Jump to content
Guest Reijo

kas ma olen ülekaaluline?

Recommended Posts

Sa oled kasvavas eas, sa ei pea üldse muretsema sellise asja pärast.

Ühiskond ikka hukka läinud kui juba 10-aastased muretsevad oma kaalu pärast. <_<

Ei tea, olen näinud mingeid 8 aastaseid tüdrukuid avalikult alkot laskmas jne. see ei tundu isegi imelik enam, et nii noor sellise asja pärast muretseb.

Ühiskond ikka hukka läinud kui juba 10-aastased muretsevad oma kaalu pärast. <_<

Õnneks oleme nii mina, kui sina, kui tema ise ka osa ühiskonnast. Niiet mõttetu on öelda, et "ühiskond on hukka läinud" ja siis ise mittemidagi ette võtta. Pigem me ise oleme "hukka läinud" võrreldes meile eelnevate põlvedega. ;)

Edited by kalmer87

Kui sul on selline mure, siis palun mine aruta seda oma ema ja isaga. Kui sa nendega juba sel teemal jutule saad, siis võid nendega arutada ka seda, et kas sa sööd nende arvates normaalselt või oled liiga valiv või siis liiga suur magusasõber.

Mul 3.klassis käiv poeg ja kui tema mu käest neid samu asju küsiks, siis oleks mul ka oma arvamus. Aga sinu kaal pole minu kui võõra inimese asi.

Keegi ütles kunagi,et kui ülekaaluline mees häbeneb rannas särki seljast võtta kuna kõht on maani siis see ei olegi kõige hullem,viletsam varjant on see kui särk lendab seljast ilma piinlikust tundmata.

näide pole hetkel siin päris üks ühele aga TERVE huvi oma tervise vastu on ju vägagi ok!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.