Jump to content
testuser3

Koormustesti Tallinnas?

Recommended Posts

Kuskil liige ei ole, aga huvitab tervislik seisund, kuna on plaan kergelt jooksma ja suusatama hakata. Tahaks oma efektiivseid tsoone teada saada.

Millised on foorumlaste kogemused?

Hästi sobiks kesklinna ja Nõmme kant.

Otsin hea hinna kvaliteedi suhtega kohta.

Tänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koormustest annab ülevaate teie aeroobsest vormist ehk vastupidavusest, samuti saate soovituslikud pulsivahemikud ja aeroobse treeningu soovituslikud pikkused.

Test sooritatakse spinningurattal, mille jooksul jälgib treener südame pulsi kiirenemist koormuse suurenedes. Pulsi jälgimiseks kinnitatakse rindkerele pulsisageduse mõõtja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui rahakott võimaldab, tasuks minna Vomaxi, kus on võimalik väga täpselt kõik teada saada.

Ma käisin sügise alguses seal ja test nägi välja selline: kõigepealt kaalu ja pikkuse mõõtmine, rahulolekus pulss, vererõhk ja EKG, lisaks kopsumahu mõõtmine. Siis hakkas ratta otsas väntamine peale. Iga 2min tagant suurenes koormus 25W võrra. Samal ajal oli ekraanilt näha nii EKG, pulssi kui ka hingamist. Iga koormuse tõusu hetkel mõõdeti ka vererõhku uuesti. See kestis nii kaua, kuni enam ei jõudnud ja pulss oli juba anaeroobses tsoonis. Pärast testi rääkis selle läbiviinud spordiarst tulemustest ja millele edaspidi tähelepanu pöörata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa tahad parimat võimalikku koormustesti, kust saad vastused kõigile oma küsimustele ja oled valmis selle eest maksma, siis soovitaksin VOMAXi testi minna tegema. See on kindlasti parim variant.

Kas Eestis on veel selle teenuse pakkujaid ? See VOMAXI hinnad lõid küll põlved alt ära !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tallinnas on selline koht veel: http://www.sportmed.ee/Hinnakiri

Ma olen seal käinud viimased 6 aastat iga kevad kontrollis, julgen soovitada. Spordiala vahetades muutusid kohe ka testi tulemused ja spordiarst andis soovitusi, mida jälgida edaspidi, et kõik endiselt korras oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×