Jump to content
KaisakeM

Reebok Fitness Festival 2016 - Väike videokokkuvõte

Recommended Posts

25. oktoobril toimub Arigato spordiklubis suurejooneline Reebok Fitness Festival, kus on kavas üle 20 erineva treeningu tuntud rahvusvaheliste ja Eesti treenerite juhendamisel.

Festivalipäeva soojendab sisse Eestis ainulaadne HotYoga ja seejärel viib emotsionaalse tantsutreeningu läbi festivali peakülaline, Reeboki rahvusvaheline treener Jessica Exposito Hispaaniast.

Reebok Fitness Festival on päev täis treeninguid ja seminare seitsmes saalis, valikus on tants, jõud, vastupidavus, jooga, pilates, taiji, Crossfit ja HotYoga. Eraldi ehitatakse festivalile Crossfit boks, kus sertifitseeritud Crossfit treenerite käe all saab proovida uudset jõu- ja vastupidavustreeningut. Lisaks saab osaleda Egle Eller-Nabi bikiinifitnessi seminaril ja päeva lõpetab Aeroobikakuninganna valimine.

post-26029-0-67874700-1414229131_thumb.j

Festivaliprogramm pakub kokku 22 treeningut ja palju meelelahutust, muusikat, tantsu ja etteasteid. Lisaks juba teada-tuntud treeningutele tutvustatakse festivalil ka uudseid stiile. Nii on kavas Egle Eller-Nabi bikiinifitnessi seminar, soojas 37-kraadises saalis toimuv HOTYOGA, USA erivägedest pärit vastupidavustreening CrossFit, Eestisväljatöötatud treeningstiilid DANCEFUNC ja üldkehaline treening ÜKT ning palju teisi stiile. Treeninguid juhivad rahvusvahelised ja Eesti tipptreenerid, peakülaline on Reeboki rahvusvaheline treener Jessica Exposito Hispaaniast.

Mõnusat vaheldust lisavad päevale moe- ja muusikateemalised meelelahutuslikud vahepalad. Üles astuvadTanja Mihhailova ja Lauri Pihlap, laval näeb Eestis kandakinnitavat tänavaspordi Street Workout esindusmeeskonna show’d, esitletakse Reeboki tantsu- ja treeningkollektsiooni. Samuti saab festivalil jälgida ja osa võtta Aeroobikakuninganna valimisest.

“Reebok Fitness Festival on ellu kutsutud just sellepärast, et meie hinnangul on Eestis puudu niivõrd laiapõhjaline treeningfestival, kus oleksid esindatud väga erinevad treeningstiilid. Meie eesmärk on tuua kokku nii tantsufännid, jooganautijad kui ka üldfüüsilise treenimisega tegelevad aktiivse elustiiliga inimesed ja samuti need, kes veel pole leidnud endale lemmiktreeningut,” rääkis Reebok Fitness Festivali korraldaja Sven Idarand.

Spordipeole on juba praegu registreerunud üle 400 osaleja. “Meil on hea meel, et festival on leidnud palju vastukaja Eestis ja jõudnud juba ka piiridest üle - Lätist on tulemas mitu bussitäit trennihuvilisi, nii et tasub kindlasti juba varakult Piletilevistpilet ära osta - terve päev treeninguid maksab ainult 10 eurot,” soovitas Idarand.

Fitnessi peole on oodatud kõik aktiivsest elustiilist lugupidavad ja erinevate treeningstiilidega tutvust teha soovivad inimesed. Pidu kestab terve päeva ja seda rikastavad oma energiaga Reeboki rahvusvahelised treenerid ja kodumaised tipptegijad. Festivalipäeva juhivad sportlikud üllatusesinejad.

Kavas:

• üle 20 treeningu 7 saalis

• tants, jõud, vastupidavus, jooga, pilates, taiji, HOTYOGA, CrossFit, siserattatreening jpm

• uudsed treeningstiilid Eestis, mida lihtsalt peab proovima

• treenerid Hispaaniast, Soomest ja Lätist

• Eesti tipptreenerid

• 3 workshop’i

• Aeroobikakuninganna võistlus

• moedemonstratsioonid

• tantsu-show’d

• lounge ala treeningust taastumiseks

• pakkumised partneritelt

• koolitused treeneritele järgneval päeval

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crossfiti trenn, kuhu olid üsna ruttu kõik kohad täis registreeritud. Eemalt vaadates tundus üsna karm, sangpommiga harjutused, hüpped, kätekõverdused. Kes täna ilma jäi, võib uurida Crossfiti trennide kohta siit foorumi teemast.

post-26029-0-77048700-1414241178_thumb.j

Fitshop oli samuti heade pakkumistega kohal ning ootas peagi trennidest saabuvaid näljaseid treenijaid :D

post-26029-0-74702500-1414241207_thumb.j

Egle tegi oma teamiga H.E.A.T. trenni, mis oli päris intensiivne, aga samas lõbus ja mitmekülgne ;)

post-26029-0-88161600-1414241252_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

REEBOK FITNESS FESTIVAL 2015

Reebok, LesMills ja Arigato Spordiklubi kutsuvad Eesti vägevaimale fitnessi peole!

Reebok Fitness Festivalist on oodatud osa võtma kõik aktiivsest elustiilist lugupidajad. Pidu kestab terve päeva ja seda rikastavad oma energiaga Reeboki ja LesMillsi rahvusvahelised eliittreenerid ja kodumaised tipptegijad.

Selle sügise suurimal fitnessüritusel saab nautida treenimist oma lemmiktreeningutes ning tutvuda uute treeningstiilide ja treeneritega.

2015. aasta Reebok Fitness Festivali treenerite nimekiri on väga kirju - lisaks Eesti parimatele treeneritele juhendavad trenne treenerid Norrast, Rootsist, Soomest, Lätist.

LesMills Põhjamaade tipptreenerite kõrval on festivali peakülaline vapustava energiaga tantsuliste trennide juhendaja Per Markussen (Norra/Rumeenia).

Lisaks paljudele treeningutele ootab Reebok Fitness Festivalil ka palju üllatusi, nimetades kasvõi tantsushowd, elava muusika saatel joogatund, DJ poolt valitud muusika saatel tantsutund ja palju muud.

Fakte Reebok Fitness Festival 2015 kohta:

 • Üle 40 treeningtunni viies saalis
 • Tants, jõud, vastupidavus, jooga, pilates, HOTYOGA, CrossFit, siserattatreening
 • LesMills kuue treeningu uue kava tutvustus
 • Uudsed treeningstiilid Eestis, mida lihtsalt peab proovima
 • Treenerid Norrast, Rootsist, Soomest ja Lätist
 • Eesti tipptreenerid
 • Eraldi CrossFit ala koos näidistreeningutega
 • Näidistreeningud erakordses HOTYOGA saalis Eestis
 • Moedemonstratsioonid
 • Tantsu-show’d
 • DJ-d ja esinejad, elav muusika osades treeningutes
 • Ainuke Reeboki pood Eestis koos suurepäraste pakkumistega
 • Lounge ala treeningutest taastumiseks koos Fitness Expo alaga
 • Samal päeval paralleelselt LesMills treenerite kvartaalsed koolitused
 • Koolitused treeneritele järgneval päeval

Osavõtt festivali põhiprogrammist eelmüügist 12 EUR, kohapeal 20 EUR

Lisainfo siit!

Facebook event siin!

post-26029-0-54851300-1439019222_thumb.j

post-26029-0-97254500-1439019179_thumb.p

Share this post


Link to post
Share on other sites

TIPP-TEGIJATE KOOLITUSED TREENERITELE

20. september 2015

Kohe järgmine päev pärast suurt fitness-pidu on võimalik kõigil praegustel ja tulevastel treeneritel osaleda festivali peakülaliste läbiviidavates kasulikel ja huvitavate koolitustel. 20. septembris toimub kaks töötuba, osaleda saab mõlemal koos või eraldi.

TÖÖTUBA: Tantsulise treeningtunni koostamine ja läbiviimine; koreograafiate loomine ja õpetamine, tunni meeleolu tekitamine, erinevatele tasemetele arendamine, treeneri meisterlikkuse arendamine.

Läbiviija: Per Markussen (Rumeenia/Norra)

Aeg ja koht: 20.09 kl 10.00-14.00 Arigato Spordiklubis

Per Markussen on 20. aastase professionaalse presenteri karjääri jooksul välja arendanud unikaalse õpetamismeetodi, millest on saanud tema kaubamärk koos oma nakatava entusiasmi, loomingulisuse ja rõõmuga. Ta on tuntud üle kogu Euroopa oma hea suhtlusoskuse, mängulise ja väljakutsuva koreograafia ning tõeliselt hea õpetamisoskuse poolest.

Hetkel on Per Move On Fitness Education School juhataja ja koolitus spetsialist ning Tallinnas jagab ta oma oskuseid, põhimõtteid ja nippe tantsuliste ja erineva tasemega koreograafiliste tundide läbiviimiseks.

Töötuba pakub teadmisi ja oskusi kõigile, kellele südamelähedane muusika ja liikumine ning soov areneda. Põhirõhk on tantsuliste ja koreograafiliste tundide mitmekesisemaks muutmisel, erinevatele tasemetele õpetades sobiva tasakaalu leidmisel väljakutsuva koreograafia õpetamisel ning igasuguste tundide lihtsal ja lõbusal läbiviimisel. Lisaks kindlasti palju inspiratsioni!

Töötoast on oodatud osa võtma kõik, kes juba juhendavad tantsulisi treeninguid või armastavad lihtsalt tantsida ja samas soovivad arendada oma oskusi koreograafiliste tundide kokkupaneku ja andmise osas või lihtsalt saada innustust ühelt inspireerivamalt treenerilt maailmas.

TÖÖTUBA: ROCK’N’CORE – kere keskosalihaste treeninmine rühmatundides; kuidas panna kokku vahelduvad jõuharjutused ja kardio intervallid; kerelihaste harjutused oma keha raskusega, ketastega ning kummilintidega; lihasjõu- ja vastupidavuse arendamine; intervall treeningu põhimõtted; harjutuste arendamine lihtsamast väljakutsuvamaks.

Läbiviijad: Kaspars Ozolinš ja Ralf Upmanis (Läti)

Aeg ja koht: 20.09 kl 15.00-19.00 Arigato Spordiklubis

Läti ühed tuntumad treenerid, DCH Studjia spordiklubi omanikud Kaspars Ozolins ja Ralfs Upmanis on paljudele juba tuttavad ning armastatud – oma karjääri jooksul on nad enda teadmisi ja originaalset treeningstiili jaganud üle Euroopa ja loomulikult ka mitmel korral Eestis.

20. septembril ootavad Ralfs ja Kaspars kõiki huvilisi tõhusa intervalltreeningu töötuppa, kus põhirõhk kere keskosalihaste treenimisel. Nad esitlevad tundi, mida viivad läbi enda klubis ROCK’N’CORE nime all.

Kerelihaste treening ei pea alati olema igav ning üksluine - lisades kardio intervallid, vahest ka lisaraskused ning kaasakiskuva muusika on võimalik muuta teadlik ja arendav treening piisavalt väljakutsuvaks ja huvitavaks kõigile osalejatele.

Meistriklassi on oodatud kõik, kes tahavad saada endale uusi ideid kere keskosa arendamiseks ja treenimiseks nign teistmoodi treeningtunni ülesehituseks. On oodatud nii treenerid, kui trenni huvilised - kõigile jätkub ideid, väljakutseid ja rõõmu, mida edaspidi oma treeningutes ise kasutada või tundides osalejatele pakkuda.

Ühel koolitusel osalemise hind 30 EUR

Mõlemal koolitusel osalemise hind 50 EUR

Registreerudes koolitusele, on osalemine REEBOK FITNESS FESTIVAL’il tasuta!

Registreerumine: sven.idarand@arigato.ee

post-26029-0-90026600-1441699921_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

MIDAGI RAHULIKKU-MIDAGI TUGEVAT!

REEBOK FITNESS FESTIVAL 2015 programmis on ka mitu töötuba. Üheks selliseks on Arigato Spordiklubi Taiji õpetaja LEINO LAURIMÄE poolt läbiviidav TAIJI TÖÖTUBA kl 16.00-17.30. Tasub kindlasti tulla leidma sellest õpetusest enda tasakaalu ja tugevust!

LEINO LAURIMÄE
Leino on Taiji’d harrastanud juba 22 aastat, tegelenud Shotokan karatega ning treenerina Taiji’d õpetanud viimased 17 aastat. Taiji on Leino jaoks lihtne moodus ennast tasakaalustada ja suurendada sisemist jõudu.

TAIJI TÖÖTUBA
Taiji on meetod, kus pehmes meditatsioonis tehakse erilisi liikumisharjutusi. Lisaks sujuvale liikumisele on treeningus ühendatud lõdvestus ning sügav ja rahulik hingamine. Süsteem on välja töötatud Vanas Hiinas, kasutades kogemusi India õpetustest ja Siberi šamaanidelt. Tegemist on Taiji vana yang stiiliga.
Pikalt Taiji vormi harjutades koguneb kätesse eluenergiat ehk chi`d. Ja vormi liigutused sooritatakse toaliselt, et harjutaja teeb iseendale akupunktuur massashi. See rahustab närvisüsteemi ja paranab tervist ning pikema aja jooksul Taiji’d harrastades kasvab ka seesmine jõud.
Taiji on lihtne moodus enda tasakaalustamiseks ja sisemise jõu suurendamiseks - kõigile jõukohane ning sobiv.

post-26029-0-86949000-1441707612_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

19. septemberil hoiavad terve päeva kõigi REEBOK FITNESS FESTIVAL 2015 osalejate meeleolu üleval ja ohjavad kõike toimuvat pealaval - LIINA RANDPERE ja LAURI PIHLAP!
Liina ja Lauri ootavad kõiki juba pealava ees laupäeval 19.09 kl 9.50, mil läheb peale countdown REEBOK FITNESS FESTIVAL 2015 alguseks!

Kui sul veel pole piletit, siis eelmüügihinnaga pileteid (12 EUR) saab osta Piletilevist kuni 18.09, samal päeval Piletilevis ja kohapeal pilet juba 20 EUR.
Pileteid saab osta: www.piletilevi.ee

Festivali ametlik kodulehekülg: www.reebokfitness.ee

post-26029-0-64119000-1442218401_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu vaieldamatult lemmik rühmatrenn - YogaFunc

post-25435-0-44625800-1442653356_thumb.j

post-25435-0-25554900-1442653365_thumb.j

post-25435-0-45442000-1442653402_thumb.j

Hommikune bodypump

post-25435-0-80021100-1442653419_thumb.j

Bodycombat valmistub

post-25435-0-25503500-1442653435_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesti Aeroobikakuninganna 2015 on Helena Hanni

Tuhande külastajaga populaarne fitnesspidu Reebok Fitness Festival päädis täna õhtul 22. Aeroobikakuninganna valimisega. Ihaldatud tiitli sai endale Helena Hanni, kes suutis läbi nelja vooru žüriile enim muljet avaldada.

Silmapaistvalt pika ajalooga võistlusel hindas žürii liikumiste sooritamise puhtust ja täpsust, koordinatsiooni ja rütmitunnet, esinemisoskust ja väljenduslikkust, aeroobset vastupidavust, treenitust ning väljanägemise esteetilisust ja atraktiivsust. Žürii esinaise Kadri Liivaku sõnul oli selleaastane võistlus üks tasavägisemaid, mis tegi võitja väljaselgitamise päris keeruliseks.

Žürii koosseisu kuulunud Tiina Park hindas osalejate taset samuti kõrgeks. “Mul on hea meel öelda, et tase tõuseb iga aastaga. Kogu üritus oli hästi korraldatud ning Aeroobikakuninganna võistlusvoore juhendasid maailmatasemel treenerid. Osalejad oskasid maitsekalt ka kostüüme valida ning pealtvaatajad said hea show osaliseks,” lisas Park.

Aeroobikakuninganna sai lisaks tiitlile auhinnaks ka moekunstnik Kati Veerme-Eek disainkleidi, Reebok spordivarustuse ning kaaneloo ajakirjas Tervis Pluss.

Fotol:

Aeroobikakuninganna 2015 Helena Hanni, 1. Printsess Karmen Mets ning 2. Printsess Karolin Möllits

Foto autor: Jana Laigo

post-17-0-43610100-1442689331_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uudis: Sel nädalavahetusel toimus Arigato spordiklubis suur fitness pidu, kuhu kogunes tuhandepealine spordiseltskond. Rahvusvahelised ja kohalikud tipptreenerid muutsid eestlased enneolematult temperamentseteks ning publik elas maksimaalselt kaasa.

Laupäeval toimunud fitnessfestivalil toimus 40 treeningtundi, mida juhendasid tipptreenerid Eestist ning välismaalt. Peakülaliseks oli sel aastal rootslasest tantsutreener Per Markussen, kel jagus nii üritusele kui publikule palju kiidusõnu. “Esiteks oli väga tore üle 12 aasta taas Eestis olla – Tallinn on väga värske hõnguga linn! Üritus oli väga hästi korraldatud – peeti kinni ajagraafikust ning kõik sujus,” jagas igal nädalavahetusel erinevas riigis esinev Markussen muljeid. “Pean mainima, et eestlased on üliheas vormis ning elavad treeningul suurepäraselt kaasa. Olen väga tänulik, et mind Tallinna kutsuti – inimeste inspireerimine annab uskumatu emotsiooni ning loodan, et järgmine aasta saan samuti osaleda!” rääkis Markussen, kes suundub edasi Poola ning Suurbritannia treeningüritustele.

post-26029-0-74570700-1442902778_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ta tuleb uuesti -  LESMILLS ESITLEB: REEBOK FITNESS FESTIVAL 2016!

24. septembril 2016. a. toimub Tallinna Kultuurikatlas selle sügise suurim treeningpidu – LesMills esitleb: REEBOK FITNESS FESTIVAL.

Terve laupäeva kestvale treeningpeole on oodatud kõik aktiivsest eluviisist lugu pidavad inimesed.

Festivalil saab kaasa lüüa 40 treeningtunnis, nautides nii juba tuttavaid kui ka täiesti uusi treeningstiile. Päeva rikastavad energiaga Reeboki ja LesMillsi rahvusvahelised eliittreenerid ja kodumaised tipptegijad.

Juba kolmandat aastat toimuv Reebok Fitness Festival on sel korral veelgi suurem ja võimsam. Kultuurikatlas on lausa viis treeningala - kaks suurt saali, väiksemad saalid jooga ja tantsusõpradele, siserattatreeningute saal, Crossfit ala ning esimest korda ka Street workout treeningala.

Maailma populaarsemate treeningprogrammide pakkuja LesMills toob Reebok Fitness Festivalile Põhjamaade tipptreenerid, kelle kõrval on esimest korda treeninguid juhendamas ka LesMills Master Trainer’id Eestist. Festivali peakülalisteks on eestlastele juba tuttav vapustava energiaga tantsuliste trennide juhendaja Per Markussen (Norra/Rootsi) ja tõeline energiapomm, Reeboki esitreener, Laura Cristina (Itaalia). Treeninguid juhendavad veel Reeboki Eesti treenerid Eestist (Kaja Tuisk, Sven Idarand, Silja Siller jpt) ja Lätist.
LesMills esitleb: Reebok Fitness Festival on meelelahutuslik treeningpäev koos paljude üllatuste, DJ-de, live-muusika ning meelelahutusprogrammiga. 

Fakte Reebok Fitness Festival 2016 kohta:
• Üle 40 treeningtunni viies treeningsaalis
• Tants, jõud, vastupidavus, jooga, pilates, siserattatreening, CrossFit, street workout
•Maailma populaarsemate treeningprogrammide LesMills uute kavade esitlused
•Eestis väljatöötatud treeningprogrammide YOGAFUNC ja DANCEFUNC uute kavade esitlused
• Treenerid Itaaliast, Rootsist, Taanist, Soomest ja Lätist
• Eesti tipptreenerid
• Eraldi CrossFit ala koos näidistreeningutega
• Üllatusterohked Reeboki showd
• DJ-d ja esinejad, elav muusika mõnedes treeningutes
• Avatud on suurepäraste pakkumistega Rademari Reebok pop-up pood 
• Palju erinevaid lounge-alasid treeningutest taastumiseks koos Fitness EXPO alaga
• Samal päeval toimuvad paralleelselt LesMills treenerite kvartaalsed koolitused

Osavõtt festivali põhiprogrammist: pilet eelmüügist 15 EUR, kohapeal 25 EUR.

Pileteid saab seotada piletilevist! Liitu FB üritusega


galleryFullImage.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×