Jump to content
Sign in to follow this  
tomtom

proteiinijook

Recommended Posts

Pole kunagi tarvitanud toidulisandeid, aga nüüd arvan, et tahaks. Mida soovitate ja kust kohast Tallinnast osta (hea kraam, hea hinnaga)?

Eesmärk ei ole otseselt massi lisada. Pigem pekki vähemaks ja teiselt poolt jõutrennist taastuda.

Aga ütleme nii, et toitumine on korras;) Olen lasknud koostada endale toitumiskava ja katsungi selle järgi tegutseda - tasakaalustatud, tervislik jne.

Mind huvitavad praegu üldised põhimõtted valgulisandite kasutamisel. Tõsised tegijad jälgivad oma söömist ju väga täpselt, kuid ka nemad kasutavad lisandeid. Ehk siis asi peaks ikkagi selles olema, et lisandeid kasutada siis, kui ei saa tervislikult toituda, vist ...

Ütleme nii, et kui pärast trenni ca 1 h söön mida valgurikast (kohupiim, kodujuust, väherasvane liha), kas siis oleks vaja ka vahetult pärast trenni mingit lisandit tarbida?

Ja kui oleks, siis mida nimelt, kui eesmärgiks on küll lihast suurendada, kuid samal ajal pekki põletada.

Toidulisandid peaks toitumiskavas arvestatud olema, mitte nii, et lased kava koostada ja siis hakkad sinna mingeid kokse otsa lykkama.

Mulle meeldiks näiteks toitumiskava täisväärtuslikest toitainetest, mille ma ühel või teisel põhjusel asendan pulbriga. Seda saab koostajaga täpsustada, enne-pärast-vahepeal, ideaalis.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.