Jump to content
RiinaSolo

Probleem Suunto M5 pulsivöö/kellaga

Recommended Posts

Tere!

Kas keegi kasutab siin Suunto kellasid treeningul?

Nimelt mul on viimane aeg probleem ooma Suunto M5 pulsivööga. Kell küll saab temalt pulsi kätte, kuid see on ebareaalselt madal 46-69 lööki ja ei tõuse ka trenni jooksul. Vahepeal kaob üldse ära ja ei näita mingit tulemust.

Patareid vahetan sageli, hiljuti augustis, varem sai iga 3 kuu tagant vahetatud, selles ei saa põhjus olla.

Vöö on mul max pingule tõmmatud, muidu kukub isegi ära teatud hoogsamate liigutuste juures. Seega ei saa asi olla ka selles, et vöö poleks piisavalt keha vastas.

Kuna uus vöö on päris kallis, siis tundus targem enne uurida, kas kellelgi midagi sarnast kunagi olnud.

Aitäh :)

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama kell. Viimasel ajal ei leia kell rihma signaali üles(arvan, et see tuleneb sellest, et niisutan kraaniveega mitte geeliga). Mõned korrad on kell näidanud 2x suuremat pulssi ja korra ka madalat (ei teagi kas ei saa signaali rihmalt või saab kahekordse). Näiteks omale rasvapõletustsooni määramine võiks kõll lihtsam olla, mitte et ainult arvuti taga. Oma treeningprogrammi loomine võiks ka lihtsam olla. Positiivse koha pealt, pulsi saab panna kuvama suurelt selgelt ekraanile, aga kahjuks isegi klahvilukk ei hoia teda seal püsivalt; klienditugi vastab isegi e-mailidele ja aitab. Kokkuvõtteks, Suuntot enam ei ostaks.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul küll teine pulsikella mudel, aga samasugune anomaalia kadus pärast patarei vahetust vöös. Proovi mõnda teist patareid, paremat ja soovitavalt samasuguse vastu mis originaalis oli.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.