Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Uuel nädalal uues kaalus :)

Liigun endiselt üle kilo nädalas alla, seekord hüpe oli eriti suur, keskmise teeb ca 200g päevas. Tõstsin küll kaloraaži, aga ei olnud kasu, tuleb veel tõsta või lõpetada täielikult aeroobne.

Eks omajagu mõjutas seda nädalat ka kolimine, reedest täna hommikuni, terve päev jalgadel. Aeroobset õhtuti ei jõudnud neil päevadel teha. Täna oli väsimust ka trennis tunda. Üritan hoida surumises raskust ja korduste arvu konstantsena, eks näis, kaua vastu pean. Järgmine eesmärk on 99,9, mis peaks teoreetilselt jõudma kätte veebruari lõpus. Esimest korda elus teeks head meelt, kui 1 kuu pärast oleks kukkumine poole väiksem, näiteks 102.0

post-18803-0-02308500-1422296827_thumb.j

Kirjutan ka veidi tegemistest. Loodetavasti seda ära ei kustutata!

Ehk siis eile tegin rinda + kerge triits ja biits.

Rinnalt surumise seeriad siis:

70 X 5, 120 X 5, 140 X 5, 160 X 2, 170 X 2 ja 180 X 3. Peale seda panin selga RAMi. Tegin üheseid. 200 X 1 (käis pauk ja RAM rebenes). Mis siis ikka panime poisid külgedele ja tegime edasi. 210 X 1 (nüüd hoidis RAM kõvasti vähem pinget) ja 220 X 1. Oleks korras RAM olnud, siis oleks ka 230 tegema läinud, kuid jätame midagi ka tulevikuks.

Kaal trenni alguses 104,3 kg.post-34215-0-40396600-1422342105_thumb.j

Edited by Hjalmarsson

Olin seal juures eile, kui Hjalmar paugutas. 230 RAM-ga oleks kindlasti tehtud, kui RAM poleks rebenenud.

Eks neljapäeval näeb, kuidas sul taastumine. Aga ootame huviga!

Nii, neljapäev seljataga ja särgi trenn tehtud.

Raske oli, sest esmaspäevane RAMiga surumine andis algeselt tunda.

Särgi suurus 48/50.

Sai tehtud:

2ne pakk - 240 X 1, 260 X 1 ja 285 X 1

1ne pakk - 260 X 1

rinnalt 260 X 1

Keha oli väsinud ja ega seda õiget pauku võibolla ei olnudki sees, kuid anname nüüd puhkust ja treenime targalt edasi, et kevade hakul paugutada. Siis ehk lisame ka pildi materjali :))))

Muideks RAM on jälle töökorras ja võite hagu anda! Uue elu puhis sisse VAHVA RÄTSEP (vist oli selline äri) :)))) KRISTIINES.

Edited by Hjalmarsson

Kaal kukub endiselt tempos üle kilo nädalas, täna õhtul kaalul juba 103,3 ( see peale tunnist aeroobset ). Söön palju, plaan teha üks päev kõikidest oma söögikordadest pilti ja need siia üles panna. Aeroobset olen teinud nüüd vähem, eile 5 ja täna 7km, rohkem pole see nädal teinud ega plaani ka teha.

Üle poole tunni jalutades tunnen seljas valu, rinnakorvi kõrgusel. Tihti venitan peale trenni selle koha ise paika. Tekkis mõte, et seljavalu on ehk kinni rinna ületreenimises, õlad hoiavad ettepoole. Otsustasin täna haarata tee äärest ühe 10cm läbimõõduga vaia ja sellega end kõndimise ajal venitada, rangluudest õlgu tahapoole. Esimese kilomeetri kõndisin pruss seljal küünarnukkidest läbi, edasi lasin haaret lõdvemaks, siis peakohal jne. Oli palju parem, teen seda edaspidigi. Ainus miinus, tempo langeb selle tegevuse juures ja eks selline tegevus ole mõnele võõrale naljakas, teisele hirmutav. Kõnnib mingi tont, kapuuts peas sulle vastu risti 1,5 meetrise prussiga :D

Täna esimene laupäev, kus suurt midagi teha polnud, otsustasin oma aialaua korda teha. Oli sel suured vee- ja niiskuskahjustused. Tegin paar klõpsu ka sellest. Esimene pilt poole lihvimise pealt, teine on pildiseeria alguses, lihvituna ja õlitatuna. Üritasin teha kõik pildid ühest kohast.

post-18803-0-99114400-1422727525_thumb.j

post-18803-0-55736200-1422727547_thumb.j

Tarmo sa saad niimoodi uue nime "Pruss - Lii......" :D

Ma niigi juba pärnapoiss ;)

On ju olemas kapoti-kalev, mina oleks siis prussi-pärnapoiss :D

Kune selline idee tekkis käigu pealt, siis järgmiseks korraks valmistan end paremini ette ja prussi asemel võtan näiteks harjavarre, mille lõikan parajaks, siis vast pole enam nii õudne või imelik ;)

Toika-Tartsult mõned read :D

Tänane kaal siis 103,2, kukub kiiremini, kui kunagi juurde tuli ;)

Trennis annab kukkumine ka vaikselt tunda, surumisel on RAW-is üks kordus viiest läinud. Särk sai ka täna selga aetud. Esimene trenn 8cm pakult surumine, alustasin 225kg, edasi 235, 245 ja 255, 265 jäin fikseerimisega napilt alla. Tegime 4cm pakult ka 240kg, kergelt tuli, selle võiks vabalt ka rinnale lastes ära suruda. Esimese trenni kohta on seis suht hea. Hetkel kreatiini veel ei tarbi, sellega tuleb tavaliselt 10-15kg lisa.

Homme raske selg, tõmmet tegema!

Nii, järgmine sissekanne siis

See nädal otsustasin puhata ja natuke kergemalt võtta , et keha saaks korralikult ära taastuda ja puhata. Väike haigus tuli ka kallale, mingit sorti palavik vms. Aga paranesin paari päevaga ja nüüd kõik korras jälle. Nüüd hakan siis korralikumalt varustust tegema. Üks asi mis mulle jõutõstmise puhul ei meeldi väga ongi varustus , kuna igakord üritatakse topida sind sellisesse trikoosse või särki , et pilt tahab tasku visata. Esimest korda kui ma tegin kükki trikooga siis topiti kohe mulle selgelt väike trikoo selga ja pärast pidid 4 täiskasvanut seda 10 minuti seljast võtma. Aga tegelikult ma natuke ootan , et saaks proovida kuna varustusega saab päris korralikke raskusi peale panna. Nüüd see EMV mis tuleb tahaks teha : kükkis 260-270 kg , surumises 160 ja tõmbes 260 kg. Eks näis kuidas ma hakkama saan ja palju ma sellest varustusest suudan välja võtta. Praegune varustus on suht okei, särk on minu arust täpselt paras mulle, kükki trikoo on ka suht hea, hea selles mõtes , et ta laseb mul natuke ise ka mõelda mitte ei pigista nii hullult , et midagi aru ei saa ja tõmbe trikoo on ka selline mis laseb mul paremini tehnikaga asju teha. Laupäeva hommikul sai siis üle pika aja proovitud surumissärki. Tulemusi väga midagi praegu näidata pole kuna alles alustasin aga küll ta tuleb. Praegu on probleem selle särgiga kangi rinnale saamine, väga ikka ei taha tulla aga kuu aega on umbes jäänud ja selle ajaga saab selle õige tehnika uuesti kätte. Panen video ka hiljem siia juurde mis tehtud sai. Ja lõpetuseks väike kõhuharjutus mis ma õpisin. Seda harjutust ma ise küll ära ei suuda teha aga sellel noorhärral tuli küll see väga lihtsalt välja.

Edited by Andri Eric Külaviir

Tervist

Täna sai tehtud varustusega kükki. Läks trenn suht hästi aga ainult jõudu jäi natuke väheks. Novembris kükkisin 200 kg suht lihtsalt aga täna jäin 205 kg alla(raw) aga siis oli jõud täiesti tipus ka. Tehtud sai siis 245 kg , sügavus sai suht okei. Ma olen vaadanud neid maailma tippe tegemas kükki varustusega ja kõik lähevad suht aeglaselt ja pingega alla nii , et ma üritasin ka teha. Tehnika olis suht hea ainult lõpus ei suutnud seda korraliku põrget teha ja see ka , et sidemed polnud nii tugevalt ka seotud , et ta nüüd korraliku paugu annaks. Täitsa jäin rahule sellega mis tegin ja loodan u 260 kg ära kükkida emv. Ennem trenni võtsin ka sisse endale fast erguti ehk shocki , mulle shock alati suht korraliku paugu andnud ja võtsin ka fast beeta alaniini, suht naljakas oli olla kui keha kiheles suht korralikult, nagu oleks keegi tasakesi nõeltega torkinud. Siin on video ka :

Tubli poiss! 205 oli jah ilus negatiivne kordus.... :D samas 170 lasid nagu tühja varrega.... ;) . Isa mürgeldas ka täna kõvasti seal kummidega 270 tegi vist ära raw küki.

Pole juba väga pikalt kirjutanud, aga töö käib juba täistuuridel, sest EMV on juba vähem kui nelja nädala pärast. Hooaja põhivõistluseks on aga RAW EM Pilsenis 28.märts.

Mis siis vahepeal huvitavat toimunud on, detsembris tegin trenni rahulikumalt ja pigem pikemaid seeriaid, kordused 6-8 vahel. Uue aasta teisest nädalast alustasin uuesti Sheikoga, tegin seda küll nädala vähem kui tegelikult peaks, aga see oli teadlikult sedasi planeeritud, peale sheikot pidi olema kergem nädal ja sellel nädalal õnnestus hoopis viirus ülesse korjata ja haigeks jääda, õnneks ei olnud midagi hullu ja loodetavasti oli see viimane haigus selleks hooajaks.

Kui numbritest rääkida, siis asi liigub hetkel paremuse poole, surumises on vorm juba täitsa tip-top, aga kindlasti on veel varu. Kükis ja tõmbes on ka seis hetkel parem kui eelnevatel kordadel samal ajal ennem võistlust, nüüd tuleb ainult terve püsida ja targalt treenida.

Lisan väikse video ka laupäevasest surumisest, enesetunne polnud veel kõige parem, aga raskel ajal abiks ikka.

Toidulisad on hetkel samad mida varemgi kasutanud, sest toimivat süsteemi pole nagu põhjust muuta, hommikuti võtan kreatiini, magneesiumi ja d-vitamiini, trenni ajal Bcaa ning peale trenni Hera80+HPR.

Nii täna tehtud tõmme

Tehtud sai siis 250 kg.Täna ei saanud täiesti looma välja lasta ja täieliku maxi teha kuna jalg oli veel suht valus kükkist. Ma täiesti lõpuni ei lukustanud , lasin kangil käest ära libiseda aga lootust on suht hea number üles tõmmata emv-tel. Täna trennis oli kuidagi väga hea tunne, jõin ennem trenni Fasti shocki ja fasti beeta alanini, andis küll suht korraliku paugu. See tõmbe trikoo on ka veits väike mulle :D aga selle eest saan ma parema tehinkaga tõmmata. Homme lähen suruma. Proovin siis ilusti särki teha , särgiga alati mul mingi komöödia tavaliselt olnud aga ennem võistlusi saab tavaliselt tehinka ikka korda.

siin siis video ka. Ja väike pilt õhtusöögist. Kuna praegu dieet rohekm kuna paar kilo ülekaalus siis söön 400 g juurvilju, veits kodujuustu , Fasti küpsise puddingut mis on praegu lemmik magus asi mida süüa kuna maitseb nii hästi ja toiteväärtus on ka väga hea( teen puddingut tere keefiriga kuna see on veits paksem ja hapukam kui teised ) ja natuke veiseliha ka kõrvale ja ongi kõik.post-34452-0-03823900-1423856647_thumb.j

Edited by Andri Eric Külaviir

Siimul on pura sees - ja seda märkasin isegi trennis. Andri proovi seal üleval tõste ära ka fikseerida, õlad taha - muidu ei ole võistlustel selle katsega midagi peale hakata.... ;)

Head sõbrapäeva kõigile tagant järgi!

Natuke hetke seisust!

Kaal oli vahepeal päris lõhki juba (hommikune kaal 106,5), niiet võtsin vabaduse restardi teha. Sain hommikuse kaalu 103.5 peale :)))

Paar nädalat särki ei teinud, vaid kasutasime kumme ja muid huvitavaid harjutusi.

Plaan on minna 19 Rootsi suustama. 19nda õhtul Tallinnast laeva ja tagasi jõuame 25nda hommikul. Loodame, et keha saab korraliku puhkuse, et siis hoogu juurde lisada.

Lisan ka ühe video, et olek huvitavam!

Edited by Hjalmarsson

Eks mõned asjad tuleb ise siin elus selgeks õppida :)))

Kuid uued uudised! Vanemal poisil on tervis päris käest ära. Viimane kraadiklaasiga mõõtmine andis 39,9, seega jääb võibolla suusareis ära.

Nagu kuulda on, siis seda vist nimetatakse LÄTI GRIPIKS. Loodame, et paraneb nüüd kiiresti, sest sai antibiootikumide kuuri peale.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.