                                           Elimination Round (if >15) 
(4 Compulsory Poses in groups of 5) > List of the Semifinalists backstage

      3.    Men  Bodybuilding  up to 85 kg                                          Elimination Round (if >15) 
(4 Compulsory Poses in groups of 5) > List of the Semifinalists backstage

      4.    Men  Bodybuilding up to 90 kg                                           Elimination Round (if >15) 
(4 Compulsory Poses in groups of 5) > List of the Semifinalists backstage

      5.    Men  Bodybuilding up to 75 kg                                           Semifinals             Round 1

(4 Compulsory Poses in groups of 5, Comparisons) > List of the Finalists backstage

      6.    Men  Bodybuilding up to 80 kg                                           Semifinals             Round 1
(4 Compulsory Poses in groups of 5, Comparisons) > List of the Finalists backstage

      7.    Men  Bodybuilding up to 85 kg                                           Semifinals             Round 1
(4 Compulsory Poses in groups of 5, Comparisons) > List of the Finalists backstage

      8.    Men  Bodybuilding up to 90 kg                                           Semifinals             Round 1
(4 Compulsory Poses in groups of 5, Comparisons) > List of the Finalists backstage

      9.    Men  Bodybuilding up to 75 kg                                           Finals                      Round 2
(7 Compulsory Poses x 2 + Posedown)

  10.    Men  Bodybuilding up to 75 kg                                           Finals                      Round 3
(Posing Routines – 60 sec.)

  11.    Men  Bodybuilding up to 80 kg                                           Finals                      Round 2
(7 Compulsory poses x 2 + Posedown)

  12.    Men  Bodybuilding up to 80 kg                                           Finals                      Round 3
(Posing Routines – 60 sec.)

  13.    Men  Bodybuilding up to 85 kg                                           Finals                      Round 2
(7 Compulsory Poses x 2 + Posedown)

  14.    Men  Bodybuilding up to 85 kg                                           Finals                      Round 3
(Posing Routines – 60 sec.)

  15.    Men  Bodybuilding up to 90 kg                                           Finals                      Round 2
(7 Compulsory Poses x 2 + Posedown)

  16.    Men  Bodybuilding up to 90 kg                                           Finals                      Round 3
(Posing Routines – 60 sec.)

 

 

Edited by Reinart

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    No registered users viewing this page.

×