Guest Külaline

Kaks trenni päevas

6 postitust selles teemas

Tere!

Olen 15. aastane poiss. Kaalun 80 kg. Kuna kool on kohe läbi, saab rohkem spordile pühenduda. Jõusaali olen teinud kuskil 1,5 aastat. Ka jooks pole võõras. Et siis mõte selline: Iga hommik jooksen, algul olen plaaninud nagu ma kogu aeg olen jooksunud, seda vana head rada. See on kuskil 8 km. Ja siis kolm korda nädalas ka jõusaal (E, K ja R) Ja jõusaal pole mitte nii, et pühendun ühes trennis ainult kahele lihasele (nt: õlg, triits), vaid teeks terve keha läbi. Aga igapäev uus harjutus. Rinna trenni mõtlesin nii: E-hantlite surumine posti. pingil, K-kangi surumine horisontaal pingil ja R-hantlite surumine nega. pingil/või lendamine. Jalapäev oleks siis kükk, jalapress ja tõsted ette.

Trenn oleks siis ainult kolmel päeval nädalas kaks korda. See ei tohiks ju väga hull olla. Ja vahel ka puhkepäevad ja ning samuti laupäev ja pühapäev vabad.

Et mis teie arvate??

0

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine paigas, et ära taastuda korralikult siis pole hullu midagi, algul tasuks veidi vaiksemalt võtta ja vajadusel lisa-puhkepäevad sisse tuua.

Edited by ThaBosss

0

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltub eesmärgist. Sõltub ka jooksu tempost. Rahuliku jooksu puhul ei ole sellisel distantsil praktiliselt mingit vastandlikku mõju jõutreeningule.

0

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata kuidas keha reageerib trennile ja vastavalt sellele saad näha kas asi toimib või ei.
Ise teen 6x nädalas pikad jõukatrennid ja arenen vägevalt :P
Muidugi ka magan nagu laip ja söön nagu karu :D
Ise olen sama vana!

Edited by PlaaTable

0

Tasa sõuad, kaldale jäädki!

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata kuidas keha reageerib trennile ja vastavalt sellele saad näha kas asi toimib või ei.

Ise teen 6x nädalas pikad jõukatrennid ja arenen vägevalt :P

Muidugi ka magan nagu laip ja söön nagu karu :D

Ise olen sama vana!

Enamasti süüakse nagu laip ja magatakse nagu karu :lol::lol: ja siis imestatakse, miks ei kasva :D

0

Trenn, Toit, Puhkus

Mitte midagi ei juhtu üleöö, kõik on vaid aja küsimus

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   You have pasted content with formatting.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

• Viimati Sirvimas   0 liiget

No registered users viewing this page.