Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Sai täna turu peal jalutatud ja natukene toidukraami kaasa haaratud.

Nüüd aga pudingut tegema kuhu lisan peale kindlasti ohtralt maasikaid. ^_^

On ka juba maasika maitsega need maasikad või pigem vesised?

On ka juba maasika maitsega need maasikad või pigem vesised?

Võtsin kallimad Poola maasikad ja need on täitsa maasika maitsega. :) Eesti omasid oleks 4-5€ saanud juba.

Nüüd kiirem aeg läbi ja kuni juuli lõpuni saan suhteliselt rahulikult tiksuda. Siis hakkavad näidendi proovid ja esinemised. Senikaua, aga plaanin korralikult nüüd trenni teha ja püüan ka toitumise paika panna. Hetkel kaal langenud 84 tuuri, aga peab asja parandama. :)

Täna tegin ühe seljatrenni ja püüdsin enam-vähem samu raskusi kasutada kui tsipa üle kuu tagasi. Tundub, et selg hakkab paremaks minema ja samuti reie kakspea võtab kergelt juba õiget naha värvi. Jalg oli juba päris sinine, et ju oli mingi rebend ikkagi. Aga täna sai kergelt juba jalgpalli toksitud ja valu eriti ei teinud.

Jaanipäev kenasti ära saadetud ja esimene trenngi juba ära tehtud. Pean ütlema, et hoolimata oma heast treenitusest, on mu keha siiani sõpradega tehtud mitmevõistlusest kange ja valus. Sõbralikust õhkonnast hoolimata sai pingutatud maksimumi lähedale. Eile sai tehtud treening tervele kehale ja näpuotsa täs aeroobsetki. Eilsest alustasin jälle tribuluse võtmist ehk siis Olimp tribusteron. Lisaks Fast Bcaa, Pudding ja MZB.

Eile suure väsimuse sunnil tegin päeva vabaks. Täna kindlasti trenn. Kavas on kindlasti svung ja lisaraskusega lõuatõmme. Ülejäänud trenn tuleb improvisatsioon. Alates 25. juulist kuni augusti lõpuni teen trenne Arctic spordis. Vaheldust kodusaalis on vaja nii mul,kui ka Reedal. Arengu seisukohalt asendamatu.Uued masinad, uus õhkkond ja inimesed. Eelmisel suvel tegime sama tsükkli läbi ja mõjus väga suurepäraselt arvestades Reeda seda sügis- kevadist võistlus perioodi.

Täna sai siis koos Reedaga tehtud korralik jalg ja pisut ka kätt. Jalale siis aja kükk 5 seeriat, istudes reiele sääresirutus 5 seeriat, jalapress ühe jalaga 5 seeriat, svung 4 seeriat ja sving 5 seeriat ;-) Käele sai tehtud prantsuse surumine, millele järgnes kohe biitsepstõste kangiga 6 seeriat. Seeriate arv oli päris korralik, kindlasti on see Reeda kavas üks raskemaid päevi. Aga peabki olema raske :-) ega muidu Euroopa pronksi ei saa ;-)

Hei

Pole pikalt kirjutanud. Trenni olen teinud mõned päevad ja mõned päevad puhanud ka ehk maal tööd teinud. Täna on plaanis jalg ja proovin teha kõikvõimalikke harjutusi, mis reie kakspeale valu ei teeks.

Sain täna ka suure komplimendi osaliseks. Nimelt käivad jutud, et ma olen kõvasti paisunud ja juttude levitaja arust on selline areng naturaalselt võimatu. Mis siis ikka - kui sa seda loed, siis aitäh komplimendi eest! Olen meelitatud. :)

Aga poolehoidjate kurvastuseks pean ütlema, et tegelikult ma ei ole midagi paisunud. Lihtsalt olen taastanud selle vormi, mis dieediga sai kaotatud ja maksimaalselt kilokese kolmveerand aastaga juurde võtnud. Eks mingi osa on juurde tulnud lihtsalt inertsiga. Kusjuures kord aastas dieeditamine pidavatki sellist efekti tekitama. Kord aastas võistlemine tulebki pigem kasuks arengule kui kahjuks. Aastane paus on OK, aga kaheaastane paus juba aeglustab arengut.

Kui meeles, siis mõtlesin, et teen ka jalast pilti before ja after, et kas ikka tõmbab nii uduseks nagu kõik välja toovad oma jalapiltide all. :D

Before pilti ei teinud, aga after pilte on isegi rohkem. Tegin igaks klõpsuks kiire poosi. Eks natuke kõver olen ja poseerimine vajaks harjutamist, aga kuna võistlusi tulemas ei ole, siis suht suva see :P. Ega eriti ei sättinud ka.. poos ja klõps ja kõik. :)

Kaal ca 84g. Mis ma oskan öelda arengu kohta? Pildi said kaugelt tehtud ja päris udused ka, aga tundub, et biitseps on natuke paremaks läinud ja võib-olla õlg ka.

post-4814-0-79102400-1404062457_thumb.jp

post-4814-0-15688000-1404062466_thumb.jp

post-4814-0-25443500-1404062472_thumb.jp

post-4814-0-30960900-1404062480_thumb.jp

post-4814-0-17003400-1404062497_thumb.jp

post-4814-0-48196500-1404062508_thumb.jp

post-4814-0-04869800-1404062532_thumb.jp

post-4814-0-83903500-1404062579_thumb.jp

post-4814-0-00957100-1404062590_thumb.jp

post-4814-0-12115000-1404062606_thumb.jp

post-4814-0-39519500-1404062622_thumb.jp

Viska lint peale ja mõõda "biitseps " ära :D

Uhke vorm muidu.

Midagi hirmuäratavat ei ole, aga mõõtsin ära ja 43cm. :) Aastaga ~1cm juurde tulnud ^^. Eks käed mul murekoht on ja püüan asja parandada. Hetkel kuivus ka päris jõhker - pole kunagi off-seasoni ajal veel nii kuiv olnud. Kui natuke rasva peale võtta, siis see ümbermõõt ka suureneks :D.

Räägin natukene tänasest trennist ka.

Kuna mõned pinkide nahad on vahetuses, siis on kavas on ka vastavalt sellele mõned muudatused. Lamades surumise pink on üks, mis on hoolduses.

1) Lamades surumine hantlitega hor. pingil 40kg 5x10

2) Lamades surumine hantlitega pos. kaldega pingil 35kg 4x10

3) Lamades surumine kangiga neg. kaldega pingil 90kg 3x8 + 1x9

Esimesed kolm harjutust on suurema pingutusega ja edaspidi nüüd kergelt lihtsalt "läbi tegemine". Kuigi täna oli minek täitsa normaalne ja ei pidanud eriti pingutamagi.

4) Lendamine hantlitega 14kg 4x10

5) Surumine trenažööril 40kg 3x8

Kergelt veel triitsepsit ja selga lõppu. Puhkepausid seeriate vahel ca 30-45 sekundit.

6) Trenažööril sirutamine ette (pidin kunagi sellest harjutusest video tegema) 60kg 4x12

7) Plokil sirutamine 20kg 4x10

8) Ülalt tõmbed trenažööril 65kg 3x12

9) "Traktorilaadne" trenažöör 45kg 3x12

Raskusi ei saa võrrelda peale esimese 2 harjutuse ja 4. harjutuse, sest trenažöörid ja plokid väga erinevad. Näiteks kui Nõos teen käsivarte sirutamist plokil 20kg, siis see näiteks TÜ ASKis võrdub ~90kg plokiga. Samuti Spartas olid ülikerged plokid millega käsi teha. Seal "pildusin" ka kõik plokid põhja ja tegin 15'seid seeriaid.

Edited by Sarge

Eile oli peaaegu, et puhkepäev. Kuna väsimus suur varajasest tõusmisest, aga kus häda suur seal, siis abi kõige lähem. Sain juhuse ja asjade kokkulangevuse tõttu päeval natu magada. Ei tahtnud trenni mõttes päeva raisku lasta. Läksin tegin lisaraskusega lõuatõmbeid 5kg kuni 20 kg. Kuna lisaraskus hakkas maitsema, tegin rööbaspuudel surumist ka 5 kg kuni 20 kg. Tõusin 2,5 kg kaupa ja igal raskusel kaks seeriat. Lõpetuseks lisasin 20 min ratast.

Esmaspäevasest trennist ka, et sai tehtud Reedaga ühine jala ja baasharjutuste treening. Reet on tubli, poolkükk 117,5 kg 8x5, lausa liigutav oli vaadata sellist tahtejõudu ja keskendumist. Lisaks sai tehtud jõutõmme ja svung lühikeste seeriatena, kordused kuni 6x. Lõpetuseks reie eemaldajad ja reie tagumisele osale sääre painutus, need siis juba pikema seeriana, kuni 30x Lisanditest juustukoogi pudding Fastilt ja Tribosteron Olimpilt.

Edited by Silvar Fast

Eile oli puhkepäev ja täna õlg + kerge biitseps. Lisasin surumisele 5kg raskust juurde ja lendamisel kasutasin 16kg hantleid. Olen iga trenniga 2kg võrra tõstnud hetkel, sest selg oli vigane ja pidin raskusi alla võtma. Hetkel selg veel teeb valu, aga otseselt trenne ei häiri. Kui keha soojaks saab, siis valu ka enam-vähem kadunud. Teen ohutumaid harjutusi, et midagi ära ei tõmbaks jälle.

Enne trenni sai täna Kädyga pitsa tehtud. Hästi lihtne - teed põhja valmis (15 minutit ahjus). Pannil praed hakkliha ja sibula. Lisad seened ja tomatipasta ning kuumutad need, valad kõik põhja peale + juust. 5 minutiks veel ahju ja valmis.

post-4814-0-53627500-1404322172_thumb.jp

400g pitsapõhja pulbrit
1kg Perehakkliha

400g juustu

1 purk šampinjone
1/2 purki marineeritud pärlsibulaid

1 suur sibul

400g Tomatera tomatipastat

Tegin trennis ka väikse klõpsu pärast õlale surumist. Hakkas juba õla punni kiskuma. :)

post-4814-0-40508200-1404322206_thumb.pn

Lisanditest enne trenni Workout Shock, trenni ajal Workout Intra ja pärast trenni Whey3. Vahelduseks võtsin endale ka Fast Pro seeriast BCAA ja EAA. Loodan, et Fastilt tuleb ka Leutsiini lisandit kunagi ja Arginiini kapsleid. :)

PS! Kiidan uut sheikerit! Tundub, et ongi esimene sheiker, mis ei lase läbi!!! Mina olen igatahes ülirahul. :)

Edited by Sarge

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.