Jump to content
Guest Külaline

Paks higistab koguaeg

Recommended Posts

Guest Külaline

Mure selline, et olen ülekaaluline ja higistan lihtsalt kohutavalt.

Isegi kui natuke teen kodus midagi, nt pesen nõud või midagi lihtsat. Kõige rohkem higistan rindade alt ja sealt alt poolt. Kas ma olen ainuke selline?

Kui teen süüa või koristan, siis on tunda kuidas mööda selga ja jalgu higi voolab.

Olen pikka aega ülekaalus olnud ja ei teagi kas vormis inimesed higistavad nii palju.

Kuidas selle higistamisega on siis? Et mida paksem inimene seda rohkem higistab?

Kui ma võtaks alla ja oleks normaal kaalus, kas need higistamised kaoksid ära? No päris nad ära ei kao, sest kui trenni teha ikka higistad. kui nt välja lähen, siis mõne aja pärast tunnen, et olen üleni higine. Vahel kui koju jõuan vahetan riided ära, siis on tunne nagu oleks ennast täis teinud, kuid tegelt ei ole, lihtsalt niipalju higistanud :D

Kas teil, kes te olete vormis siin, on teil kaa probleem selline?

(eriti jube on selle palavusega..aga kui ilmad polnud nii soojad ikka oli see probleem).

Ma higistan ka koguaeg, aga praeguseks harjunud sellega. Jah, sarke tuleb 2x paevas vahetada, samuti sokke ja boksereid. Kaaslane ytles, et olen kui kivist radiaator kui mu vastas istub voi magab. Koige rohkem kaena alt ja alaselg. Tihti lihtsalt voolab ojadena.

Edited by SKG

Higistamine on keha meetod stabiilse kehatemperatuuri hoidmiseks. Olen kuulnud, et korralik higistaja omab hästi töötavat sisemist termomeetrit ning keha reaktsioon higistada on igati asjalik. :D

Eks ülekaalulisus ikka mõjutab, sest esiteks mõtle kuidas ülekaal tekkis? Liigne toiduenergia tarbimine, selle seedimine ja energia juurdevoolust tulenev ainevahetuse tõus kõik tekitab lisakuumust kehasse. Samuti kannad lisakilosid endaga kaasas, mis tekitab koormust ja jällegi kuumust. See, et rindade alt higiseks läheb on eriti tavaline - ükskõik, mis kohas, kus kehaosad nahkapidi kokku lähevad on higistamine tugevam. Endalgi kisub küürus istudes rinnalihaste alt higiseks. :D

Üleüldse higistan ise ka päris palju ning isegi dieedi lõpus polnud probleemi kiirelt higiseks minna.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.