Jump to content

Recommended Posts

Oleks tõsine soov ja huvi tegeleda fitnessiga. Kas oskab keegi soovitada, millest alustada. Eelkõige kust alustada?? Kellega ühendust võtta ja mis on üldse vajalik mõne klubiga liitumiseks??

Ette tänades:D

Võta ühendust mõne treeneri või teamiga.. neid on nii Tartus, Tallinnas kui ka Pärnus (Taavi Koovit, Margus Silbaum, Ott Kiivikas/Natalia, Ain Kimber, Imre Vähi, SIlvar Rückenberg...). Oleneb su asukohast. Kui mõtled fitnessi all fitnessi, siis see eeldab ka iluvõimlemise/akrobaatika põhja, sest vaja on teha ka keeruline vabakava.. Fitnessiste on meil tavaliselt treenida aidanud Natalia Nazarenko-Kiivikas. Kui mõtled bikinit, bodyfitnessi, athleticut, siis nende suhtes peaksid kõik treenerid (ka igas jõusaalis leiduv treener) algul oskama nõu anda.

Oluline ongi võtta tahe ja julgus kokku, minna mõne treeneri juurde ning ennast käsile võtta. Tulemused niisama tulema ei hakka ja keegi ukse taha koputama ei tule, et trenni kutsuda. :)

Ise asun Tallinnas, ennekõike tahaks, et keegi hindaks mu kehatüüpi ja annaks hinnangu ning kas saaks üldse asja. Aga tänud info eest! ;D

Ise asun Tallinnas, ennekõike tahaks, et keegi hindaks mu kehatüüpi ja annaks hinnangu ning kas saaks üldse asja. Aga tänud info eest! ;D

Üldiselt tehaksegi esimesel kohtumisel bikiinides vormipilte ja antakse tagasisidet kehatüübi ja kuju kohta. Seal tuleb ka suunamine, millist fitnessi liiki harrastama hakata. Väga palju oleneb ka inimese arengust ja enda töötahtest. Mul on esimesed vormipildid arvutis olemas.. võib-olla kunagi julgen avaldada ka. :D

Väikeseks motivatsioonisüstiks - nt Ott ei arvanud minu puhul alguses, et mu selg nii laiaks võiks minna ja selline raam võiks joonistuda. :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.