Jump to content
Sign in to follow this  
bananarama

naiste vs meeste kavad

Recommended Posts

Plaanin trennitegemise korralikult kätte võtta ja end taas vormi saada. Halvad harjumused ja elustiil viimase aasta jooksul on kaalu tõstnud 63 kiloni, pikkust 160 cm. Ma pole kunagi väga palju alla 60 kaalunud, kuid nüüd on mureks just see halb vorm, lihaseid nagu polekski, mida vanemaks saan, seda koledam rüht jne. Olen kaalunud 5 kilo rohkem ja kandnud väiksema numbriga riideid näiteks, kole lugu.

Tahaksin käia 2-3 korda jõusaalis nädalas ja teha siis veel paar korda kardiotreeningut, muutuda ka üldiselt aktiivsemaks. Olen varem neid naiste kavu proovinud, kus iga masinaga mitukümmend kordust, kuid ei märganud edasiminekut. Tahaksin nüüd pigem midagi tõsisemate raskustega, et oleks eesmärk - näe kui rasket kangi suudan tõsta - jõusaalis. Kas 5x5 oleks hea mõte näiteks?

Täpsustan veel, et kaalust plaanin alla võtta ka (või siis rasva% vähendada), kuid peamiselt söömist jälgides, praegu söön u. 500 kalorilise defitsiidiga, püüan tarbida vähemalt 100 g valku päevas ja saada üle poole kaloritest valgust ja rasvast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene asi see 50cal defitsiit soovitaks vahetada nii max 200-300 cal defitsiidi vastu, mis oleks nagu reaalsest kalorikulust maha arvutatud, mitte BAV. Ja ei ole küll kohanud kedagi kellele oleks 5x5 kahju teinud, nii et edu. Kuigi tellitud treening ja toitumiskava, aitaks kiiremini ree peale!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, mõtlen sellele, alustan kõigepealt tõsisemalt tööd, praegu ainult jutt, pole veel korralikult saaligi jõudnud :). Viimane kord kui ma endale spordiklubist toitumis- ja treeningkava sain, oli selline söö-riisi -ja-vaata-et-liiga-palju-raskusi-ei-pane. Nüüd tean ise paremini ja tulemuski oleks parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kohe ulme raskuste peale minna pole ka eriti mõtet. Sest sellisel juhul jookseb see 5x5 suht kiiresti kokku. Seal on ikkagi enamasti tähits pidev tulemuste paranemine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×