Jump to content
Janika Aavamägi

45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

Recommended Posts

Guest Sügiskülv

Athletic-fitness meesjuuniorid
1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed

1. Harri Indus

2. Imre Uibokand

3. Margo Kuiv

4. Ants Varblane

Athletic-fitness naised
1. Rete Jallai
2. Darola Kuusik

3. Esta Pilt

Kulturism noormehed

1. Tauri Metsviir

2. Siim Rässa

3. Marius Lemming

4. oleg Trofimov

Kulturism meesjuuniorid

1. Siimo Sikut

2. Edgar Udod

3. sander Gorgiseli

4. Siim Veri

5. Silver Kalmus

6. Andres Valgma

Kulturism mehed

1. Harri Indus

2. Boris Blinov

3. Andrei Abrossimov

4. Ain Paavo

5. Ott Kiivikas

Klassikaline kulturism mehed

1. Allan Nikopensius

2. Allar Vaet

3. Sten-Erik Viilup

5. Taavi Merisalu

6. peep Reinart

7. Imre Vähi

Fitness naisjuuniorid

1. Johanna Lond

2. Endla Vaher

3. Kristina Koroljak

Body-fitness juuniorid

1. Janne Seli - My Fitness
2. Julia Golubõhh
3. Liis Kristiin Vaher
4. Kaisa Metsla

Body-fitness naised
1. Anastasija Zerdetskaja

2. Darola Kruusik

Naiste physique
1. Esta Pilt
Meeste physique
1. Kenn Jaakson

2. Ats Loot

3. Siim Rässa
4. Boris Blinov

5. Imre Uibokand
Bikini-fitness -163

1. Tatjana Kreit

2. Sigrid Kont

3. Kristina Aleksejeva

4. Riina Solomonova

5. Piret Langsepp

6. Janika Aavamägi

Bikini-fitness +163

1. Gea Taalvelt

2. Olga Jakovleva

3. Karin Kitt

4. Aleksandra Laer

5. Tiina Ollemaa

6. Reet Reimets
7. Kristina Orr

8. Liis Vahter

9. Kristina Nuut

10. Egle Eller-Nabi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Athletic-fitness meesjuuniorid

1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed

1. Ants Varblane

2. Margo Kuiv

3. Imre Uibokand

4. Harri Indus

Athletic-fitness naised

1. Esta Pilt

2. Darola Kuusik

3. Rete Jallai

Kulturism noormehed

1. Marius Lemming

2. oleg Trofimov

3. Siim Rässa

4. Tauri Metsviir

Kulturism meesjuuniorid

1. Andres Valgma

2. sander Gorgiseli

3. Silver Kalmus

4. Siim Veri

5. Edgar Udod

6. Siimo Sikut

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

2. Ain Paavo

3. Boris Blinov

4. Andrei Abrossimov

5. Harri Indus

Klassikaline kulturism mehed

1. Taavi Merisalu

2. Imre Vähi

3. Peep Reinart

4. Sten-Erik Viilup

5. Allar Vaet

6. Allan Nikopensius

Fitness naisjuuniorid

1. Kristina Koroljak

2. Endla Vaher

3. Johanna Lond

Body-fitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

2. Kaisa Metsla

3. Julia Golubõhh

4. Janne Seli

Body-fitness naised

1. Darola Kruusik

2. Anastasija Zerdetskaja

Naiste physique

1. Esta Pilt

Meeste physique

1. Imre Uibokand

2. Boris Blinov

3. Siim Rässa

4. Ats Loot

5. Kenn Jaakson

Bikini-fitness -163

1. Janika Aavamägi

2. Riina Solomonova

3. Piret Langsepp

4. Kristina Aleksejeva

5. Sigrid Kont

6. Tatjana Kreit

Bikini-fitness +163

1. Egle Eller-Nabi

2. Reet Reimets

3. Liis Vahter

4. Aleksandra Laer

5. Kristina Nuut

6. Tiina Ollemaa

7. Kristina Orr

8. Karin Kitt

9. Olga Jakovleva

10. Gea Taalvelt

Edited by SanderO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Athletic-fitness meesjuuniorid

1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed

1. Ants Varblane

2. Margo Kuiv

3. Imre Uibokand

4. Harri Indus

Athletic-fitness naised

1. Esta Pilt

2. Darola Kuusik

3. Rete Jallai

Kulturism noormehed

1. Marius Lemming

2. oleg Trofimov

3. Siim Rässa

4. Tauri Metsviir

Kulturism meesjuuniorid

1. Andres Valgma

2. Silver Kalmus

3. sander Gorgiseli

4. Siim Veri

5. Edgar Udod

6. Siimo Sikut

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

2. Ain Paavo

3. Andrei Abrossimov

4. Boris Blinov

5. Harri Indus

Klassikaline kulturism mehed

1. Taavi Merisalu

2. Imre Vähi

3. Peep Reinart

4. Allar Vaet

5. Sten-Erik Viilup

6. Allan Nikopensius

Fitness naisjuuniorid

1. Kristina Koroljak

2. Endla Vaher

3. Johanna Lond

Body-fitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

2. Kaisa Metsla

3. Janne Seli

4. Julia Golubõhh

Body-fitness naised

1. Darola Kruusik

2. Anastasija Zerdetskaja

Naiste physique

1. Esta Pilt

Meeste physique

1. Imre Uibokand

2. Boris Blinov

3. Ats Loot

4. Siim Rässa

5. Kenn Jaakson

Bikini-fitness -163

1. Janika Aavamägi

2. Riina Solomonova

3. Kristina Aleksejeva

4. Piret Langsepp

5. Sigrid Kont

6. Tatjana Kreit

Bikini-fitness +163

1. Egle Eller-Nabi

2. Reet Reimets

3. Aleksandra Laer

4. Liis Vahter

5. Kristina Nuut

6. Tiina Ollemaa

7. Kristina Orr

8. Karin Kitt

9. Olga Jakovleva

10. Gea Taalvelt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Athletic-fitness meesjuuniorid
1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed
1. Ants Varblane

2. Imre Uibokand

3. Margo Kuiv

4. Harri Indus

Athletic-fitness naised
1. Esta Pilt
2. Darola Kuusik
3. Rete Jallai

Kulturism noormehed

1. Marius Lemming

2. Oleg Trofimov

3. Tauri Metsviir

4. Siim Rässa

Kulturism meesjuuniorid

1. Andres Valgma

2. Silver Kalmus

3. Siim Veri

4. Siimo Sikut

5. Sander Gorgiseli

6. Edgar Udod

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

2. Ain Paavo

3. Andrei Abrossimov

4. Harri Indus

5. Boris Blinov

Klassikaline kulturism mehed

1. Imre Vähi

2. Taavi Merisalu

3. Allar Vaet

4. Peep Reinart

5. Sten-Erik Viilup

6. Allan Nikopensius

Fitness naisjuuniorid

1. Kristina Koroljak
2. Endla Vaher
3. Johanna Lond

Body-fitness juuniorid

1. Kaisa Metsla
2. Liis Kristiin Vaher
3. Julia Golubõhh
4. Janne Seli
Body-fitness naised
1. Darola Kruusik
2. Anastasija Zerdetskaja
Naiste physique
1. Esta Pilt
Meeste physique
1. Imre Uibokand

2. Siim Rässa

3. Boris Blinov

4. Ats Loot
5. Kenn Jaakson
Bikini-fitness -163

1. Janika Aavamägi

2. Piret Langsepp

3. Riina Solomonova
4. Kristina Aleksejeva
5. Sigrid Kont
6. Tatjana Kreit

Bikini-fitness +163
1. Reet Reimets

2. Egle Eller-Nabi

3. Kristina Nuut

4. Liis Vahter

5. Kristina Orr
6. Tiina Ollemaa

7. Aleksandra Laer
8. Karin Kitt

9. Olga Jakovleva
10. Gea Taalvelt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Athletic-fitness meesjuuniorid
1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed
1. Ants Varblane

2. Imre Uibokand

3. Harri Indus

4. Margo Kuiv

Athletic-fitness naised
1. Esta Pilt
2. Darola Kuusik
3. Rete Jallai

Kulturism noormehed

1. Marius Lemming

2. Oleg Trofimov

3. Siim Rässa

4. Tauri Metsviir

Kulturism meesjuuniorid

1. Sander Gorgiseli

2. Siim Veri

3. Andres Valgma

4. Siimo Sikut

5. Silver Kalmus

6. Edgar Udod

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

2. Ain Paavo

3. Andrei Abrossimov

4. Harri Indus

5. Boris Blinov

Klassikaline kulturism mehed

1. Imre Vähi

2. Taavi Merisalu

3. Peep Reinart

4. Allar Vaet

5. Allan Nikopensius

6. Sten-Erik Viilup

Fitness naisjuuniorid

1. Kristina Koroljak
2. Endla Vaher
3. Johanna Lond

Body-fitness juuniorid

1. Kaisa Metsla
2. Liis Kristiin Vaher
3. Julia Golubõhh
4. Janne Seli
Body-fitness naised
1. Darola Kruusik
2. Anastasija Zerdetskaja
Naiste physique
1. Esta Pilt
Meeste physique
1. Imre Uibokand

2. Siim Rässa

3. Boris Blinov

4. Ats Loot
5. Kenn Jaakson
Bikini-fitness -163

1. Janika Aavamägi

2. Piret Langsepp

3. Riina Solomonova
4. Kristina Aleksejeva
5. Sigrid Kont
6. Tatjana Kreit

Bikini-fitness +163
1. Egle Eller-Nabi

2. Reet Reimets

3. Kristina Nuut

4. Liis Vahter

5. Kristina Orr
6. Tiina Ollemaa

7. Aleksandra Laer
8. Karin Kitt

9. Olga Jakovleva
10. Gea Taalvelt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge solvuge kui kellegile panin halvema/parema koha, kuna ei tea Teie hetkeseisu vormi.
Minu ennustus.

Athletic-fitness meesjuuniorid
1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed
1. Ants Varblane

2. Imre Uibokand

3. Harri Indus

4. Margo Kuiv

Athletic-fitness naised
1. Esta Pilt (1/(1/3)/ 2 =5)
2. Darola Kuusik (2/(2/2)/1 =5)
3. Rete Jallai (3/(3/1)/3=8)

Kulturism noormehed

1. Oleg Trofimov

2. Marius Lemming

3. Siim Rässa

4. Tauri Metsviir

Kulturism meesjuuniorid

1. Sander Gorgiseli

2. Siim Veri

3. Andres Valgma

4. Siimo Sikut

5. Silver Kalmus

6. Edgar Udod

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

2. Ain Paavo

3. Andrei Abrossimov

4. Harri Indus

5. Boris Blinov

Klassikaline kulturism mehed

1. Imre Vähi

2. Taavi Merisalu

3. Peep Reinart

4. Allar Vaet

5. Allan Nikopensius

6. Sten-Erik Viilup

Fitness naisjuuniorid

1. Kristina Koroljak
2. Endla Vaher
3. Johanna Lond

Body-fitness juuniorid (hindasin lihasmassi ja loodetavat kuivust)

1. Kaisa Metsla

2. Liis Kristiin Vaher

3. Janne Seli

4. Julia Golubõhh
Body-fitness naised (siia panin facebooki piltide järgi hinnangu)

1. Anastasija Zerdetskaja
2. Darola Kruusik
Naiste physique
1.
Esta Pilt
Meeste physique
1.
Imre Uibokand

2. Siim Rässa

3. Boris Blinov

4. Kenn Jaakson

5. Ats Loot
Bikini-fitness -163 (hindasin: omajagu võiks ikka lihast olla kondi peal)

1. Janika Aavamägi.

2. Riina Solomonova

3. Tatjana Kreit
4. Kristina Aleksejeva
5. Sigrid Kont

6. Piret Langsepp

Bikini-fitness +163 (hindasin: omajagu võiks ikka lihast olla kondi peal, mitte väga kuiv aga vormis)

1. Egle Eller-Nabi

2. Reet Reimets

3. Aleksandra Laer

4. Kristina Nuut

5. Liis Vahter

6. Kristina Orr
7. Tiina Ollemaa

8. Karin Kitt

9. Olga Jakovleva
10. Gea Taalvelt

Edited by eliviielo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Athletic-fitness meesjuuniorid
1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed
1. Ants Varblane
2. Harri Indus
3.Imre Uibokand

4. Margo Kuiv

Athletic-fitness naised
1. Esta Pilt
2. Darola Kuusik
3. Rete Jallai

Kulturism noormehed

1. Oleg Trofimov

2. Marius Lemming

3. Siim Rässa

4. Tauri Metsviir

Kulturism meesjuuniorid

1. Siim Veri

2. Sander Gorgiseli

3. Edgar Udod

4. Siimo Sikut

5. Silver Kalmus

6. Andres Valgma

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

2. Andrei Abrossimov

3. Ain Paavo

4. Harri Indus

5. Boris Blinov

Klassikaline kulturism mehed

1. Imre Vähi

2. Peep Reinart

3. Taavi Merisalu

4. Allan Nikopensius

5. Allar Vaet

6. Sten-Erik Viilup

Fitness naisjuuniorid

1. Kristina Koroljak
2. Endla Vaher
3. Johanna Lond

Body-fitness juuniorid

1. Kaisa Metsla

2. Liis Kristiin Vaher

3. Julia Golubõhh

4. Janne Seli
Body-fitness naised

1. Darola Kruusik
2.
Anastasija Zerdetskaja

Naiste physique
1.
Esta Pilt
Meeste physique
1.
Imre Uibokand

2. Boris Blinov

3. Siim Rässa

4. Kenn Jaakson

5. Ats Loot
Bikini-fitness -163

1. Sigrid Kont

2. Riina Solomonova

3. Janika Aavamägi
4. Kristina Aleksejeva
5. Tatjana Kreit

6. Piret Langsepp

Bikini-fitness +163

1. Egle Eller-Nabi

2. Reet Reimets

3. Aleksandra Laer

4. Kristina Nuut

5. Olga Jakoleva

6.Gea Taalvelt
7. Tiina Ollemaa

8. Karin Kitt

9. Liis Vahter
10. Kristina Orr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Athletic-fitness meesjuuniorid
1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed
1. Ants Varblane
2. Harri Indus
3.Imre Uibokand

4. Margo Kuiv

Athletic-fitness naised
1. Darola Kruusik
2. Esta Pilt
3. Rete Jallai

Kulturism noormehed

1. Oleg Trofimov

2. Marius Lemming

3. Tauri Metsviir

4. Siim Rässa

Kulturism meesjuuniorid

1.Andres Valgma

2. Sander Gorgiseli

3 Siim Veri

4. Edgar Udod

5. Siimo Sikut

6. Silver Kalmus

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

2. Ain Paavo

3. Andrei Abrossimov

4. Harri Indus

5. Boris Blinov

Klassikaline kulturism mehed

1. Imre Vähi

2. Peep Reinart

3. Taavi Merisalu

4. Allan Nikopensius

5. Allar Vaet

6. Sten-Erik Viilup

Fitness naisjuuniorid

1. Kristina Koroljak
2. Endla Vaher
3. Johanna Lond

Body-fitness juuniorid

1. Kaisa Metsla

2. Liis Kristiin Vaher

3. Julia Golubõhh

4. Janne Seli
Body-fitness naised

1. Darola Kruusik
2.
Anastasija Zerdetskaja

Naiste physique
1.
Esta Pilt
Meeste physique
1.
Imre Uibokand

2. Boris Blinov

3. Siim Rässa

4. Kenn Jaakson

5. Ats Loot
Bikini-fitness -163

1. Riina Solomonova

2. Sigrid Kont

3. Janika Aavamägi
4. Kristina Aleksejeva
5. Tatjana Kreit

6. Piret Langsepp

Bikini-fitness +163

1. Egle Eller-Nabi

2. Reet Reimets

3. Aleksandra Laer

4. Kristina Nuut

5. Olga Jakoleva

6.Gea Taalvelt
7. Tiina Ollemaa

8. Karin Kitt

9. Liis Vahter
10. Kristina Orr

Edited by Rainerr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Athletic-fitness meesjuuniorid

1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed

1. Ants Varblane

2. Imre Uibokand

3. Margo kuiv

4. Harri Indus

Athletic-fitness naised

1. Esta Pilt

2. Darola Kuusik

3. Rete Jallai

Kulturism noormehed

1. Oleg Trofimov

2. Marius Lemming

3. Tauri Metsviir

4. Siim Rässa

Kulturism meesjuuniorid

1. Andres Valgma

2. sander Gorgiseli

3. Silver Kalmus

4. Siimo Sikut

5. Siim Veri

6. Edgar Udod

Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

2. Ain Paavo

3. Andrei Abrossimov

4. Boris Blinov

5. Harri Indus

Klassikaline kulturism mehed

1. Imre Vähi

2. Taavi Merisalu

3. Peep Reinart

4. Allan Nikopensius

5. Sten-Erik Viilup

6. Allar Vaet

Fitness naisjuuniorid

1. Kristina Koroljak

2. Endla Vaher

3. Johanna Lond

Body-fitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

2. Kaisa Metsla

3. Julia Golubõhh

4. Janne Seli

Body-fitness naised

1. Darola Kruusik

2. Anastasija Zerdetskaja

Naiste physique

1. Esta Pilt

Meeste physique

1. Imre Uibokand

2. Boris Blinov

3. Siim Rässa

4. Ats Loot

5. Kenn Jaakson

Bikini-fitness -163

1. Janika Aavamägi

2. Riina Solomonova

3. Piret Langsepp

4.Sigrid Kont

5. Kristina Aleksejeva

6. Tatjana Kreit

Bikini-fitness +163

1. Egle Eller-Nabi

2. Reet Reimets

3. Liis Vahter

4. Aleksandra Laer

5. Kristina Nuut

6. Tiina Ollemaa

7. Kristina Orr

8. Karin Kitt

9. Olga Jakovleva

10. Gea Taalvelt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hr Abrossimov on suur küsimärk. Kui see mees peaks tegema hea vormi(parema kui kevadel), siis võib võita hr Paavot. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Athletic-fitness meesjuuniorid


1. Fred Vunk


Athletic-fitness mehed


1. Ants Varblane


2. Margo kuiv


3. Imre Uibokand


4. Harri Indus


Athletic-fitness naised


1. Esta Pilt


2. Darola Kruusik


3. Rete Jallai


Kulturism noormehed


1. Tauri Metsaviir


2. Marius Lemming


3. Oleg Trofimov


4. Siim Rässa


Kulturism meesjuuniorid


1. Andres Valgma


2. Siim Veri


3. Siimo Sikut


4. Silver Kalmus


5. Sander Gorgiseli


6. Edgar Udod


Kulturism mehed


1. Ott Kiivikas


2. Ain Paavo


3. Boris Blinov


4. Andrei Abrossimov


5. Harri Indus


Klassikaline kulturism mehed


1. Peep Reinart


2. Taavi Merisalu


3. Imre Vähi


4. Allar Vaet


5. Allan Nikopensius


6. Sten-Erik Viilup


Fitness naisjuuniorid


1. Kristina Koroljak


2. Endla Vaher


3. Johanna Lond


Body-fitness juuniorid


1. Liis Kristiin Vaher


2. Janne Seli


3. Kaisa Metsla


4. Julia Golubõhh


Body-fitness naised


1. Darola Kruusik


2. Anastasija Zerdetskaja


Naiste physique


1. Esta Pilt


Meeste physique


1. Imre Uibokand


2. Boris Blinov


3. Siim Rässa


4. Ats Loot


5. Kenn Jaakson


Bikini-fitness -163


1. Kristina Aleksejeva


2. Tatjana Kreit


3. Riina Solomonova


4. Piret Langsepp


5. Janika Aavamägi


6. Sigrid Kont


Bikini-fitness +163


1. Egle Eller-Nabi


2. Reet Reimets


3. Aleksandra Laer


4. Olga Jakovleva


5. Liis Vahter


6. Kristina Orr


7. Tiina Ollemaa


8.Kristina Nuut


9.Gea Taalvelt


10. Karin Kitt


Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu arust üks huvitavamaid vastasseise saab olema meeste klassikalises kulturismis.

Teiste meeste vorme ei tea, aga Imre Vähi, Taavi Merisalu ja Peep Reinart näevad välja sellised:

attachicon.gifpost-50-0-27843900-1380954132.jpg attachicon.gif1376556_10151969041046000_1404208514_n.jpg attachicon.gifre1nart6f4c2429721198062bb7ccd8184f.JPG

Absoluutselt. Tegelt on neid vastasseise veel, aga selles kolmikus võib määravaks saada mis iganes :) Siiski paneksin panused Imre peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Läheb rebimiseks, vaatamata sellele, et paljud meie tipud on kõrvale jäänud, tundub siiski et nii mõneski kategoorias on pinget õhus ja ega enne kui mehi kõrvuti ei näe, ei oska ka järjekorda panna. Üksi pildil on kõik head mehed... :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike vormireetmine...

Kelle säär??

attachicon.gifDSC_0960.jpg

Korra Aini sääri pildistanud, siis on selge, et sellised sääred on ainult Ain Paavol:) Aga mine tea...

Tänaste kuulujuttude alusel on Ain väga teravas vormis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ametlik afterparty EMV laupäeval 12.10. toimub klubis "Teater" ,sissepääs kuni 00.30 -ni (EMV pileti ettenäitamisel). Võistlejad, abilised ja muu organisatoorne pool pääseb klubisse kaelakaardi ettenäitamisel. Levitage seda infot!

post-22-0-29337700-1381425656_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Athletic-fitness meesjuuniorid

1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed

1. Ants Varblane

2. Harri Indus

3.Imre Uibokand

4. Margo Kuiv

Athletic-fitness naised

1. Esta Pilt

2. Darola Kuusik

3. Rete Jallai

Kulturism noormehed

1. Oleg Trofimov

2. Marius Lemming

3. Siim Rässa

4. Tauri Metsviir

Kulturism meesjuuniorid

1. Siim Veri

2. Sander Gorgiseli

3. Siimo Sikut

4. Edgar Udod

5. Silver Kalmus

6. Andres Valgma


Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

2. Ain Paavo

3. Andrei Abrossimov

4. Harri Indus

5. Boris Blinov

Klassikaline kulturism mehed

1. Imre Vähi

2. Peep Reinart

3. Taavi Merisalu

4. Allan Nikopensius

5. Allar Vaet

6. Sten-Erik Viilup

Fitness naisjuuniorid

1. Kristina Koroljak

2. Endla Vaher

3. Johanna Lond

Body-fitness juuniorid

1. Kaisa Metsla

2. Liis Kristiin Vaher

3. Julia Golubõhh

4. Janne Seli

Body-fitness naised

1. Darola Kruusik

2. Anastasija Zerdetskaja


Naiste physique

1. Esta Pilt

Meeste physique

1. Imre Uibokand

2. Boris Blinov

3. Siim Rässa

4. Kenn Jaakson

5. Ats Loot

Bikini-fitness -163

1. Riina Solomonova

2. Janika Aavamägi

3. Sigrid Kont

4. Kristina Aleksejeva

5. Tatjana Kreit

6. Piret Langsepp

Bikini-fitness +163

1. Egle Eller-Nabi

2. Reet Reimets

3. Aleksandra Laer

4. Kristina Nuut

5. Olga Jakoleva

6.Gea Taalvelt

7. Tiina Ollemaa

8. Karin Kitt

9. Liis Vahter

10. Kristina Orr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Athletic-fitness meesjuuniorid

1. Fred Vunk

Athletic-fitness mehed

1. Ants Varblane

2. Harri Indus

3.Imre Uibokand

4. Margo Kuiv

Athletic-fitness naised

1. Esta Pilt

2. Darola Kuusik

3. Rete Jallai

Kulturism noormehed

1. Oleg Trofimov

2. Marius Lemming

3. Siim Rässa

4. Tauri Metsviir

Kulturism meesjuuniorid

1. Siim Veri

2. Sander Gorgiseli

3. Siimo Sikut

4. Edgar Udod

5. Silver Kalmus

6. Andres Valgma


Kulturism mehed

1. Ott Kiivikas

2. Ain Paavo

3. Andrei Abrossimov

4. Harri Indus

5. Boris Blinov

Klassikaline kulturism mehed

1. Imre Vähi

2. Taavi Merisalu

3. Peep Reinart

4. Allan Nikopensius

5. Allar Vaet

6. Sten-Erik Viilup

Fitness naisjuuniorid

1. Kristina Koroljak

2. Endla Vaher

3. Johanna Lond

Body-fitness juuniorid

1. Liis Kristiin Vaher

2. Kaisa Metsla

3. Julia Golubõhh

4. Janne Seli

Body-fitness naised

1. Darola Kruusik

2. Anastasija Zerdetskaja


Naiste physique

1. Esta Pilt

Meeste physique

1. Imre Uibokand

2. Boris Blinov

3. Siim Rässa

4. Kenn Jaakson

5. Ats Loot

Bikini-fitness -163

1. Janika Aavamägi

2.Riina Solomonova

3. Sigrid Kont

4. Kristina Aleksejeva

5. Tatjana Kreit

6. Piret Langsepp

Bikini-fitness +163

1. Egle Eller-Nabi

2. Reet Reimets

3. Aleksandra Laer

4. Olga Jakoleva

5.Kristina Nuut

6.Tiina Ollemaa

7. Gea Taalvelt

8. Karin Kitt

9. Liis Vahter

10. Kristina Orr

Share this post


Link to post
Share on other sites

FitShopi superpakkumised EMV messil!

Degusteerime uudistooteid, jagame FAST ja Olimp toodete testereid!

post-3216-0-87611700-1381484429_thumb.jp

Muidugi on müügil nii valgubatoonid kui ka uued Natural Protein Smoothied, et pauside ajal kosutada kataboolseks tõmbunud pealtvaatajaid.

post-3216-0-40047100-1381484427_thumb.jp

NB! Esimene võimalus Eestis proovida uusi FASTi proteiinichipse!

post-3216-0-16122600-1381483888_thumb.pn

post-3216-0-31315200-1381484396_thumb.jp

Superhinnad!

post-3216-0-11798600-1381483388_thumb.jp

post-3216-0-28463300-1381483390_thumb.jp

post-3216-0-41970000-1381483392_thumb.jp

post-3216-0-72722800-1381483396_thumb.jp

Müügis ka võistlejatele eriti vajalikud tooted nagu Extreme Speed Shot ja AAKG enne võistlust sisse tõmbamiseks.

post-3216-0-78623200-1381485343_thumb.jppost-3216-0-85663600-1381485663_thumb.jp

Samuti Olimpi energiageelid Fire Start ja Stand By!

post-3216-0-82477200-1381485345_thumb.pn

The place to be sellel nädalavahetusel on...

post-3216-0-16195400-1381484955_thumb.jp

Tule meie sekka!

post-3216-0-74242100-1381484697_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

NB! Esimene võimalus Eestis proovida uusi FASTi proteiinichipse!

Millal on neid fitshopi oodata?

(nii tahaks neid juba proovida, kaua võib noh :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×