Jump to content
Guest Maria

Imetamine ja toidulisandid

Recommended Posts

Guest Maria

Tere

Küsimus on imetavatele kaunitele sportlastele ning teistele tarkadele härradele. Tegelen (tegelesin kuni raseduse 20näd) enne kestvusspordiga, praegu seoses raseduse lõpuosaga pausil, enne rasedust tarbisin erinevaid aminohappeid, lisaks talvisel ettevalmistusel kreatiinikuurid jpm (ei hakka loendama kõike, mida söönud olen, aga kõik on kasulikuks osutunud). Varsti sünnitan ning tahaksin vaikselt ennast jälle tagasi vormi viia, järgmisel aastal jälle võistlushooaeg. Sissejuhatuseks siis niipalju, aga minu küsimus oleks järgmine:

1. Mis toidulisandeid võivad imetavad emad süüa ning mis lapsele ohtu ei põhjusta? Näiteks mis aminohappeid ja kas kreatiini (mis kujul siis?)? 

2. Kas nendel toidulisanditel on kogus väiksem, kui nö tavainimesel?

Olen väga tänulik igasuguse tagasiside eest. Äkki keegi oskab linki jagada, kus on mingid selgitused (ka inglise või venekeelsed sobivad). Kui keegi on ise tarbinud kuidagi ja missugust tagasisidet oskab anda (pos/neg)?

Tänud vastamast!! :) 

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiini sisaldab rinnapiim niikuinii.

Ülejäänutega otsi parem kusagilt kokkuvõte, aga erinevalt rasedusajast on imetamisel enamus asju ok. Ja kogused vahel suuremad kui tavainimesel, sest osa kulub piima peale.

Lambalääts/trigonella on üks populaarne rinnapiimatoodangu suurendaja, mida samas ka sportlikel eesmärkidel kasutatakse.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.