Jump to content
Aimar Kuusnõmm

Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

Recommended Posts

Ma usun, et kõik kulturismisõbrad ootavad seda hetke, kui kõik neli venda koos lavale tulevad... :P

Ma usun, et kõik kulturismisõbrad ootavad seda hetke, kui kõik neli venda koos lavale tulevad... :P

Ma usun et jõutõste sõbrad mõtlevad millal poisid ükskord püksid jalga panevad ja tonne taas liigutama hakkavad ;)

• Upvote 2

Täna kohtusin ise Spartas vennakestega, tuli neid seal iga ukse peal vastu.... :D Rain ja vast Gun on need mehed kellele saab kulturismis sügisel panustada , loodan järgmisel nädalal minig aja leida et õpilasi üle vaadata. Keeruline on trennide ja töö kõrvalt ja ka laagri orgunni kõrvalt seda aega leida, kuid tuleb leida. Kõige parem kui õpilased oleksid kõik laagris, seal maa ja ilm arutada, kes kuhu ja kunas valmistub ja pildistada saab ka, kuid kahjuks enamus ei osale .... :(

ma arvan et Gunnaril ikkagi plaanis võistelda lamades surumises sügisel...viimati tegi trennis üles mineku siis surus 165kg(lähedal parimate päevade rekordile)Kuigi töö võtab oma aja ära ja vahest ei saa korralikult trennigi teha.Praegu toimetab ka 3x3 kava järgi nagu ma aru sain.Aimaril MM ja Raiks vist võistleb alles kevadel.

selje trenn tehtud..alustasin jõutõmbest kitsa asendiga,Teengi tavaliselt kitsalt,kuid kui vaja suuremaid raskuseid proovida siis teen ka sumo stiilis.Tõmbe tulemus muidgi on kõvasti all mu isiklikust rekordist aga veel on aega seda treenida.Peale seda aga lailihasele istudes alakõhu vastu plokil ,ülevalt laialt tõmbed ja nii edasi.

pildimaterjal ka tänasest trennist

post-19835-0-74776300-1341862641.jpg

Vennad Kuusnõmmed käisid igakuist TEAM FAST sponsorlust välja võtmas.

Mehed teevad ka suvel usinasti trenni(kes mis võistluseks mis alal valmistub) ning näha on, et lisandid lähevad õigesse kohta.

Eks mehed räägivad ise lähemalt, miks ja kuidas nad just antud tooteid kasutavad.

post-3216-0-27084400-1342020934.jpg

Gunnar soetas veel lisaks Better Bodies särgi, mis istus vormis mehele selga nagu valatult.

post-3216-0-52436800-1342020932.jpg

post-3216-0-38758400-1342020933.jpg

• Upvote 1

Gunnar peaks panema ka varsti video kus surus täna peale 6x6 125kg surumist 167.5kg.Tema enda kaal hetkel 69kg!

täna tegin peale käe trenni ka poseerimist ja sellest ka pilt....mobiiliga tehtud ,kvaliteet kehvem aga digikat ei olnud käepärst ;)

post-19835-0-46169100-1342037680.jpg

Edited by RainKuusnõmm

Täna tegin rinna trenni ning püramiidina kordused 12,10 8 8 6 ja 4.Raskused vastavalt siis 100kg 12x 110kg 10x 120kg2x8 seeriat ja 130kg x6 ning viimase panin 135kg aga suutsin 2 kordust ainult.Aga alguse pikad seeriad väsitasid siiski ära.

peale seda hantlitega surumine,ristivedu ning õlg.

Enne trenni pump+,seda kasutan juba pikemat aega ja arvan et ka tulevikus ei jäta seda oma valikust välja.Lisaks veel omega 3 ning nüüd võtsin ka joint+ liigestele.Loomulikult ka BCAA kapslid.

Triitseps

post-19835-0-03399900-1342298133.jpg

bic

post-19835-0-65494000-1342298172.jpg

Täna tegin enne käe päeva alustuseks kitsalt suurmise....Läksin täna ülesse ja varasema rekordi 125kg x3 kordasin ning siis panin 135kg mida suutsin 2x.teine kord vajusid nukid juba väga laiali aga sellest ka video...

peale seda superseeriana biceps kangiga ja triitseps plokil 3x12 seeriad

siis bic hantlitega ning triitseps ez kangiga 3x12

siis eraldi triitseps istudes hantliga kukla tagant sur ning plokil alt tõsted bicepsile

ülepea kõiega triitsepsi sirutused ning siis rippumine 3x ja kõht

Kaal enne trenni oli täna 77.8kg.

Eile otsustasin et rinnalt surumises teen ülesmineku ning tulemuseks selle aasta rekord 155kg.Proovisin ka 162,5 kg aga seekord ei jaksand aga plaan on lähiajal midagi sinna lähedale ära suruda :)

peale seda kaldpingil kangiga surumine ja 5x6 seeriad tegin siis edasi rinnalihase trenaz ja õlad.esiosa,tagaosa ja külg.

Vahelduseks veidike infot trenni kohta ka. Kuna MMiks valimistumine läks luhta siis alustasin 3x3 kavaga, mis on ühtlasi suveks üks parimaid trenni viise, rohkem vaba aega ja jõudu tuleb ka. Hetke seisuga siis 2 nädalat teinud korralikult seda kava algas 3s. Üleeile sai ujumas käidud vendadega ja siis läks vett kõrva ja kõrvad lukku, ei saanud seda kuidagi välja...eile siis sain kõrvad lukust lahti aga peavalud ja okserefleksid olid ikka. Õhtuks oli nii enamvähem olla ja otsustasin ikkagi trenni minna, Kuna trennijalatsid suutis mu mõistus koju jätta siis plätudega tegin. Kükki ja tõmbe jätsin peavalu pärast ära ja surumises proovisin raskus tunnetusepärast max. Eelnevad 2 nädalat on kang koguaeg raske käes olnud ja 6x6 kordused 115ga raskelt tulid. Kuid üllatuseks kordasin oma isiklikku rekordit 175kg.....Eelmine kord kaalusin 80kg siis nüüd oli kaal 77,6....annab lootust, et veel paari kuu jooksul ületan 180ne piiri ilma särgita surumises.

Samal ajal Tegi Gunnar kõrval jõutõmmet ja üllatuseks tõmbas 205 väga kergelt, proovis ka 215 mis tuli esimesel katsel 10cm maast ning kui veel kogus ja me kõrval kaasa kisasime tõmbas põlvedealla. Nagunäha siis keskendumisvõimet vaja harjutada. Video 205st on ka telefonis olemas aga laiskusepärast ei viitsi siia panna. :P

Kuna ma omal jaanipäeva aegu trenni õieti vedama ei saanud siis otsustasin MMist loobuda, aga sügiseks ajan vormi ikka ja eestisisesed võistlused teen kaasa.

No mis jutt see selline on? :unsure:

Kuna eile trenni ei olnud siis käisin fitshop Spartas ja täiendasime oma toiuduvarusid.Mina võtsin juurde Pump+ ning Shock kirsimaitselise.

Täna veel rinnatrenn Spartas ning siis nädalavehtuseks üle pika aja taas saaremaale ning katsun seal selja trenni teha seekord.

• Upvote 1

Nii pole ka ammu siia midagi kirjutanud, kuid trenn see eest käib korralik. Peale Jaanipäeva alustasin 3x3 kava ning praeguseks on esimene faas läbi ning alustasin teist. Esimene osa toimis väga edukalt, kükk pluss 15 kg tõmme pluss 20 ja surumine plus 15 kg. Põhimõtteliselt on praeguseks vana vorm juba tagasi ja nüüd vaja edasi liikuda. Seda üritan siis nüüd selle teise faasi käigus kus protsent on suurem ja raskused tunduvalt suuremad. Toidu lisanditest kasutan peraegu pump plus , bcaa ning creatini. Kaal on hetkel 70 kandis.

Sel nädalavehtusel sai ette võetud reis saaremaale ja sellepärst ka tegin ühe trenni Jaan Salu saalis Kudjapel ning tegu minul oli seljapäevaga.Jõutõmmet ei teinud ning alustasin lõuatõmmetega.Siis plokil alakõhu vastu tõmbed.Kangiga kummardudes alakõhu vastu ning nn sirgete kätega alaltõmbed eest nign 1 käega kangiga tõmbed küljele

Homme juba Spartas trennis ja käe päev plaanis,kitsalt surumine muidugi ette .Mõtlesin et kasutan homme ka kette surumisel.Kuid kui viimati proovisin rinnalt surumise rekordit siis Raigo sõnul jäi puudu kiirusest.Seda nii õelda ketid+kummid surumist ei ole teinud enam aasta või rohkemgi ning sinna taha see kiirus jääbki.Nüüd on ka hilja enam proovima-katsetama hakata kuna kohe varsti dieet.Rahul olen vähemalt sellegagi,et võrreldes eelmise aasta suvega olen jõunäitajatega plussis.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.