Jump to content
Sign in to follow this  
LiKe12

Jalad paistes

Recommended Posts

Tere! Kas oskab keegi öelda ja anda nõu, millest võib tulla jalgadepaistetus (rase ma ei ole)? Kas see võib olla mõjutatud ka treeningutest - ülekoormus ehk?

Treenin 4-5x nädalas, aeroobse maht on kuskil 3h nädalas - nii juba 3 kuud kindlasti. Käsil on kaalulangetusprotsess, söön päevas kuskil 1500-1700kcal, kaalun 59kg, olen 170cm pikk.

Töö on mul istuv, kuid varem see seganud ei ole.

Ette tänades!!

Aitäh vastuste eest! :)

Neerud haiged ei ole, olen kontrollinud, kuna suvel oli jalgade paistetus pidev - kestis kuskil 2 kuud igapäevaselt, arst ei osanud ka muud teha kui kirjutas mingid tabletid(pidid verd vedeldama) välja, mis midagi ei aidanud.. Ja nüüd on paari nädala jooksul sama probleem uuesti esinema hakanud... :unsure: Aru ma küll ei saa, et midagi teisiti teeksin, mis seda põhjustaks.

Mille pärast hakkab keha tavaliselt vett kinni hoidma?

Minu toitumine:

H: kaerahelbepuder piimaga 50g, 1 muna

Oode: 1 õun 200g, kohupiim hapukoorega 200g

L: Täisteramakaronid juurviljadega ja oliiviõliga, 1 muna

Oode: kodujuust 150g, 2 täisteraleiba võiga

Trenn

Oode: piim 300g, banaan 150g

Õ: kana hapukoorega 200g, 1 muna

Kokku: 1720kcal

Süsivesikud: 175g

Rasvad: 60g

Valgud: 131g

Mingeid tablette ega ravimeid ei võta...

Ei suitseta ka.

Söökides kasutan erinevaid maitseaineid - tsillipipar, kaneel, küüslaugusool, suhkruasendajaid...

Edited by LiKe12

Suvel tundus probleemiks olevat palavad ilmad, mida arst oskas öelda. Aga see ei peaks olema ju mingi normaalne reaktsioon, et kui vähegi soojemaks läheb, siis minul paistetavad jalad ülesse..!? :huh: Ja paistetavad kohe nii hullult, et kingad pigistavad ja valus on peale tööd kojugi minna, trennist rääkimata :(

Edited by LiKe12

Nii huupi pakun, et kaudselt kas hormooni- vere- või lümfiringe värk.

Ja sellised asjad tekivadki tavaliselt ajapikku.

Kui pissiproov -ja vererõhk korras, siis arvatavasti ikka vesi kehas kinni.Võimalik, et ka mõne mineraalaine puudus ( näiteks magnesium ).Vereprooviga saaks ka väga palju teada.Kindlasti vähenda soola tarbimist.

Argo

Ok! Suured tänud kõigile vastanutele. Viskan oma perearstile antud probleemidest nimekirja ette ja lasen põhjaliku tervisekontrolli veelkord teha. Seni saan ise vähendada soola ja suurendada magneesiumi tarbimist nagu aru saan.

Kui pissiproov -ja vererõhk korras, siis arvatavasti ikka vesi kehas kinni.Võimalik, et ka mõne mineraalaine puudus ( näiteks magnesium ).Vereprooviga saaks ka väga palju teada.Kindlasti vähenda soola tarbimist.

Argo

Argo, kas sa oskakid öelda, milliste tegevuste (liigne sport vms) tõttu võib keha vett kinni pidama hakata?

Guest el.

võibolla ongi sul sellise eripäraga jalad. sest näiteks mul on täpselt samamoodi - neerud on korras ja vett joon ka tublisti, ei tohiks mingit vitamiini ega mineraalaine puudust ka olla. lihtsalt selliseks loodud

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.