Jump to content
borjomi

Pärast trenni külm?

Recommended Posts

Kas keegi oskab pakkuda mingit võimalikku lahendust, kui pärast trenni (ükskõik, kas siis jõusaalitreening, bodypump või keha-meele treening) hakkab kuskil tunni aja pärast külm? Iseäranis käed-jalad. Ei aita soojad riided, tekk ega ka mingi toit. Asi muutub juba häirivaks ja ei kujuta ette, millest see tingitud on.. Ideid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on tunni aja pärast kõik korras juba, kuid pärast väga rasket trenni otsekohe, isegi trenni lõpus on mõnikord külm.

Mu jaoks tähendab see seda, et patakad on täiesti tühjaks saanud. Lähen sauna ja pärast sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö enne treeningut parajal ajal ka korralikum toidukord, siis on kehal juba trenni minnes varud sees, kui tarbid trenni lõpus läheb sõltuvalt toitainest ju siiski mingisugune aeg, et need verre jõuaks. Enne söömisega saad nn ennetada ja kindlustada, et kehal jätkub kütust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tekib külm ja väsimustunne võib olla, et pingutasid üle ja võib olla ka, et mõne vitamiini või mineraali puudus. Näiteks konkreetselt raua puudusest tekivad sellised sümptomid. Olen ise kogenud. Vaata oma toitumine üle ja uuri, kust inimene rauda saab ja kas sinu toidulaual ka neid toite on? Kui hetkel ainult peale trenni siis ehk pole veel asi tõsine, aga kui hakkavad külmatunded esinema ka muul ajal peaksid kindlasti perearsti juurde minema, ütled, et väsimustunne ja külmatunne ning ta juba teab vajalikud vereproovid lasta teha. Üleüldse pidevalt spordiga tegelev inimene peaks jälgima oma keha ja uusi signaale ning aegajalt kasvõi niisama kontrollis käima. Mingi selline koht vist oli ka nagu Quatromed, kuhu saavadki sportlased minna ja enda tervist kontrollida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×