Jump to content
Annika Pärtel

Annika Pärteli BLOGI

Recommended Posts

Tere!

Eile õhtul, nagu lubatud, jõudsin siiski saali jalgu treenima. Trenni käigus tuli Mardiga Freshi meeskonnast juttu, mida mulle arstil eile räägiti ja uurisin ühtlasi, kas ta teab kedagi, kes teipida oskaks- teipimine nimelt on ka üks raviviise selliste probleemide korral. Selgus, et juhtumisi on Mart ise ka asjatundja ja ta pakkus kohe, et teibime peale trenni ära. Seletasin, kustkohast jalad väsivad, kust valutab, ta uuris veidike asja ja leidis lahenduse, mismoodi teipida nii, et oleks toetatud just need piirkonnad talla all, mis enim vatti nö saavad.

Täna hommikul oli tunne igatahes hea ja ka joosta oli mõnus. Tegin sama metsaringi, mis eelmisel korral, selle vahega, et jooksin piiripealse tempoga ja tunni asemel kulus aega 35 min :)

Peale trenni korralik söök, väike puhkus ja siis lastega aeda mõnusat päikest nautima B)

post-1184-0-62327900-1432719543_thumb.jp

Tere!

Üks tore nädalavahetus sai just seljataha jäetud. Külastasime minu vanematekodu, kus suviti on lausa lust ilusat ilma nautida, sportida vabas looduses, ja niisama puhata.

Loomulikult käisin hommikuti jooksmas:

post-1184-0-62720700-1433160164_thumb.jp

...ja venitasin korralikult

post-1184-0-67946500-1433160179_thumb.jp

Kaal on jälle veidi langenud, number 6 veel ees ei ole, aga no varsti B):rolleyes: Menüüs küll konkreetselt millegiga tagasi ei hoia- kui ikka ema kooki küpsetas, siis sõin nii seda kui ka jäätist. Kodus samas mingeid eraldi laadimispäevi küll ei tee, pole ju mida niiväga laadida kah (no oleks mingi suur lihasmass, siis veel saaks aru...) :D

Jõusaalikavaga peaks midagi ette vist võtma, kuidagi kerge tüdimus on peal. Ei tee enam küll superseeriaid ja kasvatan taas raskusi, aga no ikka on tüdimus. Varsti on plaanis spa-nädalavahetus, ehk see ka aitab ja saab puhanuna treeningutesse kah rohkem vunki juurde...

Õhtust!

Täna olude sunnil tegin täiesti trennivaba päeva, see-eest sai tehtud üks pikem autosõit. Koos Statoili xl-latte ja kanafilee paladega loomulikult ;) Noh jah, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida...

Tüüpiline vahepala menüüs on viimasest turulkäigust saati hoopis selline:

post-1184-0-73940700-1433443522_thumb.jp

Maasikavarud on tegelikult juba otsakorral, nii et varsti tuleb autonina taas turu poole sättida. Kui juba ka Eesti kraami saada on, siis tuleb ka külmakirst värskeid marju (ja seeni ja liha-kala) täis laduda, sest lapsed on samuti suured marjade ja muu taolise kraami armastajad.

Teised suured lemmikud on pähklid, nagu ka pildilt näha. Igasugused. Käib ka pähklivõi, see naturaalne. Vanem laps sööb seda lausa purgist lusikaga, mina panen tavaliselt kohupiima peale või siis mõne rasvavaesema liha kõrvale.

Homme hommikul üritan ka saali jõuda. Aeroobset lisaks saalitrennile viimasel ajal enam teinud ei ole, selle asemel veedan enamus päevad lastega õues, no ikka tunde. Jalutame, mängime, teeme aias tööd, kõik trenn seegi. Tuleb ainult leida viis, kuidas õues arvutiekraani näha oleks võimalik, ilma et väga tagasi peegeldaks- saaks ka veidi tööd teha arvuti taga vabadel hetkedel...

Tere!

Hommikujooks metsas on juba tehtud:

post-1184-0-24202000-1433590663_thumb.jp

Muide, kas keegi teab soovitada, kus ilusaid värvilis jooksuriideid müüakse? Liibukaid ei taha, neid on mitu paari olemas, ma mõtlen selliseid klassikalisi lühikesi jooksupükse ja särki.

Eile oli teine järjestikkune öö, kus väiksem laps magas terve öö järjest, nii et sain ka pikalt magada. Vanem laps hakkas alles aastaselt öö otsa magama, tundub, et poiss on selles suhtes no ikka kõvasti ees ;) Ja tänane äratus oli alles pool 9, nii et igati mõnus algus päevale, koos värskendava metsajooksuga. Tunne on super!

Peale jooksu tegin pannil uusi Talleggi kana toorvorste, need on kanafileest, hea vaheldus tavapärasele kanale-munale:

post-1184-0-67602500-1433591087_thumb.jp

Ja õhtupoole on plaanis armeenia grill, kui ilm lubab...

Õhtust!

Täna oli tore päev! Hommik algas kiirelt 30 min tubase ratta seljas+ 3x max kõhurulli, kiire söök seejärel ja autonina linna poole. Nimelt oli meil täna tütrega planeeritud ühine ilusalongi külastus, aeg oli pisikesele preilile juuksuriteenuseid tutvustada ;) Saime mõlemad juukselõikuse ja ilusad soengud kah pähe.

post-1184-0-57027800-1433776647_thumb.jp

post-1184-0-79015000-1433776656_thumb.jp

Noh ja korraliku aeroobse trenni eest oli ka paaritunnine suveriiete ja muude vajalike vidinate shoping koos pojaga. Õhtu (nagu ka kõik järgnevad päevad) kulub aga ühe uue põneva projekti jaoks eeltöö tegemisele, sellest saab rääkida arvatavasti juba selle nädala lõpul täpsemalt, või mis rääkida, siis võib juba ka näidata! B)

Tere!

Vahelduseks üks kulinaarne teema ka:

Grillkana salat

grillkana

kodujuust

paprika

tomat

kurk

lahja hapukoor, törts majoneesi (võib asendada ka maitsestamata jogurti või keefiriga)

valge sibul (soovi korral praadida enne salatisse lisamist)

roheline sibul

till

lehtsalat

sool, pipar

Minu salat on tervest grillkanast ja muid komponente siis vastavalt silma- ja tunde järgi juurde. Sööki jagub vabalt tervele perele ja on ideaalne valgurikas eine just suveks, mil kuuma toitu pigem ei tahakski.

post-1184-0-84815300-1433847207_thumb.jp

Juurde jõin värskeltpressitud apelsinimahla :rolleyes:

Täna alustasin ka uue trennikavaga (Hers talv-kevad 2015 numbrist)- mugav etteantud 8 nädalane programm, mis sisaldab nii korralikke jõuharjutusi kui ka keharaskusega kompleksharjutusi, viimased on minu jaoks eriti uudsed ja põnevad. Olen Hersi kavade järgi ka enne treeninud, nii et tean, mida oodata.

Õhtupoole ootab vees veel jalutuskäik lastega mereäärde, sest ilm on ilus ja sellise ilmaga oleks ju patt toas niisama istuda. Seniks aga, kui põnnid magavad, jõuan veel arvuti taga veidike tööd ära teha ja toad kiirelt koristada. Tegus päev!

Kas kodus mõni mahlapress ja kui,siis millist kasutad ( kas aeglane ja mis firma) ? Küsin kuna plaan mingi koju tuua aga kirju see valik.

Hommikust!

Möödunud nädalavahetus oli super- laupäev oli planeeritud täiesti trennivabaks ja hommik algas kolmetunnise spaakülastusega juba ammu koduseks muutunud Toila SPA-s (külastan alati, kui vähegi võimalik ja sinnakanti sõidus oleme). Lapsed on juba piisavalt suured, et saab neid vajadusel mõneks tunniks hoida jätta, nii et see hommikupoolik kulus igati ära nii kehale kui ka vaimule ;) Pärastlõunases kavas oli kohalike merepäevade külastus koos pika jalutuskäiguga Oru lossi pargis, millele järgnes väike istumine ja grill. Soojakraade näitas kõvasti üle 20, päike võttis korralikult ja üks igati õnnestunud päev oli.

Kui sealkandis olen, siis kasutan alati ära ka Oru pargi "mägist" maastikku, et teha korralikke HIIT treeninguid. Pühapäeva hommik selleks kuluski. Rannapromenaadil on mitmes kohas kasutada ka jõuatraktsioone, nii et treeningud kujunevad välja väga intensiivsed ja vaheldusrikkad:

post-1184-0-06094200-1434429882_thumb.jp

Uuest nädalast jätkan eelmisel nädalal alustatud uue jõusaalikavaga ajakirjast Hers, lisaks on mitu põnevat projekti käsil B):rolleyes:

Tere!

Vaatan, et viimasest postitusest on üsna palju möödas :) Suvi on kiire aeg, mis teha. Lisaks trennidele tahaks ju palju ringi käia ja mõnusast ilmast nö viimast võtta, lisaks olen hoogsalt tegelenud oma uue hobi ehk antiikmööbli restaureerimisega- aias on ju tore midagi alati nokitseda.

Hetkel ootab oma järjekorda üks imeilus 85 aastat vana männipuust pesukapp:

post-1184-0-12909600-1436080500_thumb.jp

Trennide osas jätkan jõusaalis Hersi kavadega, mis sisaldavad endas ka minu uut lemmikut plüomeetrilist treeningut (super vaheldus, kui ei soovi kasutada suuri raskusi, ajaga on kitsas või siis on soov kogu ainevahetusele järgmine käik nö sisse lükata).

post-1184-0-40983500-1436080204_thumb.jp

post-1184-0-71295600-1436080229_thumb.jp

Lisaks olen kilometraazhi poolest tublisti pikendanud oma jooksutrenne, kuna sügisesse kavva kuulub nüüd poolmaraton kindlasti, registreering on juba tehtud. Hetkel tuleb tavapärase jooksutreeningu pikkuseks kuskil 15-18 km, ja siiani olen jooksnud ikka hommikuti, enne seda tarbin vaid kohvi piimaga+ taastavaid lisandeid (bcaa, glutamiin), kui jääb veidi pikem paus ärkamise ja trenni jõumise vahele, siis joon ka lisaks kefiiri.

Hoolimata suvest on ka tööd palju, mõned nädalad tagasi sai avatud spetsiaalselt naistele mõeldud treeningu ja aktiivse eluviisi veebileht naisedtrenni.ee. Miks? On palju lehti, mis räägivad õigest toitumisest, treeningust, kuid tihtipeale on neilt just naistele sobivat raske välja selekteerida. Naisedtrenni eesmärgiks on tuua aktiivse eluviisini ka neid naisi, kes seni võibolla on sellest vaid mõelnud. Lisaks tervislikule eluviisile tuleb sekka ka iluteemasid, tulevad huvitavad blogijad, ideid kokanduse valdkonnast ja palju muud, samuti ei ole leht orienteeritud vaid jõusaalile, vaid meid huvitab kõik, mida võib liigitada sportliku liikumise alla. Johtuvalt minu enda jooksuarmastusest ongi hetkel ettevalmsitamisel üks tore motivatsiooniartikkel koos esimese loosimismänguga, ja ka auhinnakott tuleb vinge! B)

Nüüd aga ootabki ees järjekordne pikem jooksutreening!

Lõunasöögiks ootab pirakas suitsutatud latikas :rolleyes: Kala ja muud head-paremat talukaupa tuuakse meie külas tihtipeale lausa koduväravasse...

post-1184-0-97487600-1436093940_thumb.jp

Huvitav leid Rimist: ilma lisatud suhkruta apelsini-porgandimahla kontsentraat, lisada tuleb vett ja suvel miks mitte ka ohtralt jääd

post-1184-0-22621600-1436094014_thumb.jp

Hommikust!

Novot eile õhtul läksin saali kindla plaaniga teha kähku ära õla ja kõhu trenn. Olin päev otsa aias toimetanud, lastega pikalt jalutamas käinud ja olin juba tegelikult üsna väsinud. Kui teha oli jäänud veel 1 õlaharjutus ja 2 kõhuharjutust, siis hõikas Mart äkki mulle rühmatreeningute saali ukse vahelt: "Noh Annika, tuled ka? 30 minutit, teeme kõhtu ja natuke muud ka! " Mõtlesin, et nohh okei, 30 min pole ju pikalt ja kõht oligi nagunii veel tegemata, astusin saali uksest sisse, võtsin paar ketast ja kummi ja mati. Oi jaa, ja vot siis hakkas pihta- peale paari harjutust olid nii kõht kui tuharalihased krampis :D Ootan huviga homset- et kas siis veel liigun... No igal juhul väsimus ununes hetkega ja sai selgeks, et vahel võiks ikka peale jõusaali midagi muud ka teha vahelduseks (ilmselgelt plüomeetrilisest treeningust on siis ka vähe) Sellisest 30 min trennist piisaks täiesti ka siis, kui saali enne teha ei jõuagi, kuna põhitöö teevadki ära suured lihasgrupid: kõht, selg, õlad, jalad (kõht ja jalad siis enim, seega eriti sobilik variant naisterahvastele). Lisaks saab ainevahetus korraliku paugu, kuna treening on üsna intensiivne. No kokkuvõtteks ma ütlen, et äge oli! B)

post-1184-0-19463300-1436251237_thumb.jp

Kuna Freshis saab kasutada ka virtuaaltreeningute varianti (lähed omale sobilikul ajal saali, pannakse video käima ja sulle kuvatakse seina peal treener, kes viib valitud rühmatreeningu sinuga läbi-väga mugav neile, kellele kindlad trenniajad ei sobi, aga rühmatrenni teha siiski tahaks), siis olen mõelnud, et võiks täitsa olla ka Body Balance variant valikus (hetkel ei ole)- kunagi käisin selles tunnis korra nädalas ja jõutreeningutest taastuvus ning painduvus olid väga head. Kuluks ära küll. Joogad ja muud sellised on minu jaoks liiga igavad, olen harjunud trennis ikka rohkem higistama ja pingutama. Nii et ootan, ehk Freshi meeskond võtab varsti Balance´i ka linti ;)

Edited by Annika Pärtel

Tere!

Eile tuli nii välja, et trenni ei jõudnudki. Täna tegin aga üsna hea jalatrenni, lisaks mõned seeriad kõhtu (videos näha viimane seeria). ilm on kole ja magasin eile öösel üsna pahasti, aga tunne on siiski ok.

post-1184-0-16450000-1436364643_thumb.jp

Hommikumenüüsse vaheldust: värsked munad otse talust + lisandid

post-1184-0-21510300-1436364337_thumb.jp

Magusasõber ma eriti ei ole, aga vahel luban:

post-1184-0-09161400-1436364506_thumb.pn

Tegemist on nii kange shokolaadiga, et shokolaadiks ma seda isegi enam ei nimetaks, pigem on tunne, nagu sööks puhast kakaod ;) No igal juhul latte kõrvale on ta mõnus ja igasuguse magusavajaduse rahuldab ka täiesti ära. Süümekateta.

Õhtust!

Täna hommikul oli kavas pikk jooks. Stopper näitas lõpetades 1 tund ja 54 minutit, no pole paha, varsti võib poolmaratonile minna küll ;) Kilometraazhi ei tea, kuna ma ei kasuta telefonis internetti ega pakutavaid vastavaid äppe, aga pakun et sinna 18-19 kanti ehk jäi.

Suvisel ajal on mööda rannajoont kulgeval teel lausa lust joosta- päike, mere lõhn...

post-1184-0-03345400-1436640070_thumb.jp

Pärastlõunal lubasin endale mõned pulgajäätised preemiaks B)

Homse teen aga trennivaba, ja nagu igal aastal, on plaan ka sel korral külastada meie vabaõhumuuseumis toimuvat Rannarahva festivali. Selle aasta tõmbenumbriteks on portseani- ja vanavara laat ning restoranide festival- kaunid lauanõud, imeline antiik ja hea toit on minu nõrkused, nii et homme tõotab tulla tore päev!

post-1184-0-34008600-1436640361_thumb.jp

post-1184-0-04785100-1436640489_thumb.pn

Edited by Annika Pärtel

Õhtust!

Eilne kujunes nii, et trenni ei teinuki. Üleeile ka mitte. Oli vaja veidi puhkust trennist ja no nii ma siis puhkasingi ;)

Täna alustasin uue kavaga, mis pärineb viimasest HERS numbrist.

Õlad, kõht

1. Hantlitega surumine istudes (1 sek üles, 3 sek algasendisse)

2,3 Selili maas plokil rinnani tõmbed

Hantlitega lend külgedele

4,5 Kangi surumine üles seistes

Hantlitega lend ettekallutades istudes

6. Kõhule keretõsted neg kaldega pingil

Väike snäkk enne trenni Statoilist (oli veidi linnas asjaajamisi ja trenni ajaks jõudis kõht juba tühjaks minna...)- seal on nüüd ka saadaval Cocovi toorbatoonid, lisaks oli näha ka Luxus proteiinibatoone...Nälga igatahes ei jää ja kes kabanossi ei söö, siis söönuks saab ikka kui vaja B)

post-1184-0-01821700-1436885508_thumb.jp

Homme peaks olema jalapäev...

Õhtust!

Tänane mõnusalt suvine päev algas väiksema ringi metsajooksuga (aeg 54 min). Lõunaks sõitsin aga lastega linna: külastasime Nõmme turgu ja lõunaeinet nautisime nostalgilises Nõmme sõõrikukohvikus, mis peale meie viimast külaskäiku on sisutuse osas saanud uue ja veelgi nostalgilisema kuue. Super koht, mõnusalt kodused toidud.

Kauneim turg Tallinnas praegu...

post-1184-0-66387900-1437062448_thumb.jp

Foto: Nõmme seikluspark

... ja kunagi ammu

post-1184-0-43518400-1437062460_thumb.jp

Foto: tallinn.ee

Stiilne sõõrikukohvik

post-1184-0-16179800-1437062507_thumb.jp

Foto: Sõõrikukohvik/Heiki Vilep

Tänane saak turult: sort Polka, ülimaitsev! :rolleyes:

post-1184-0-01966400-1437062677_thumb.jp

Tere!

Täna sai tehtud järjekordne plüomeetriline treening jõusaalis. No on ikka raske! Hoolimata sellest, et jõusaalistaazhi on juba 15 aastat, siis tegelikult see ei tähenda midagi ja annab ikka ja jälle tunnistust sellest, et treening peab olema mitmekülgne, ainult raskest kangisikutamisest ei piisa.

Kava on pärit värskest Hersi suvenumbrist ja pean tunnistama, et täna jätsin kavast tegemata kosmonaut+lõutõmbed (no 2 tk tegelikult tuli kuidagimoodi ära, rohkem polnud jaksu). See kosmonaut trenni lõppu teha on päris hull asi, ma ütlen... Ehk järgmiseks korraks on jaksu rohkem :)

post-1184-0-43376900-1437489184_thumb.jp

post-1184-0-71261000-1437489201_thumb.jp

post-1184-0-58062100-1437489228_thumb.jp

Homme aga läheb üles esimene Naisedtrenni.ee motivatsiooni- ja fännimäng- nii et jälgige meie veebilehte ja ka meie Facebooki fännilehte! Auhinnakott on väärtuslik (koguväärtus veidi üle 150 euro!) ja mitmekesine! B):rolleyes:

Ja ka juba uusi mänge on kohekohe tulekul...

Hommikust!

Suvi ei ole suvi, kui sellesse ei kuulu väike perepuhkus Hiiumaal. Nii ka sel suvel.

post-1184-0-63665800-1437975909_thumb.jp

Hommikud algasid võimlemisega otse aia taga asuval väikesel rannaribal

post-1184-0-16946500-1437975803_thumb.jp

Loomulikult olid kaasas ka jooksutossud

post-1184-0-58382100-1437975826_thumb.jp

post-1184-0-11457700-1437975765_thumb.jp

Joostes satub tihti kohtadesse, kuhu autoga ei pääse

post-1184-0-11229800-1437975898_thumb.jp

post-1184-0-38925800-1437975819_thumb.jp

post-1184-0-89212500-1437975903_thumb.jp

post-1184-0-87732100-1437975777_thumb.jp

post-1184-0-29876900-1437975772_thumb.jp

post-1184-0-21745500-1437975838_thumb.jp

Söögilaualt ei puudunud värsked munad otse kanalast, ja talusink

post-1184-0-84709900-1437975787_thumb.jp

Munad passisid hästi ka valgurikkasse kohupiimavormi

post-1184-0-42568900-1437979809_thumb.jp

Kuigi me ei ela ka ise linnas, siis Hiiumaal käies saab ikka seda päris tõelist maaelu nautida. Õigesse kohta sattudes ei ole ka turistiprobleemi, kõikjal on ehe loodus, puhas õhk ja öko- no ja kui tekibki soov veidi shopata, siis Kärdla on vaid väikese autosõidu kaugusel: romantilisi nipsasju ja kaunist käsitööd müüv Pritsumaja Putiik, kus tekib tahtmine alati terve poeke kaubast tühjaks osta, rohkelt toredaid kohvikuid igal sammul...

Edited by Annika Pärtel

Hommikust!

Jälle on üks nädal möödunud. Täitsa märkamatult ;)

Eile oli trennis kavas plüomeetriline treening, aga kuna olin oma trennikava koju unustanud, siis haarasin klubist leti pealt värske Hersi numbri ja katsetasin ära ühe huvitava rasvapõletuse kava:

1. Ploki allatõmbed koos väljaastega

2. Kiviraidur

3. Sangpommi tõmbed väljaastega

4. Ploki allatõmbed istudes koos hantli surumisega üles

5. Kükk koos biitsepsitõstega plokil

6. Skorpion

Täpsemad harjutste kirjeldused leiab Hersi suvenumbrist.

Trenn oli lühike ja väga intensiivne, keha töötas hoopis teistmoodi. Väga äge! Kindlasti läheb kordamisele.

post-1184-0-77228700-1438495101_thumb.jp

Aegajalt linnas toimetades kuluvad ära kerged proteiinirikkad vahepalad-snäkid. Olen katsetanud uusi asju:

post-1184-0-59140300-1438495057_thumb.jp

No ja ikka regulaarselt jooksen. Nädala sees vabadel hommikutel on kavas lühemad ringid (kuni tund), nädalavahetusel pikem maa (kuni 2 tundi). September ja SEB sügisjooks ei ole ju enam mägede taga...

post-1184-0-74806800-1438495070_thumb.jp

Tänagi on kavas pikem jooksuring. Et ka rasvapõletus toimiks, joon enne jooksu vaid kohvi piimaga ja keefiri, päris tühja kõhuga nii pikale ringile minna ei tahaks. Ülejäänud päev- vaatame, mida toob. Eile sai käidud turul värsket kraami ostmas: murelid ja kirsid, till, sibul, kukeseened, kurgid-tomatid, maasikad- osa neist läheb valvevarudesse, teisest osast tuleks midagi mõnusat toidulauale valmistada.

Tsau! B)

No nüüd on vist suvi tõesti lõpuks käes...

Nädala sees tegin korralikult trenni, eilne oli aga puhkamise päralt ja õhtul toimus meil grupi sportlike inimestega väike meeting Pirita rannas. Nimelt plaanisime koos veebilehe Naisedtrenni.ee ja spordiklubiga Fresh üles võtta ühe mõnusa suvise rannatreeningu (sellest lähemalt juba õige pea ka naisedtrenni.ee lehel). Ilm oli super, rahvast oli rand täis ja kui trenniga pihta hakkasime, siis tundus, et spordipisik lausa nakkas, sest kohe sinnasamasse meie kõrvale tekkis kohe üks grupp sportlikke vene inimesi, peamiselt mehi, kes leidsid kusagilt vanakooli sangpommid, võimlemislindid, tehti nii jõuharjutusi kui akrobaatikat rippekangidel ja rööbaspuudel, no ja natuke eemal hakkasid teised noormehed võitluskunste harrastama. Igavesti lahe! :rolleyes:

post-1184-0-18118300-1439019240_thumb.jp

Galina ja Irena trennihoos

Täna on plaani minna jõusaali. Hommikul varieerisin veidi toiduga ja tavapärase pudru asemel tegin kaerahelvestest, munast ja piimast hoopis ühe suure pannkoogi.

post-1184-0-26152900-1439019369_thumb.jp

Ülejäänud päev kulub laste mängumaja värvimisele, selle sisustamisele, lillede akende alla istutamisele ja muule säärasele. Kõik peab olema ju nagu ikka päris! ;)

Edited by Annika Pärtel

Õhtust!

Vahepealsetest tegemistest teen väikese raporti ;)

Kuumade ilmadega ausaltöelda ei taha kohe üldse mitte midagi teha. Trennid on kerged, viimased nädalad olen käinud saalis mõlema lapsega ja kuna vanem keeldub üksi päevasel ajal lastetuppa minemast, siis olen suutnud talle ka saalis natuke rakendust leida. Kükid on igal juhul juba vägagi selged ja bodypumpi 1,5 kg kettadki võetakse raskusteks kätte :D Sügisest algavad meie klubis muuhulgas ka laste Less Mills treeningud ja kuna noorim vanusegrupp ongi just 2-aastased, siis meie piigast saab sügisest vähemalt kuni lasteaeda minekuni ka spordiklubi klient-sportlikku tegevust tuleb ikka ju maast madalast juurutada. Ise harrastan jätkuvalt Hersi kavasid:

post-1184-0-06343000-1439652216_thumb.jp

post-1184-0-23777600-1439652240_thumb.jp

post-1184-0-57858800-1439652269_thumb.jp

... aga lähiajal on plaanis proovida hoopis midagi uut ja tavapäratut..

Kuna sel neljapäeval avati meil Viimsis ka MyFitness, siis homme võiks sellele pilgu peale heita.

Eile sai noorema lapse sünnist 9 kuud mööda :wub: Ja olen täpselt 19 kg kergem, muide.

Edited by Annika Pärtel

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.