Jump to content
theaestheticproject

The Aesthetic Project | YouTube

Recommended Posts

KÕIK, MIDA TE PEAKSITE TEADMA VENITAMISEST! Lihashoolduse videoseeria kolmandas ehk viimases videos näitab füsioterapeut Georg Laasik, kuidas end õigesti venitada ning millised on iga lihasgrupi staatilised ja dünaamilised venitused.

Seekord nägime rohkem vaeva ja toome Teieni veidi kvaliteetsema vlogi kui varem. Käime koertekoolis, tutvume äsja Mustamäel avatud People Fitness'iga ning jagame oma vaatajatega nippi, kuidas Instagramis ilma photoshoppimiseta suurem välja näha. Head vaatamist!

Editing on point (Y)

Planet Fitness teemal - See on see jõusaalikett, kus vabasid raskusid/kange jm peaaegu üldse ei ole ning neil on ka nö alarm kui keegi liiga palju lärmi jõusaalis peaks tekitama.

Ise oma jalga sinna ei tõstaks.

Ivar Mikk on hetkel valitsev Eesti juuniorite meister rannafitnessis. Tänases videos näete, milline näeb välja Ivari tavapärane seljatreening ning uurime veidi ka tulevaste võistlemisplaanide kohta. Head vaatamist!

Läinud nädalal käisime trennis eelmine aasta väga eduka esimese võistlushooaja teinud Ats Lahiga. Milline näeb välja tema õlatreening ning kuidas tema jõusaaliteekond alguse sai, seda näete juba tänasest videost. Head vaatamist!

• Upvote 1

Ma küll pole kumbagi söönud, ei seda pro taskut ega ka uulita burxi aga mulle tundub natukene ebakohtne võrrelda omavahel  35g rasva versus 20g rasva sisaldavat toitu- selge et see tasku maitseb paremini kui seal oluliselt rohkem rasva ja kaloreid :P

Offtopik veits aga alati jään mõtlema, et retsept retseptiks huvitav kui täpselt seda kokad köögis ka järgivad ;) ...

7 tundi tagasi, Helena Mang ütles:

Ma küll pole kumbagi söönud, ei seda pro taskut ega ka uulita burxi aga mulle tundub natukene ebakohtne võrrelda omavahel  35g rasva versus 20g rasva sisaldavat toitu- selge et see tasku maitseb paremini kui seal oluliselt rohkem rasva ja kaloreid :P

Offtopik veits aga alati jään mõtlema, et retsept retseptiks huvitav kui täpselt seda kokad köögis ka järgivad ;) ...

Ma sõin 2 taskut (üks tasku 350 kcal) - burger on kohati isegi väiksem kui üks tasku. Seega nii mahult kui ka makrode poolest :D Eks see kokkade pool võib olla veidi lappes, mainisin ka ise seda et maitses kuidagi liiga hästi :ph34r:

Edited by theaestheticproject
  • Upvote 1

Kõik, kõik on uus märtsikuus! Tänases videos jagame muljeid oma esimesest CrossFiti treeningust, külastame vast avatud HC GYM'i Sikupillis ning keerame korgi maha ühelt uuelt tootelt meie poelettidel. Head vaatamist!

• Upvote 1

Kuidas saada personaaltreeneriks ning milline on hetke seis Eesti treenerite turul? Nendele küsimustele leiate vastuse tänases videos, kus oleme külla kutsunud Kaspar Kaldoja ja Kristjan-Johannes Konsapi. Head vaatamist!

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.