Jump to content
Rebane

X Innar Mardo Memoriaal 2015

Recommended Posts

Lükkame siis hoogu juurde.

Bikini

1) Reet Reimets

2) Jaanika Jelagina

3) Jekaterina Remets

Bodyfitness

1) Tatyana Pudovkina

2) Gea Taalvelt

3) Eli Pilve

Juuniorid kulturism

1) Tanel Tamme

2) Sten Richard Oskar

3) Sven Parveots

Rannafitness +178

1) Kaspar Tõnisson

2) Kuido Jõgisalu

3) Mardo Loorberg

Rannafitness -178

1) Kert Kaljula

2) Marko Sildoja

3) Egert Oiov

Klassika

1) Oleg Anissimov

2) Tanel Tamme

3) Imre Vähi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bikiini absoluutkategooria


1. Reet Reimets


2. Agne Kiviselg


3. Jekaterina Remets



Naised bodyfitness


1. Tatyana Pudovkina


2. Anastasija Poznjak


3. Gea Taalvelt



Juuniorid mehed kulturism -75kg


1. Tanel Tamme


2. Sven Parveots


3. Sten Richard Oskar



Mehed rannafitness -178cm


1. Kert Kaljula


2. Kristjan Sõrg


3. Marko Sildoja



Mehed rannafitness +178cm


1. Mardo Loorberg


2. Kaspar Tõnisson


3. Kuido Jõgisalu



Mehed klassikaline kulturism


1. Oleg Anissimov


2. Imre Vähi


3. Tanel Tamme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bikiini absoluutkategooria


1. Reet Reimets


2. Agne Kiviselg


3. Karina Polovnikova



Naised bodyfitness


1. Tatyana Pudovkina


2. Anastasija Poznjak


3. Gea Taalvelt



Juuniorid mehed kulturism -75kg


1. Tanel Tamme


2. Sven Parveots


3. Maksim Ivanov



Mehed rannafitness -178cm


1. Kert Kaljula


2. Kristjan Sõrg


3. Marko Sildoja



Mehed rannafitness +178cm


1. Mardo Loorberg


2.Kuido Jõgisalu


3.Kaspar Tõnisson




Mehed klassikaline kulturism


1. Imre Vähi


2. Oleg Anissimov


3. Tanel Tamme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viskan täringut - äkki õnn langeb sülle.

Bikini

1) Reet Reimets
2) Jaanika Jelagina
3) Jekaterina Remets

Bodyfitness

1) Tatyana Pudovkina
2) Gea Taalvelt
3) Eli Pilve

Juuniorid kulturism
1) Tanel Tamme
2) Sten Richard Oskar
3) Sven Parveots

Rannafitness +178
1) Kaspar Tõnisson
2) Kuido Jõgisalu
3) Mardo Loorberg

Rannafitness -178
1) Kert Kaljula
2) Egert Oiov

3) Marko Sildoja

Klassika
1) Imre Vähi

2) Oleg Anissimov

3) Taavi Merisalu

Edited by SiimMe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu arvatav ennustus.



Bikiini absoluutkategooria


1. Reet Reimets


2. Jaanika Jelagina


3. Karina Polovnikova



Naised bodyfitness


1. Tatyana Pudovkina


2. Anastasija Poznjak


3. Gea Taalvelt



Juuniorid mehed kulturism -75kg


1. Sven Parveots


2. Tanel Tamme


3. Maksim Ivanov



Mehed rannafitness -178cm


1. Kert Kaljula


2. Kristjan Sõrg


3. Marko Sildoja



Mehed rannafitness +178cm


1.Kuido Jõgisalu


2.Mardo Loorberg


3.Kaspar Tõnisson




Mehed klassikaline kulturism


1. Taavi Merisalu


1. Imre Vähi


3. Oleg Anissimov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edu kõigile võistlejatele!

Bikiini absoluutkategooria

1. Reet Reimets

2. Jaanika Jelagina

3. Karina Polovnikova

Naised bodyfitness

1. Tatyana Pudovkina

2. Gea Taalvelt

3. Eli Pilve

Juuniorid mehed kulturism -75kg

1. Tanel Tamme

2. Sven Parveots

3. Sten Richard Oskar

Mehed rannafitness -178cm

1. Kert Kaljula

2. Marko Sildoja

3. Kristjan Sõrg

Mehed rannafitness +178cm

1.Kuido Jõgisalu

2.Mardo Loorberg

3.Kaspar Tõnisson

Mehed klassikaline kulturism

1. Imre Vähi

1. Tanel Tamme

3. Taavi Merisalu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pancake Mixi toovad siis sel korral



Bikiini absoluutkategooria

1. Jaanika Jelagina

2. Kristina Nuut

3. Regina Krukovskaja


Naised bodyfitness

1. Õnnela Raudsepp

2. Anastasija Poznjak

3. Gea Taavelt


Juuniorid mehed kulturism -75kg

1. Tanel Tamme

2. Holger Saare

3. Sten Richard Oskar


Mehed rannafitness -178cm

1. Kert Kaljula

2. Jevgeni Kabonen

3. Marko Sildoja


Mehed rannafitness +178cm

1. Kaspar Tõnisson

2. Kuido Jõgisalu

3. Mardo Loorberg


Mehed klassikaline kulturism

1. Tanel Tamme

2. Imre Vähi

3. Ants Varblane

Edited by risto_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bikini

1) Reet Reimets
2) Jaanika Jelagina
3) Jekaterina Remets

Bodyfitness

1) Tatyana Pudovkina
2) Gea Taalvelt
3) Eli Pilve

Juuniorid kulturism
1) Tanel Tamme
2) Sten Richard Oskar
3) Sven Parveots

Rannafitness +178
1) Kaspar Tõnisson
2) Kuido Jõgisalu
3) Mardo Loorberg

Rannafitness -178
1) Kert Kaljula
2) Marko Sildoja
3) Egert Oiov

Klassika
1) Imre Vähi

2) Oleg Anissimov

3) Tanel Tamme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bikini
1. Reet Reimets
2. Jekaterina Remets
3. Agne Kiviselg

Bodyfitness
1. Poznjak
2. Pudovkina
3. Taalvet

Juuniorid kulturism
1. Tamme
2. Ivanov
3. Parveots

Rannafitness -178 cm
1. Kaljula
2. Sildoja
3. Kabonen

Rannafitness +178 cm
1. Jõgisalu
2. Tõnisson
3. Loorberg

Klassika
1. Vähi
2. Merisalu

3. Anissimov

Edited by maleva

Share this post


Link to post
Share on other sites

47. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KULTURISMIS JA FITNESSIS 2015

STSENAARIUM

Avakõne

Fitness vabakavad: juunior (1), naised (2)

Body­fitness juunior (1), naised (5)

T­kõnd

Veerandpöörded

Kulturism naised (2)

Kohustuslikud poosid

Vabakavad

Rannafitness juuniorid ­175 cm (4)

T­kõnd

Veerandpöörded

Rannafitness juuniorid 175+ cm (4)

T­kõnd

Veerandpöörded

Fitness veerandpöörded: juunior (1) ja naised (2)

Kulturism noored (5)

Kohustuslikud poosid

Vabakavad

Kulturism juuniorid (5)

Kohustuslikud poosid

Vabakavad

Autasustamine 17:30: fitness juunior, fitness naised, body­fitness juunior, body­fitness naised,

kulturism naised, rannafitness juuniorid ­175, rannafitness juuniorid 175+, kulturism noored,

kulturism juuniorid.

Kulturism noored / juuniorid absoluut (2)

Kohustuslikud poosid + posedown

Autasustamine: kulturism noored / juuniorid absoluut

VAHEAEG 20 min

Rannafitness mehed ­178 cm (6)

T­kõnd

Veerandpöörded

Rannafitness mehed 178+ cm (5)

T­kõnd

Veerandpöörded

Klassikaline kulturism (8)

Kohustuslikud poosid (+ väljakutsed)

Vabakavad

Kulturism mehed (4)

Kohustuslikud poosid

Vabakavad

Bikiinifitness absoluut (9)

T­kõnd

Veerandpöörded (+ väljakutsed)

Autasustamine: rannafitness mehed ­178, rannafitness mehed 178+, klassikaline kulturism,

kulturism mehed, parim veteran, uustunuk, vabakava ja kolm parimat klubi.

Rannafitness absoluut (juuniorid / mehed)

Veerandpöörded

Kulturism absoluut

Kohustuslikud poosid + posedown

Autasustamine: bikiinifitness absoluut, rannafitness absoluut, kulturism absoluut.

Kõik võislejad on enne võistluste algust kohal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

47. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KULTURISMIS JA FITNESSIS 2015

STSENAARIUM

Avakõne

Fitness vabakavad: juunior (1), naised (2)

Body­fitness juunior (1), naised (5)

T­kõnd

Veerandpöörded

Kulturism naised (2)

Kohustuslikud poosid

Vabakavad

Rannafitness juuniorid ­175 cm (4)

T­kõnd

Veerandpöörded

Rannafitness juuniorid 175+ cm (4)

T­kõnd

Veerandpöörded

Fitness veerandpöörded: juunior (1) ja naised (2)

Kulturism noored (5)

Kohustuslikud poosid

Vabakavad

Kulturism juuniorid (5)

Kohustuslikud poosid

Vabakavad

Autasustamine 17:30: fitness juunior, fitness naised, body­fitness juunior, body­fitness naised,

kulturism naised, rannafitness juuniorid ­175, rannafitness juuniorid 175+, kulturism noored,

kulturism juuniorid.

Kulturism noored / juuniorid absoluut (2)

Kohustuslikud poosid + posedown

Autasustamine: kulturism noored / juuniorid absoluut

VAHEAEG 20 min

Rannafitness mehed ­178 cm (6)

T­kõnd

Veerandpöörded

Rannafitness mehed 178+ cm (5)

T­kõnd

Veerandpöörded

Klassikaline kulturism (8)

Kohustuslikud poosid (+ väljakutsed)

Vabakavad

Kulturism mehed (4)

Kohustuslikud poosid

Vabakavad

Bikiinifitness absoluut (9)

T­kõnd

Veerandpöörded (+ väljakutsed)

Autasustamine: rannafitness mehed ­178, rannafitness mehed 178+, klassikaline kulturism,

kulturism mehed, parim veteran, uustunuk, vabakava ja kolm parimat klubi.

Rannafitness absoluut (juuniorid / mehed)

Veerandpöörded

Kulturism absoluut

Kohustuslikud poosid + posedown

Autasustamine: bikiinifitness absoluut, rannafitness absoluut, kulturism absoluut.

Kõik võislejad on enne võistluste algust kohal.

Thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõtlesin, et proovin ka õnne, siis palju ägedam võistlus jälgida :)

Bikiini absoluutkategooria
1. Reet Reimets TÜ ASK treener Silvar Rückenberg

2. Jaanika Jelagina My Fitness treener Egle Eller - Nabi

3. Jekaterina Remets Sparta Sport treener Marek Morozo

Naised bodyfitness

1. Gea Taalvelt Spa&Sport treener Jaana Junson
2. Tatyana Pudovkina treenerid Sergei Popov ja Elena Kirshina
3. Anastasija Poznjak SK Reval - Sport treener Natalia Nazarenko - Kiivikas


Juuniorid mehed kulturism -75kg
1. Holger Saare TÜ ASK treener Silvar Rückenberg
2. Tanel Tamme Sparta Spordiselts treener ise ja poseerimine Taavi Koovit
3. Sven Parveots FitLife spordiklubi treener Imre Vähi


Mehed rannafitness -178cm
1. Kert Kaljula Sparta Spordiselts treener Peep Reinart ja Eleri Õisma
2. Egert Oiov Arctic Sport Club treener Indrek Otsus
3. Marko Sildoja Audentes Fitness ise enda treener

Mehed rannafitness +178cm
1. Mardo Loorberg Spordiklubi Reval Sport treener Siim Kelner
2. Kuido Jõgisalu Spa&Sport treener Ott Kiivikasr
3. Kaspar Tõnisson Sparta Spordiselts ise enda treener

Mehed klassikaline kulturism

1.Imre Vähi FitLife Spordiklubi ise enda treener
2. Oleg Anissimov Spordiklubi Reval - Sport treenerid Ott ja Natalia Kiivikas
3. Taavi Merisalu TÜ ASK treener Silvar Rückenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimane ennustamistund käimas ja kui keegi veel ei ole panuseid jõudnud teha, siis viimane aeg. Kell 10 läheb ennustamine lukku kui algab registreerimine võistluspaigas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bikiini absoluutkategooria

1. Reet Reimets

2. Jaanika Jelagina

3. Agne Kiviselg

Naised bodyfitness

1. Tatyana Pudovkina

2. Gea Taalvelt

3. Anastasija Poznjak

Juuniorid mehed kulturism -75kg

1. Tanel Tamme

2. Sven Parveots

3. Sten Richard Oskar

Mehed rannafitness -178cm

1. Kert Kaljula

2. Marko Sildoja

3. Jevgeni Kabonen

Mehed rannafitness +178cm

1. Kaspar Tõnisson

2. Kuido Jõgisalu

3. Mardo Loorberg

Mehed klassikaline kulturism

1. Imre Vähi

2. Oleg Anissimov

3. Tanel Tamme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bikiini absoluutkategooria

1. Reet Reimets

2. Agne Kiviselg

3. Jekaterina Remets

Naised bodyfitness

1. Anastasija Poznjak

2. Tatyana Pudovkina

3. Gea Taalvelt

Juuniorid mehed kulturism -75kg

1. Tanel Tamme

2. Sten Richard Oskar

3. Sven Parveots

Mehed rannafitness -178cm

1. Kert Kaljula

2. Kristjan Sõrg

3. Marko Sildoja

Mehed rannafitness +178cm

1. Mardo Loorberg

2. Kaspar Tõnisson

3. Kuido Jõgisalu

Mehed klassikaline kulturism

1. Imre Vähi

2. Taavi Merisalu

3. Oleg Anissimov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teretulemast ka minu poolt siit Salme kultuurikeskusest! Otseülekannet küll seekord ei toimu, küll aga annan toimuvast allpool jooksvat ülevaadet.

Hetkel on laval käimas lamadessurumise võistlus Record Breakers 2015, fuajees samaaegselt aga Eesti meistrivõistlused käesurumises. Samuti on avatud spordimess, kus näiteks eripakkumisena Better Bodies ja Gasp rõivad on -50%. Nagu ka eelnevatel aastatel saab loomulikult soetada soodsalt ka erinevaid toidulisandeid.

Vaata sooduspakkumisi SIIT

Eesti meistriv'istlusteni kulturismis ja fitnessis on jäänud veel vaid 1,5 tundi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetk tagasi lõppes käesurumise meistrivõistluste autasustamine, fuajees koguneb aga vaikselt rahvast vaatama juba EMV kulturismis ja fitnessis.

Senis aga pilte toimunust:

Vanameister Indrek Otsus puhkab jalga

post-1184-0-12100600-1446298341_thumb.jp

Ettevalmistused käesurumise kvalifikatsioonideks

post-1184-0-11524300-1446298346_thumb.jp

Kohtunik (paremal) testimas pinki

post-1184-0-31487000-1446298350_thumb.jp

Better Bodies

post-1184-0-74452900-1446298355_thumb.jp

Kohvipaus

post-1184-0-68585700-1446298361_thumb.jp

Käesurumise võistlus on alanud

post-1184-0-50386800-1446298366_thumb.jp

post-1184-0-91771900-1446298370_thumb.jp

Naised hoos

post-1184-0-07722900-1446298378_thumb.jp

Record Breakers mehed lava taga keskendumas

post-1184-0-80023400-1446298385_thumb.jp

post-1184-0-14450800-1446298392_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veekord toon ära kohealgavate võistluste stenaariumi, mis Arnoldi poolt juba enne on siia üles riputatud:

47. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KULTURISMIS JA FITNESSIS 2015
STSENAARIUM
Avakõne
Fitness vabakavad: juunior (1), naised (2)
Body­fitness juunior (1), naised (5)
T­kõnd
Veerandpöörded
Kulturism naised (2)
Kohustuslikud poosid
Vabakavad
Rannafitness juuniorid ­175 cm (4)
T­kõnd
Veerandpöörded
Rannafitness juuniorid 175+ cm (4)
T­kõnd
Veerandpöörded
Fitness veerandpöörded: juunior (1) ja naised (2)
Kulturism noored (5)
Kohustuslikud poosid
Vabakavad
Kulturism juuniorid (5)
Kohustuslikud poosid
Vabakavad
Autasustamine 17:30: fitness juunior, fitness naised, body­fitness juunior, body­fitness naised,
kulturism naised, rannafitness juuniorid ­175, rannafitness juuniorid 175+, kulturism noored,
kulturism juuniorid.
Kulturism noored / juuniorid absoluut (2)
Kohustuslikud poosid + posedown
Autasustamine: kulturism noored / juuniorid absoluut
VAHEAEG 20 min
Rannafitness mehed ­178 cm (6)
T­kõnd
Veerandpöörded
Rannafitness mehed 178+ cm (5)
T­kõnd
Veerandpöörded
Klassikaline kulturism (8)
Kohustuslikud poosid (+ väljakutsed)
Vabakavad
Kulturism mehed (4)
Kohustuslikud poosid
Vabakavad
Bikiinifitness absoluut (9)
T­kõnd
Veerandpöörded (+ väljakutsed)
Autasustamine: rannafitness mehed ­178, rannafitness mehed 178+, klassikaline kulturism,
kulturism mehed, parim veteran, uustunuk, vabakava ja kolm parimat klubi.
Rannafitness absoluut (juuniorid / mehed)
Veerandpöörded
Kulturism absoluut
Kohustuslikud poosid + posedown
Autasustamine: bikiinifitness absoluut, rannafitness absoluut, kulturism absoluut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silme ette ka registreerunud võistlejate nimekiri:

Registreerunud võistlejate nimekiri:

Bikiini absoluutkategooria

Karina Polovnikova Spordiklubi My Fitness treener Kristina Koroljak

Signe Tilk Audentes Fitness treenerid Jevgeni Kuzmin ja Natalia Nazarenko - Kiivikas

Jekaterina Remets Sparta Sport treener Marek Morozov

Regina Krukovskaja Audentes Fitness treener Egle Eller - Nabi

Agne Kiviselg Spa & Sport treener Ramil Lipp

Jaanika Jelagina My Fitness treener Egle Eller - Nabi

Reet Reimets TÜ ASK treener Silvar Rückenberg

Kristina Nuut Spordiklubi Reval - Sport treener Natalia Nazarenko - Kiivikas

Jane Tammearu Spordiklubi Reval - Sport treenerid Siim Kelner ja Natalia Nazarenko - Kiivikas

Juuniorid naised fitness -163cm

Lisanna Laanela Spordiklubi Spa&Sport treener Jaana Junson

Juuniorid body -fitness +163cm

Elina Aristova treener Vladimir Kovalevski

Naised fitness

Kristina Koroljak SK Reval - Sport treener Natalia Nazarenko - Kiivikas
Endla Vaher Spordiklubi Reval - Sport treenerid Lembi Vaher ja Tarmo Riitmuru

Naised bodyfitness

Eli Pilve SK Reval - Sport treenerid Marti Taru ja Liisa Otsus
Õnnela Raudsepp TÜ ASK treener Silvar Rückenberg
Gea Taalvelt Spa&Sport treener Jaana Junson

Tatyana Pudovkina treenerid Sergei Popov ja Elena Kirshina

Anastasija Poznjak SK Reval - Sport treener Natalia Nazarenko - Kiivikas

Naised kulturism

Esta Pilt TÜ ASK treener Silvar Rückenberg

Rete Jallai TÜ ASK ise enda treener

Juuniorid mehed rannafitness -175cm

Kristjan Sõrg Spordiklubi Reval - Sport treener Imre Vähi
Saba Titaishvili klubi My Fitness ise enda treener
Jevgeni Antonov klubi My Fitness ise enda treener

Kristian Singh Spordiklubi FitLife treener Imre Vähi

Juuniorid mehed rannafitness +175cm

Kert Kaljula Sparta Spordiselts treener Peep Reinart ja Eleri Õisma
Vladyslav Vereskun My Fitness ise enda treener

Janek Küla Kimberi Klubi treener Kristina Kimber

Sander Ziugov My Fitness ise enda treener

Olavo Ojatamm Kimberi Klubi ise enda treener

Noored kulturism

Ats -Joonas Jõelaid treener Maiko Heinsalu

Kristjan Kord Arctic Sport Club treener Ants Varblane

Maksim Ivanov FitLife spordiklubi treenerid Elena Ivanova ja Eduard Ivanov

Meinart Möls TÜ ASK treener Silvar Rückenberg

Juuniorid mehed kulturism -75kg

Holger Saare TÜ ASK treener Silvar Rückenberg

Maksim Ivanov FitLife spordiklubi treenerid Elena Ivanova ja Eduard Ivanov
Tanel Tamme Sparta Spordiselts treener ise ja poseerimine Taavi Koovit

Sven Parveots FitLife spordiklubi treener Imre Vähi

Sten Richard Oskar treener Fred Antson

Mehed rannafitness -178cm

Kristjan Sõrg Spordiklubi Reval - Sport treener Imre Vähi
Kert Kaljula Sparta Spordiselts treener Peep Reinart ja Eleri Õisma
Jevgeni Kabonen spordiklubi FitLife treener Imre Vähi

Egert Oiov Arctic Sport Club treener Indrek Otsus

Marko Sildoja Audentes Fitness ise enda treener

Roman Dolski My Fitness treener Fjodor Dunik

Mehed rannafitness +178cm

Mardo Loorberg Spordiklubi Reval Sport treener Siim Kelner
Kuido Jõgisalu Spa&Sport treener Ott Kiivikas

Indrek Lemmats ise enda treener

Kaspar Tõnisson Sparta Spordiselts ise enda treener

Taivo Virve ise enda treener

Mehed klassikaline kulturism

Oleg Anissimov Spordiklubi Reval - Sport treenerid Ott ja Natalia Kiivikas

Harri Indus ise enda treener
Ramil Lipp Spordiklubi Spa&Sport treener ise vabakava treener Natalia Nazarenko - Kiivikas

Tanel Tamme Sparta Spordiselts treener ise ja poseerimine Taavi Koovit

Imre Vähi FitLife Spordiklubi ise enda treener

Ants Varblane Arctic Sport Club ise enda treener

Taavi Merisalu TÜ ASK treener Silvar Rückenberg

Sten Richard Oskar treener Fred Antson

Mehed kulturism

Raigo Kuusnõmm Sparta Spordiselts treener Ott Kiivikas

Ivo Parveots Fitlife treener ise ja poseerimine Imre Vähi

Ott Kiivikas SK Reval - Sport treener ise ja vabakava Natalia Nazarenko - Kiivikas

Edmund Pilt TÜ ASK treenerid Esta Pilt ja Silvar Rückenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naised bodyfitness

Eli Pilve SK Reval - Sport treenerid Marti Taru ja Liisa Otsus
Õnnela Raudsepp TÜ ASK treener Silvar Rückenberg
Gea Taalvelt Spa&Sport treener Jaana Junson

Tatyana Pudovkina treenerid Sergei Popov ja Elena Kirshina

Anastasija Poznjak SK Reval - Sport treener Natalia Nazarenko - Kiivikas

Juuniorid body -fitness +163cm

Elina Aristova treener Vladimir Kovalevski

post-1184-0-01555100-1446303766_thumb.jp

post-1184-0-99335800-1446303772_thumb.jp

post-1184-0-41049200-1446303777_thumb.jp

post-1184-0-83489400-1446303781_thumb.jp

post-1184-0-56487800-1446303786_thumb.jp

post-1184-0-27451100-1446303793_thumb.jp

post-1184-0-44759200-1446303798_thumb.jp

post-1184-0-63972400-1446303810_thumb.jp

post-1184-0-01929200-1446303816_thumb.jp

post-1184-0-26634700-1446303821_thumb.jp

Edited by Annika Pärtel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seni, kuni ma pilte laen, saab välja kuulutada juba esimesed Eesti meistrid!

Juuniorid naised fitness -163cm

1.Lisanna Laanela Spordiklubi Spa&Sport treener Jaana Junson

Naised fitness

1. Kristina Koroljak SK Reval - Sport treener Natalia Nazarenko - Kiivikas
2. Endla Vaher Spordiklubi Reval - Sport treenerid Lembi Vaher ja Tarmo Riitmuru

Juuniorid body -fitness +163cm

1. Elina Aristova treener Vladimir Kovalevski

Naised bodyfitness

1. Tatyana Pudovkina treenerid Sergei Popov ja Elena Kirshina

2. Gea Taalvelt Spa&Sport treener Jaana Junson

3. Õnnela Raudsepp TÜ ASK treener Silvar Rückenberg

4. Anastasija Poznjak SK Reval - Sport treener Natalia Nazarenko - Kiivikas

5. Eli Pilve SK Reval - Sport treenerid Marti Taru ja Liisa Otsus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×