Jump to content
  • Hiljutised Staatuse Uuendused

  • Posts

    • Ei saa öelda, et ma üldse kätt pulsil ei hoia. Reedel avastasin, et oi eesti kv-d tartus ja miks mitte läbi astuda.
      Kõik muidugi tublid, teevad trenni ja dieeditavad. Ei saa aru miks nad ainult selle pruuni möksiga end kokku teevad      TRAIN HARD!
    •   Vahepeal sai hoopistükis Egiptuses käidud. Seekord väikse kambaga. Mis silma jäi ja mis tegime - kes viitsib see vaatab

      Kes tahab, leiab mu ka tik-tokist - väga palju jälgijaid pole, aga seda enam on ruumi jälgijatel liituda. Mõni video saanud üllatavalt palju vaatamisi - eks inimestele ikka meeldib vaadata kuskohast hamburgerit saab ja kuidas seda süüa on ... või soovid teada, kas naised on ikka hullud nagu laul räägib või see väljamõeldis  jne  
      https://www.tiktok.com/@toomingmarko?lang=en

      Treeningutest. Jah ikka teen trenni. Tegelikult olen isegi treeningmahtu suurendanud ja nüüd külastan jõukat 5x nädalas. 
      Kuna soov jalgu ja selga eelisarendada, siis ka vastavalt kohendanud. Kui soovite mingit lihasgruppi järgi aidata, siis ei pea arutult seeriaid ja harjutusi ühte päeva kuhjama, see ei anna küll mingit eelist. Pigem treenige lihasgruppe rohkem arv nädalas kui teisi lihaseid.

      Lisaks käsil ka väike "projekt" aga see näeb ilmselt ilmavalgust alles 2a pärast. 
        TRAIN HARD!
    • Täna lisandusid varustusse kang ja 4x25kg kettad. Järgmine nädal peaks 2x10kg kettad saama. Eks siis vaatab edasi, mida veel vaja.  
  • Populaarsed Osavõtjad

    Nobody has received reputation this week.

  • Kes on Võrgus (Vaata täielikku nimekirja)

    There are no registered users currently online

×