Jump to content
Sign in to follow this  
Arnold

11. Honda Spordikuulsuste Jõuluturniiri võitjad selgunud

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

11. Honda Spordikuulsuste Jõuluturniir on lõppenud!

Sel aastal kuulutati võitjateks jalgpallurid Raio Piiroja ja Joel Lindpere!

Teise koha karika said korvpallurid Kiur Akenpärg ja Rannar Raap ning kolmas koht läks ujujatele Martti Aljand ja Pjotr Degtjarjov!

Aitäh kõikidele sportlastele, kohtunikele ja fännidele! Kohtumiseni järgmisel aastal!Vaata edasi..b]

Postimees: Täna toimus Pärnu spordihallis traditsiooniline heategevuslik spordikuulsuste jõuluturniir, kus sai näha võistlemas eesti eri alade tippsportlasi. Pärnus toimus võistlus esimest korda.

Kuuest lõbusast mõõduvõtmisest, milles osales kaheksa paarisvõistkonda, tulid tänavu võiduga välja jalgpallurid Raio Piiroja ja Joel Lindpere.

Peale jalgpallurite olid võistlustules sõudjad Jüri Jaanson ja Tõnu Endrekson, korvpallurid Rannar Raap ja Kiur Akenpärg, ujujad Martti Aljand ja Pjotr Degtjarjov, raskejõustiklased Raigo Kuusnõmm ja Margus Silbaum, motokrossi sõitjad Gert Krestinov ja Priit Rätsep, vormelisõitjad Ralf Aron ja Martin Rump ning Kaarel Nurmsalu ja Alik Tseiko.

Spordialadeks, milles tänavu jõudu katsuti, olid joonejooks, sõudeergomeetril sõudmine, Wendre tekiheide, raskuse (õllekasti) hoidmine, rippumine ja võrkpalliga korvpallivisked.

Samuti peeti jõuluturniiril maha sajandi matš sõudeergomeetritel, kus kettaheitjad Gerd Kanter ja Märt Israel jäid napilt alla sõudjatele Allar Rajale ja Tõnu Endreksonile.

Pärnus toimunud jõuluturniiri peakohtunik oli sõudja Allar Raja.

Lõbusal sporditurniiril sai näha fitnessi maailmameistri Oleg Anissimov etteastet. Üritust juhtis kulturist Ott Kiivikas.

Spordikuulsuste jõuluturniiri korraldatakse 2005. aastast jõulude ajal Eesti spordihallides.

Vaata lähemalt galriid!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×