Jump to content
Sign in to follow this  
raunoasafa

Whey + proteiin šokolaadi

Recommended Posts

Nimelt sai soetatud valgupulber, whey + ning tekkis paar küsimust?
Kuidas saan paraja koguse mõõta kui seal ei ole mõõdulusikat pakkis või tõesti peab soetama omale minikaalu? :D

Ja kas peale trenni kui mul pole seda segada dexto või malta6ga kas sobib mingi muu asi?

Kasvõi näiteks siis piim, kas piim valgu imendumist aeglasemaks ei tee või segada mingi mahlaga palun nõuannet!

Nimelt sai soetatud valgupulber, whey + ning tekkis paar küsimust?

Kuidas saan paraja koguse mõõta kui seal ei ole mõõdulusikat pakkis või tõesti peab soetama omale minikaalu? :D

Ja kas peale trenni kui mul pole seda segada dexto või malta6ga kas sobib mingi muu asi?

Kasvõi näiteks siis piim, kas piim valgu imendumist aeglasemaks ei tee või segada mingi mahlaga palun nõuannet!

Kuhjaga supilusikas ja sega 100% mahlaga. Ma ei tea, kuidas see šokolaadi maitset mõjutab, aga tee proovi.

Kuhjaga supilusikas ja sega 100% mahlaga. Ma ei tea, kuidas see šokolaadi maitset mõjutab, aga tee proovi.

Ei saanud aru, mõtled 100 protsendilist mahla v mida, ilmselt sokolaadi oma ei maitsegi mahlaga :(:D

Igaljuhul tänud kiire reageerimise eest, saab juba homme proovida :)

Edited by raunoasafa

Võid proovida ka malto või dekstro asemel jogurtit hoopis kasutada, seal ka piisavalt suhkruid.

Ise tegin vahepeal jogurt + piim hulka, et vedelam oleks ning selline kombinatsioon sobib pea kõigi maitsetega imehästi.

Ei saanud aru, mõtled 100 protsendilist mahla v mida, ilmselt sokolaadi oma ei maitsegi mahlaga :(:D

Ja mõtlesin 100% mahla, mitte need mahlajoogid. Need on nii vesised ja rikuvad maitse ära. 100% apelsinimahlaga võid ju proovida šokolaadi segada. Apelsini-šokolaad ju ka täitsa olemas.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.