Jump to content
Sign in to follow this  
Janar25

Champion 8...

Recommended Posts

Samad sõnad jah.. Aga kui sul lähebv see Champion8 ästi alla siis lase käija..

Koostiselt on ta sojaisolaat ehk siis kiirelt imenduv taimne valk.

Soovitaks ikka vadakuvalku.. :)

no see on ju championi ja nutriplussi reklaam ja seda me siin amazonis ei avalda :unsure: . ma ei saa üldse aru kuidas ja miks te nii teete :lol: oli ju selgelt juttu et peale tai kane ei tohi millegest rääkida. kas ei näinud arnoldi juttu või? kõik mis pole tai kane on paha :lol: ma ei saa aru kuidas te üldse saate selliseid poste teha. mul on kõik locked kui ma midagi sapist panna tahan. bannid ja asjad. :D

pähe mulle ei mahu kuidas seda postitust sundära kustutatud pole. selgelt on öeldud et kõik teised tootjate toted peale amazoni poes müüdavate toodete lähevad sundkustutamisele. :unsure: mis toimub.

äkki keegi hästi tark mõistatab mulle selle lahti. ma ei saa aru lihtsatl olge head inimesed keegi. häda on siis selles et mida see tähendab:

Amazon.ee Toimetus on vastu võtnud otsuse, et oodatud on endiselt asjalikud kommentaarid toitumise/dieedi kohta, ainult selle vahega, et konkreetsete firmade tooteid sisaldavad postitused (v.a. Amazoni poes pakutava kohta) on keelatud ja kuuluvad sundkustutamisele.

see tähendab,et sa võid mainida ja soovitada nimeliselt ainult neid tooteid mis on amazon.ee poes saada,mitte näiteks fitleri asju... mina sain vähemalt nii aru :unsure:

No v*ttu on vaja targutada? Ühes teemas räägid, et igas teemas kellegi tegelase poolt vähemalt üks post mõttetu, kui ise ajad samasjugust paska suust välja. Katsu tagasi hoida ja ära targuta.

Ojah. Kunagi polda millegagi rahul. Kuna teema postitamist alustati juba 15 jaanuaril, siis ei hakanud siin midagi eriti aretama. Püüame lihtsalt hoida mingitki kontrolli, et asi päris läbuks kätte ei lähe, aga krt teab, mis nüüd vastu kevadet kõigil hormoonid möllavad.

Ah ühesõnaga lukus.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.