Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Guest Sügiskülv

Tualetis siiski ei soovitaks telefoni kasutada, nii need bakterid paljunevadki, telefoni sa ju puhtaks ei pese. Pärast sööd võileiba ja saad telefoni kõne ja sööd edasi ja saad kõhugripi.

• Upvote 2
  • Downvote 1

Tänane trenn oli raske. Raske vast seetõttu, et NV olin end tervendamas ja sain haigusest lahti, kuigi täna trennis tundsin, et keha oleks tahtnud veel päeva kaks taastuda. No ma ei tea, mõni teine kord ehk :P

Ei viitsigi kõike kirjutada, võtan lihtsalt kokku. Kükis ja paar kordust puudu ja plangus ei jaksanud hoida. Ülejäänud olid graafikus. Kükk tõmbas ikka korralikult maha. Homme loodan rinnatrennis juba puhanum olla.

Tänased makrod - 3492,8 KCal, 249,1 valku, 310,9 SV, 142,4 rasva.

Sööge(vaba valik) lehtpeeti, uskumatult kasulik asi ;)

Rind+triits+biits

Kangiga surumine - 85kg - 5*5 - Viimasel võtsin julgestuse juurde, aga ära punnisin ikka. Napilt, aga ära ta tuli :)

Surumine hantliga põrandal - 36*6, 36*5, 36*5, 36*5 - Oleks võtnud 34kg, sest eelmine tuli 32. Mida ei olnud, ei olnud hantlit nr.34. Seega järgmine kord surume 36kg uuesti. Raskused hakkavad juba huvitavaks minema, sest enam ei jaksa neid endale üles punnida, et paar seeriat teha :D

Lendamine - 16kg - 3*12

Püsti biitseps z-kang - 42,5kg - 5*5

Püsti biitseps hantel eraldi - 14kg - 3*14 - Siin oli lõpus juba päris raske...

Plokil triits sirge kangiga - 65 - 3*8

Rööbaspuudel surum - *13, *8, *8,5 - 29,5 kordust tuli kolme korraga ära. Puhkusest tegin varasema 30s asemel minuti ja sain 3 seeriaga hakkama. Tubli mina :D

Miks asiaate on NII palju???

Mõelge ise, mis juhtub kui palju mereande kogu aeg süüa B)
post-29847-0-46600800-1384886188_thumb.g

• Upvote 1

Selgus, et täna oli kool kinni. Õnneks mõtlesin viimasel hetkel ümber. Asjad olid juba autos ^_^

Täna siis Reis ja Säär

Eeskükk - 90kg - 4*6

Kükk kang turjal - 52,5*15, 52,5*20, 52,5*25, 52,5*30 - nii nagu Angelo ütles - Kükiga 10 kordust - phähh.... Kükk 20+ kordust...mnjaa, mõttekoht

Sirutus - 40*26, 35*16 - jalad läksid nii valusaks, hea et nutma ei hakanud keset jõusaali :D

Jõutõmme hantlitega - 40kg 3*8

Painutus - 40kg*9, 40*9

Smithil säär - 120kg - 4*9

Istudes säär - 40kg*45, *45 - õudne harjutus

Rippes jalgade tõsted - 3*19

Seda kava teen siis detsembri lõpuni. Kaks kuud. Siis võtan järgmise fitness.ee treeningkava kuni kõik on läbi tehtud ja kõigile omad järeldused, soovitused ja hinnangut antud. Kas toimis hästi ju kuidas toimis. Eelmine, käed suureks massikava, 5+. Kätele tuli 1,3 cm kahe kuuga juurde ja jõudu tuli nagu loomal. Kava tegi seda, mida ta tegema pidi. Lihtne. Siis saate siit blogist uurida, kes millist kava tahab võtta. Muidugi kavade läbi tegemiseks läheb ikka tohhujaa aega, aga ega lihased ka ülepäeva kasva. Ikka aastatega. Uskumatu, mida ikka üks inimese keha võib teha kui talle rutiinselt ja järjepidavalt rauda anda. Vahet ei ole mis kavaga. Keha areneb ilusti. Järjepidev peab lihtsalt olema. Kogu maagia keha ehitamise juures. Ei tea miks on vaja ei tea mida taga ajada. Raske töö ning vaev, on need, mis end ära tasuvad. Nagu ütles juba meie kõikide suur Isa ja Valitseja Arnold: "Work your butt off..."

Täna trennist tulles sadas vihma ning tossud ja sokid on nii katki juba, et ei toss ega sokk saanud märjaks, vaid kohe varvas :lol: Oi kui naljakas mul oli trennist koju kulgedes :D

• Upvote 1

Meeldiv tutvuda su isa ja valitsejaga, fitnessi- ja pärispere võiksidki lähedasemad omavahel olla :D

Aga vaata nüüd, mis ma nägin sel ajal, kui sul varvas sai märjaks:

Sõidan linna sisse Pärnu mnt, ja tee ääres, kõnniteel, vihma sajab, kojamehed teevad tööd, koolipoiss - vast 8-9ne, teksad, jopp, triibuline müts, üksi, tänavavalgustus vaevaline - teeb hundirattaid

mina nägin kuskil 5,

liikus rattaid tehes edasi.

See on 'inspireeriv' mitte mingi jama, mida suure häälega lällatakse.

Meeldiv tutvuda su isa ja valitsejaga, fitnessi- ja pärispere võiksidki lähedasemad omavahel olla :D

Aga vaata nüüd, mis ma nägin sel ajal, kui sul varvas sai märjaks:

Sõidan linna sisse Pärnu mnt, ja tee ääres, kõnniteel, vihma sajab, kojamehed teevad tööd, koolipoiss - vast 8-9ne, teksad, jopp, triibuline müts, üksi, tänavavalgustus vaevaline - teeb hundirattaid

mina nägin kuskil 5,

liikus rattaid tehes edasi.

See on 'inspireeriv' mitte mingi jama, mida suure häälega lällatakse.

Ossapoiss, sellist asja tahaks isegi teha. Lahe. Lapsed on ikka nii huvitavad ja vägevad olevused siin ilma peal. Mille kõige peale nad ei tule. Nad ei mõtle kunagi, et põlve maha pannes saab põlv mustaks. Et vihmas mängides võib haigeks jääda. Lapsed on VABAD ja seda võiks ka suuremad inimesed olla. Rohkem vabamad ja lasta lihtsalt asjadel juhtuda...

• Upvote 1

Ja siit kiire vahemäng...

Rind+õlg+trapets+triits

Kangiga surumine - 85kg - 4*6 - Õujeäeaäee, kuidas asi areneb :)

Tagaõlg pos. kaldega pingil - 8kg - 5*9

Surumine üles hantliga - 24*6, 24*6, 24*6, 24*5 - rsk ei tulnud ära, peab uuesti proovima

õla kehitused hantliga - 36kg - 4*6 - Tõesti nende käte kõverdustest ei olnud mingit tolku. Tegin sirgetega ja sain sama koormuse.

Surumine põrandal kitsalt - 70kg - 4*5 - Viimane tuli nibin-nabin üles, aga tuli. Korras

Prantsuse surumine - 30kg - 3*7 - eelmine kord tegin kettidega, aga nüüd vaatasin hoopis, et need ketid on eri raskused :lol: Tegin seekord 30ga ning lasin kurgule vajuda. Raskem kui peataha lasta ning triitsa oli väga hästi tunda.

Pinkide vahel surumine +30kg*20, *16 ...ja vajusin põrandale

Trenni kestvus 1:00h, millest 10min oli soendus. Lõbus ;)

Homsest toitumisest kirjutan kõik välja, kaalu ja grammi täpsusega(ega mul mingi juveliiri kaal ei ole), mis ma päeva jooksul söön. Kõik need pudrumäed ja munatornid. Eks paista, mis süüa ma söön.

Nimelt reisin jälle NV rakverre, kus on pood. Mis seal erilist te küsite??? 300g kanafileed marinaadis 1,08EUR nt. Pakk singi 150g 0,69EUR, seagrilliha alla 2 euro 400g, kohupiima tuubid/pakid alla 0,30 euro pakid. Mis nii viga toituda. Ma tean inimesi harjumaalt, kes spetsiaalselt Rakvere sõidavad, et seal poes käia. Hämmastav...

Seniks aga, kõike kaunist B)

Donna poest räägid? :D

Loodan, et siin liiga palju Rakvere inimesi ei loe, muidu sulle ei jätkugi äkki liha. :D

Vahet ei ole kui sinna poodi sattuda pärast kella 13.00 siis on niikuinii juba kõik otsas :lol:

PS. see ei ole Donna pood ;)

Huvitav kelle per*e peale Marxengelil musi jäi tegematta ,et teenis omale -2. Peaks tänuväärt tegevus olema kui keegi oma vabast ajast õigekirja meelde tuletab !

• Upvote 1
  • Downvote 1

Guest Sügiskülv

Huvitav kelle per*e peale Marxengelil musi jäi tegematta ,et teenis omale -2. Peaks tänuväärt tegevus olema kui keegi oma vabast ajast õigekirja meelde tuletab !

Õigekirja osas oleme liikunud uude paradigmasse. St, seda, et õigekirja kallal norimist peame eba-intelligentseks.

Selle saavutasime nii, et tõime Fitšopi äritekstides kirjavigu välja, lisaks kogu saidi kasutajaliidese tekstifraasides nimetasime vead üles, ja nö hirmutasime, et kas soovite, et hakkame Oti blogis igal õhtul vigade parandust välja tooma- see kõik tõi inimestele arusaama ja leppimise, et õigekirja kallal norimine oli lapsik, ja nüüd siis on ootuspärased viljad näha- pannakse miinus sellele, kes paneb tähte.

Uus paradigma pidi ohjama moderaatorite lapsikut kustutamist- aga see ülesanne küll ei juurdunud eriti, siiani millegipärast küllalt sagedalt lapp käes neil ja aina pesevad teksti seinalt. Mõned asjad veel.

Igatahes võiksid rõõmu tunda, et me oleme blogimist alustanud suvest, see annab normaliseerumisele tugeva mõju. Noolte osas muidu võin sulle ja MarxE-le positiivseid nooli panna juurde kui soovite. Olge positiivsemad.

• Upvote 1

Mäletad, rääkisin tõsistest mordadest...

Mina ei NORI , juhin heatahtlikult tähelepanu.

Kui ma omast "vabast ajast" ja TASUTA :D aitan noorel tugeval mehel lisaks füüsisele arendada ka muud, see peab ikka tõesti vastik olema, et teenida negatiivset suhtumist.

Ja kui blogija-kirjutaja ise sellest ei tee suurt probleemi, seda hirmutavam on see, kui häiritud on keskmine "fitnessi" lugeja.

Tema reaktsioon ei ole kuidagi kooskõlas tahtega saada igakülgselt arenenud inimeseks.

See kõik on omavahel seotud: teemade taas ja taas püstitamine, lihtsate seoste loomise puudulik (isegi olematu) oskus, näha olulist, kirjutatu mõtet.

Näiteks mina ei suuda kuidagi võtta tõsiselt "oma ala spetsialisti" (isegi kui see tema ala on "väga kaugel" sellisest pisiasjast nagu õigekiri - vt kehakultuur).

Sa võid olla osanud oma lihased punni ajada, aga kui sa seda püüad ka teistele vahendada siis võta vaevaks, mine kooli kõigepealt. Kuidas nad treenerikutse saavad? Kas 2. klassi emakeel ei olegi seal nõutav? Siin ei ole juttu näpukatest või komadest (viimastega on tõesti rohkem tegemist - endalgi, juhtub)

See ei ole enamat kui lihtsalt inimese intelligentsuse näitaja (see veel enam, kas viga tehes, sa tunnistad ning püüad seda vältida edaspidi või hakkad õigustama end läbi tähelepanu juhtija "tähenärijaks" tituleerimise.

Siinses keskonnas on neid mitu, kes annavad head nõu aga ikkagi tekitab vastakaid tundeid, kui tema tekstis on :

varjant, potensiaal, jne

post-29847-0-42675100-1385201766_thumb.j

Guest Sügiskülv

Siinses keskonnas on neid mitu, kes annavad head nõu aga ikkagi tekitab vastakaid tundeid, kui tema tekstis on :

varjant, potensjaal, jne

See "potensjaal" liigitub slängiks vms-ks. Vist sama nagu "geenjus"- kirjutatakse meelega nii. Ses mõttes võib-olla sa ise ei saa aru, et peale primitiivse õigekirja eksisteerib ka keerukamaid kirjutamise stiile lihtsalt?

Aga kas sulle ei tundu, et suhtlemine on palju vabam kui inimesed teavad, et keegi vigade kallal ei tule norima? Mulle tundub küll. See on nagu selline aktsepteeriv sõbralik õhustik, kus kõik märkavad vigu kuid ei pea neid oluliseks üles üle märkida. Näiteks oli vaba valdkonna alane arutlus Arc-i ja sinu abil paar päeva tagasi siin- selline vaba arutlus tekibki siis kui on vaba normaalne õhustik, ja kirjavigadega nokkimine peletab selle ära.

Sinu puhul on kirjavigade kallal norimine küll küpsemal nivool, kuid see ei vabanda põhimõtet. Seetõttu ka negatiivsed hääled me siin norijatele paneme. Mina seejuures muide negatiivseid nooli ei pannud, ma neid ei kasuta. Aga mul on hea meel paradigma üle.

• Upvote 2

Tänasest toidust:

muna 292g

kohupiim 650g

vorst 204g

brokkoli 196g

mandariin196g

leib 312g

kohvikoor 100ml

sült 300g

jogurt 375g

nipetnäpet väikseid grammikesi veel, kokku - 3499,4KCal, 235,1 valku, 307,4 süsivesikuid, 141,8 rasva

• Upvote 1

Läbi see kurjus saigi

post-29847-0-90146000-1385408038_thumb.g

Lõuatõmbed - 7,5kg - 6*4

Sõudmine plokil - 65kg - 3*10 - eelmine nädal oli selg neljapäevani haige. Just sealt selgrooäärest. Mõnnnus...

EESKÜKK - 80kg - 3*13 - sai kaelast ära. Võtsin kohustuseks ära teha, sest muidu oleks pidanu järgmine nädal uuesti 3*13 tegema. Enam mitte B)

Tere hommikust - 45kg - 3*8

Kaldpingil tagaõlg - 6kg - 3*21 - korralik pump :blink:

Plank - 2,5kg - 3*2:00 - julm, ma ütlen. Lihtsalt julm :mellow:

Suutsin siis ka viimase eesküki 80kg*13 linti saada(seekord siis õiges formaadis ehk mitte püsti)

• Upvote 1

Nonii nonii

Käidud täna siis õlikooli jõusaalis ning näitasin oma tõmbe ette - 160kg*1 - sellega korras. Järgmine nädal proovime siis surumist ja kükki ette näidata. Jairus küsis, et kas mul on ka suurem huvi jõutõstmise vastu, et ta oleks nõus mulle kava tegema ning aitama tehnikaga ja kõigega. Vastasin, et ei tahtsin vahelduseks lihtsalt proovida ja vaatan rohkem sinna kulturismi poole. Olen rohkem selle nö pumba fänn, et kui ikka kooserdades dušširuumi poole jalutad. Kui ikka pead pestes pead pead liigutama, sest käsi ei jaksa liigutada. Mulle meeldib see, mis teha.

Jairus ütles, et ma pikk poiss, hakka aga õlga treenima. Kui pikal mehel õlgu pole, võid kohe koju minna. Lisaks Jairus ei mõistnud, et mismoodi see on võimalik, et Koovit on maailmameister, aga Kiivikas on Eesti meister. Kummaline...

Eeskükk - 92,5kg - 5*5

Kükk - 52,5kg *15, *20, *25, *30 - 30 kordust murrab ka suuri mehi ;)

Sirutus - 45*18, 35*18

Painutus - 20*10, 20*10

Rippes kõht - 3*21

Homme siis rinnatrenn, proovimisele läheb 90kg 5*5. Mnjaa. Esimene oktoober tegin 50*15, 70*6, 80*6, 85*3, 85*2. Edasiminek missugune, juba praegu. B)

• Upvote 1

Läbi see kurjus saigi

attachicon.gifYES.gif

Lõuatõmbed - 7,5kg - 6*4

Sõudmine plokil - 65kg - 3*10 - eelmine nädal oli selg neljapäevani haige. Just sealt selgrooäärest. Mõnnnus...

EESKÜKK - 80kg - 3*13 - sai kaelast ära. Võtsin kohustuseks ära teha, sest muidu oleks pidanu järgmine nädal uuesti 3*13 tegema. Enam mitte B)

Tere hommikust - 45kg - 3*8

Kaldpingil tagaõlg - 6kg - 3*21 - korralik pump :blink:

Plank - 2,5kg - 3*2:00 - julm, ma ütlen. Lihtsalt julm :mellow:

Suutsin siis ka viimase eesküki 80kg*13 linti saada(seekord siis õiges formaadis ehk mitte püsti)

Seda videot vaadates tahaks öelda, et kükkimine peaks rahulikumas tempos läbi viidama.

kui nsuudab teha siukse tempoga siis kutil võhm väga hea ja mina ei näe põhjust mix rahulikumalt peaks tegema. Tuli ju toime..

Või kui viitsid siis võid mulle rumalale seletada :D

Seda videot vaadates tahaks öelda, et kükkimine peaks rahulikumas tempos läbi viidama.

Veel rahulikumas??? Ma olen ise aru saanud, et on ilge pussutamine. Tahaks veel niimoodi jaksata, et jalg sirgu ei lähekski. Langed alla ja tõused kuni sinna 90% ja siis kohe alla tagasi. Ma ei tea. Ma ikka tahaks veel tempokamalt teha. Jalad on mõnusalt suureks ka juba paisunud, ei arva, et peaks rahulikumalt tegema.

Muidugi neljapäeviti kui on kavas kükk*15, *20, *25, *30, siis seal kolmekümnesel läheb ikka metsikuks hingeldamiseks. Seal tuleb lõpus ikka ca 6-7 kopsutõmmet. Tahaks muidugi ühekorraga ära jaksata :D

Edited by martinkink

Veel rahulikumas??? Ma olen ise aru saanud, et on ilge pussutamine. Tahaks veel niimoodi jaksata, et jalg sirgu ei lähekski. Langed alla ja tõused kuni sinna 90% ja siis kohe alla tagasi. Ma ei tea. Ma ikka tahaks veel tempokamalt teha. Jalad on mõnusalt suureks ka juba paisunud, ei arva, et praks rahulikumalt tegema.

Kükk nagu enamus harjutusi on asi kus võib öelda, et kiirem =/= parem.

Aga siis tänasest trennist

Kangiga surumine - 90*4, *4, *3, *2, *2 - Natuke jäi küll puudu, aga areng on meeletu. Järgmine kord teeme uuesti ^_^

Tagaõlg kaldpingil - 8kg - 4*10

Surumine üles hantel - 24kg - 4*6 - eelmine kord viimane kuues jäi tulemata. Saab ka siin edasi liikuda

Õla tõste hantliga - 36kg - 4*9

Surumine põrandal kits - 70kg - 4*6 - piir oli lähedal, aga samas ka kaugel

Prantsuse surumine - 30*8, *8, *8 + 20*15

Pinkide vahel surumine - 30kg - 2*30 - edasiminek ka siin

Seekord kirjutan tänased toidud numbriliselt, mitte makroliselt

500g kodujuust

694g muna

50ml kohvikoor

322g õun

236g leib

187g kurk

40g juust