Jump to content
Aimar Kuusnõmm

Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

Recommended Posts

Kuna olen Täna homme Põlva linnas emal külas siis plaanin täna kella 16.00 ajal Põlva Spordikeskuses korraliku jala trenni teha . Kui keegi tunneb huvi ja soovib liituda, tulgu kohale!

Ja homme plaanin rinna ja õlapäeva.

Kuna Em-i pilet taskus siis on kohe hea meel trenni minna. Kaal langeb ka ilusti graafikus. Eesti karikal peaks juba p'ris heas vormis olema. Samas ei ole ma nii suure kehakaalu juures veel võistelnud.

• Upvote 1

Tundub et trenn lükkub tunnike edasi kuna saalis kella viiwni reserveeritud aeg. ega trenn tegemata jää.

Krdi kahju, ise ka Põlva kutt aga kahjuks Tartus koolis hetkel. :(

suht põnev, väikses kohakeses nagu põlva ei satu väga selliseid tegijaid, oli huvitav. :P Mingi ~4kesi olime saalis :D

Edited by surmav
  • Upvote 2

Nüüd sa peksad küll segast.... :D Sagori ja Rausi vahe ei ole selline nagu minu ja Siimu. Esiteks on mõlemad noored mehed ja ärme unusta, et Rait on möödaminnes ka kaks korda noorte maailmameister olnud. Ma ei ole jõutõstmise juures esimest päeva ja näen kes kuhu liigub, Raus on vaieldamatult pannud ette sellise lati, millest tal eelkõige endal on keeruline üle hüpata ja teisel mehel on selgelt potensiaali hea õnnestumise korral teha väga hea tulemus. Lihtne näide liida kokku Rausi tulemus (eeldades et ta ei tee rohkem kui varem , sest nagu mainisin ,siis raw võistlus näitas, et ta tegi vähem kui varasemal aastal kahel alal) 380 + 255 + 330kg tõmme ehk ka rohkem = 965kg Sagor eeldades et võistlus õnnestub 350 + 255+360 miks mitte ka rohkem tõmme= 965kg. Ma ei ole Sagori fänn, ma lihtsalt näen kõrvalt vaadates mis ja kus kategoorias midagi toimub ja nö spekuleerin tulemuste prognoosi.

Selgeltnägija Ott.

Läkski nii nagu kirjutasid, isegi kilodega panid täppi.

Kelner tegi Otile kotid ;)

Eilne võistluspäev siis selja taga ning tasuks kaaluklassi -74kg meistritiitel. Algraskused said valitud kükk 225, surumine 175 ja tõmme 210 kg. Küki algraskuse sain ilusti kirja ja järgmine samm oli 235 kg kuid see ebaõnnestus 2 korral. Ise ei oska kommenteeridagi miks, sest trennis see raske ei olnud. Ju polnud minu päev.

Surumine üllatas iseennastki, sest trennis ei saanud ühegi katsega korralikult hakkama. Ise lootsin võistlustel max tulemuseks 185 kg kuid lavapeal kang raske polnud ja 3-st 3 õnnestusid ning lõpp tulemus 195 kg.

Tõmme pole mul kunagi tugev külg olnud ning alustaisn 210 kg, järgmine samm 220 mis ka õnnestus ja kolmas 230 mille suutsin ka ära tõmmata kuid pärast käsklust "alla" libises kang käest ja seega katse arvesse ei lähe.

Ja kokku siis tuli 640 kg mis on minul uus isiklik kogusumma rekord ning samuti oli igal üksikalal saadud tulemused uued isiklikud rekordid. Kaal oli võistlus päeval 71,6kg. Loodan, et järgmine aasta juba uued tulemused. Meeskonna arvestuses saavutasime (sk Sparta) tubli 2 koha. Järgmine võistlus siis on minule kolmelinna klassikaline jõutõstmise võistlus mis timub 27 aprill Reval Spordis.

• Upvote 1

Täna käisime Raidiga Spartas lihaseid pehmeks venitamas ja saunas ning tegime ka mõned stabiliseerivad harjutused õlale. Midagi pole õelda väga hea tulemuse annab Powerpalte + pilatese rull. Seljad said päris pehmeks ning tunne selline, et võiks täna jälle võistleda :D Aimar oleks võinud ka meiega liituda...

post-26173-0-58410400-1364735481.jpg

post-26173-0-33632100-1364735504.jpg

Euroopa mv suhtes niipalju,et minek on nüüdseks kindel ja seega 9-14mai Moldovas, klassikalise kulturismis -168cm kategoorias proovin kätt :)Oma poolse panuse andis Eesti kultuurkapital. Seega minna veel 5.5 nädalat.Vorm peaks ka selleks ajaks teravam olema kui praegu,kärpida veel on üksjagu.

Laupäeval võistlen ka Reval Cupil...

Tegin täna eelviimase trenni enne võistlusi. Esmaspäeval tegin sellise väga kerge trenni, rohkem venitav. Kolmapäeval proovisin surumissärki 40 superkatana Algraskus jääb samaks 185kg sellega surusin siis 3 korda. Viimane neist siis kõige ilusam. Enne surumist tegin 110kg 5x5 kükki ja peale surumist natuke triitsepsit ja siis tõmme 125kg kitsalt 5x5.

Tänasest trennist siis. Proovisin Küki trikood mis sai Margusega koos täpsemaks aetud. Ütleme nii, et tunnen end palju kindlamana seal sees ja 275kg võin kükis alla panna küll. Väga hea tunde sain vähemalt. Peale kükki veel jala esi osale ja tagaosale kergelt pikemad seerjad. Lõpus veel keretõsted ja siis venitused.

Pühapäeval plaanin veel sellise 50% trenni teha.

Homme siis hommiku poole olen tööl ja peale seda Raigo ja Raini võistlust vaatama/abistama.

Täna Hommikune kehakaal oli 74.3kg

Ott, kui tõsiselt sa võtaksid seda, kui praegu keegi ütleb, et see aasta Kelner võib sind laval võita? Taseme vahe on ju sama.

Väga ebapropotsionaalne võrdlus. Saage aru mida Ott ikkagi räägib. Muidu tundub ju suhteliselt liivakast jutt täismeestelt. Ott 5+

:) hea tagaside mulle tänu nendele piltidele.Poseerimisel mõningad vead ja tean mida korrigeerida.

kehakaal hetkel 69.15 kuid klassikas pean olema 10ndal mail umbes 67kg.samas tuleb seda teha ka juba EKV. B)

Täna tegime trenni ka revalis ära peale vormipilte ning harjutasime ka vabakava.Kuna homme on trennivaba päev siis kavatsen seda aega pühendada vabakavale ning muuta mõningaid asju kavas,mis sai Otiga kokku lepitud.

toidulisanditest kasutan praegu hommikupudrule lisaks whey + ning õhtul võtan fast vitamiine ja pump+.Wheyd ma varem polnudki kasutanud ja maitse on igatahes hea!

Mina ei riputaks absoluudi võitu veel kellegi kaela. Argo väli tuleb ka hea vormiga võistlema ning absoluutkategoorias saab olema tuline heitlus. Üritan jala ka veel kuivamaks saada, et pakkuda ka nendele meestele võimalikult tugevat kokurentsi;)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.