Jump to content
DannuDannu

kas toidulisandid fast sobib kõigi või mõnedele lihtsalt ei sobi lihaste taastumisega ?

Recommended Posts

Küsimus on muidugi väga segaselt püstitatud, kuid proovime anda selgitust. Kõik toiduained ja toidulisandid ei sobi ühtemoodi kõigile inimestele, sest inimeste organism on erinevate toitainete suhtes erinevalt vastuvõtlik. Seega, et saada aru mis sulle konkreetselt sobib või ei sobi - selleks on vaja omandada kasutamiskogemus ja tooted, mis organismile ei sobi , annavad endast kiiresti märku ja samamoodi ka toidulisandid, mis annavad positiivsed mõju.

Nagu mis mõttes? Ma ei saa aru, mida sa silmas pead ja sa ise vist ei tea ka, mida täpselt küsida tahad.

Kui on laktoositalumatus, võta mõni vähese laktoosisisaldusega toode nagu Reco2 või Whey+.

Kui on vadakuvalgu allergia, eelista kaseiinivalku nagu Prode90 või Protein Block.

Kui aga küsid seda seepärast, et sõid paki Hera80 ära ja pole veel kulturist valmis, siis pole asi taastumises või sobivuses. ;)

Kui inimesele ei sobi nt piimatooted, siis ei pruugi ka piimavalk sobida, aga siis ei ole ka süüdi FASTi lisand kui mingi omaette nähtus.

Üldiselt soovitan eestlastele just FASTi tooteid, mitte mingeid USA-s, Hispaanias või Ugandas toodetud lisandeid. Miks? Sest FAST on mõeldud ennekõike just põhjamaa inimestele ja sobib meile kõige paremini. :)

Üldiselt soovitan eestlastele just FASTi tooteid, mitte mingeid USA-s, Hispaanias või Ugandas toodetud lisandeid. Miks? Sest FAST on mõeldud ennekõike just põhjamaa inimestele ja sobib meile kõige paremini. :)

Mis siis Fasti toodete koostises on nii erinev, et just need tooted ennekõige põhjamaa inimesele sobivad on mitte näiteks Sciteci või mõne muu sarnase suur firma tooted?

kirp..ma ei mõelnud allergiast muust..no Hera80 ja dextor ja kretaiin kolme seguga panen ühe sheiki sisse ja lasen juua pärast trenni ja mõnus saunas.... olen vahelpeal kuulnud et mõned on öelnud et kasutavad teist toodet ja fast ei sobinud neile ...aga koostis on kõik ju ühtekad muide firmad märgid on erinevad ..sellepärast proovisin siit küsida......Muideks kuidas saab teada kui koostis sobib paremini organitele ,tulemuseks saab teada alles kui sheiki võtsin algul ja lõpptulemus on teada 2-3kuu pärast ? või mis ?...................... muidu ise märgasin et biitseps on suuremaks kasvand ja veresooned on kohe juba näha kui teen trenni ja muud lihastüüpi sammuti kasvand suuremaks....

kirp..ma ei mõelnud allergiast muust..no Hera80 ja dextor ja kretaiin kolme seguga panen ühe sheiki sisse ja lasen juua pärast trenni ja mõnus saunas.... olen vahelpeal kuulnud et mõned on öelnud et kasutavad teist toodet ja fast ei sobinud neile ...aga koostis on kõik ju ühtekad muide firmad märgid on erinevad ..sellepärast proovisin siit küsida......Muideks kuidas saab teada kui koostis sobib paremini organitele ,tulemuseks saab teada alles kui sheiki võtsin algul ja lõpptulemus on teada 2-3kuu pärast ? või mis ?...................... muidu ise märgasin et biitseps on suuremaks kasvand ja veresooned on kohe juba näha kui teen trenni ja muud lihastüüpi sammuti kasvand suuremaks....

Ega mingit kolossaalset vahet ei olegi. Toidulisand on ju ka oma olemuselt kontsentreeritud tavatoit, seega ei saa sel olla mingeid imeomadusi ega sobimatust väga palju rohkem, kui vastavatel toiduainetel.

Ei oska öelda, miks need härrad väitsid, et neile ei sobi. V-o lihtsalt eelistavad mingisuguseid teisi maitseid. Mingit põhjapanevat selgitust ma küll ei leia.

See, kas lihas kasvab või ei pole kinni toote sobivuses. Näiteks kui tarbida mingit toodet liiga väikses koguses, siis ta loomulikult ei anna piisavalt kaloreid kaalu tõstmiseks.

Kui mingi teine firma soovitab põhimõtteliselt sama ainet aga 2x suuremas koguses, siis muidugi reageerib keha tormilisemalt.

Ehk siis ära ole kinni soovitatavas koguses pakil, vaid arvesta enda reaalse vajadusega, nagu ka tavatoidu puhul.

söön tavatoidust päevast 130-150g valke peale ja kui trenniga siis sheik peale siis kokku saan ma 195-215g valgu kätte ....

Valgupulbrite puhul on tavaline, et valgu sisaldus võib väga suurelt kõikuda. Tasub mõelda, et kui valku on näiteks 75% mingis tootes, siis mille moodustab ülejäänud 25%? Tihtipeale on neis tootedes rasvu ja süsivesikuid, ning ega ma ei imestaks, kui teatud kombinatsioon mõne inimese seedimisega ideaalselt ei ühildu.

Ise mäletan, et kunagi Hera80-t tarbides lõi ka ikka põhja kenasti alt ära. :D - Ei kujuta ette milles probleem oli. Mingi aasta tagasi sai vist uuesti proovitud ja ei olnud häda midagi. Eks lühiajaliselt võib ka mingeid spetsiifilisi reaktsioone vast tekkida sõltuvalt ülejäänud menüüst ja muust sellisest.

Eks tasub oma kehal silma peal hoida.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.