Jump to content
Sign in to follow this  
kpiibe

Sõudeergomeeter

Recommended Posts

Sõltub palju sul raha on ? Ja kui tihti teed? Oma kogemustest tean, et odavad ei pea küll harrastaja käes vastu. Kõige mõistlikum oleks algus Kettler CAMBRIDGE M. Ja kui eurosi jagub siis kindlasti Concept2 !!!

Concept2 on kahtlemata väga hea, olen sellega isegi sõudnud. Too aga veidi kallis ikkagi :/

Aga plaanis on hakata regulaarselt treenima, vähemalt 3 korda nädalas (3x aeroobset, 2x jõutrenni).

Veel pakkumisi?

Htilga - Oskan Google't isegi kasutada ja olen kõikvõimalikud kohad, kus eestis sõudeergomeetreid müüakse läbi surfanud, nii, et linke pole mõtet mulle kopeerida, leian need isegi üles :)

Natuke nooremana oli ka tuhin osta sõudeergomeeter... vaatasin siin ja seal ringi, lõpuks ostsin hüppenööri :rolleyes:

Võibolla inimesed oskavad öelda spordiklubisid kus saaks proovida mõnda teist sõudeergomeetrit, siis proovid ära ja tead otsustada kas kõlbab sulle või ei.

Elukohaks on pisikene linn Kesk-Eestis ja mitte pole aega kuskile klubisse vahepeal ronida. Kui oleks aega kuhugi sõudma minna, siis ma ei tahakski endale sõude-ergomeetrit OSTA. Seega, äkki ikkagi oskate midagi konkreetset soovitada!?

Elukohaks on pisikene linn Kesk-Eestis ja mitte pole aega kuskile klubisse vahepeal ronida. Kui oleks aega kuhugi sõudma minna, siis ma ei tahakski endale sõude-ergomeetrit OSTA. Seega, äkki ikkagi oskate midagi konkreetset soovitada!?

Kas Paide? Seal Paide Spordihallis peaks Concept2 olema ,kui kauge pole käija, siis odavam tuleb 2-3 korda nädalas seal sõuda ning saad aru kas asi hakkab meeldima.

Paistab, et Concept2'st ei saa keegi üle :) Aga nagu ma eelnevalt juba mainisin, siis olen sellega sõudnud ja tean, et on lust! Selle ost aga hakkaks rahakotile..

Ei ole Paides.

Kas Kettleri poolt pole midagi head soovitada?

Enne kettler kui mingist odavkataloogist.. olen mingit odava otsa magnetsüsteemil toimivat ergomeetrit proovinud, mulle ei meeldinud.. :)

Hammer ei sobi, sest sealne max. kasutaja kaal on 120 kg (ise 135 kg hetkel).

Finnlo hinnast oleks huvitatud küll. Kas ka hea masin?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.