Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Olen enda puhul märganud, et JT oli tunduvalt parem kui kaalusin 109. Kõht lihtsalt ei seganud :) ja teravus oli ka palju parem.

Kükis olen samuti näinud, et kaalukaotusega (rasva mahavõtmise arvelt) numbrid enam-vähem säilivad. Paljudel.

Aga surumises palun näidake mulle meest, kes võtab 10-15 kilo alla ja tema max säilib või läheb paremaks?!!

Olen teinud statistikat Eesti ja maailma tippmeestest ning tendents on ikka sinnapoole, et raskused kukuvad...

Julgen väita, et jõudu on võimalik ka surumises säilitada, aga särgiga tulemuse säilitamine on juba keerulisem teatavatel põhjustel.

Julgen väita, et jõudu on võimalik ka surumises säilitada, aga särgiga tulemuse säilitamine on juba keerulisem teatavatel põhjustel.

Mida targemini ja pikema aja jooksul inimene alla tuleb seda paremini säilivad ka numbrid. Kuid ma pole veel näinud, et need päris säiliksid.

Ma ei räägi ainult sinust. Smulter, Sandvik, Svensson, Lehto, Maksimov, Nilsson - kõik nad on selle läbi teinud. Mõni neist on aja jooksul kosunud, mõnel pole närv vastu pidanud ja on tagasi suureks läinud (Sandvik, Svensson).

Põhjused miks keegi kaalus alla tuli on ka erinevad. Mõnel sportlik huvi, teistel tervis.

No see on ju puhtalt Tarmo Pärna rida! Täitsa tema harjutus :)

Ma kujutan ette, et ta praegu Indias midagi sellist teebki.

Tarki ehk siis naisteosakond, tegeleb hetkel Indias rannas koos oma pojaga teokarpide korjamisega ;)

Ja julgen tunnistada, et on juba kergelt siiber sellest 30 kraadi veest ja veel soojemast õhust ;)

Tahaks oma "rütmi" juba tagasi!

Tarki ehk siis naisteosakond, tegeleb hetkel Indias rannas koos oma pojaga teokarpide korjamisega ;)

Ja julgen tunnistada, et on juba kergelt siiber sellest 30 kraadi veest ja veel soojemast õhust ;)

Tahaks oma "rütmi" juba tagasi!

Rõõm kuulda sinust naistetreener :) Kuidas seal kaalujälgimine läheb? Oled trenni ka teinud?

Ma vabatahtlikult ei soovita küll kellegil sinna Indiasse puhkama sõita, olude sunnil olen seal kaks korda käinud ja midagi positiivset ei ole küll sealt meenutada.....

To Kaido: kaalu ei oska öelda, aga loodan et suudan hoida võidetut. Trenn on suht null, sai siin mõned hommikud tehtud 30-40 min kiirkõndi. Nüüd kaks päeva vähe uim olnud, arvan et homme jätkan. Et sa kade oleksid, siis kohe peale "sporti" hüppan ookeani ;)

To Ott: vaene ott, kahju lugeda su ridu, ju sulle siis tutvustatud antud riigi pahupoolt ;). Eks ta mõneti selline prügikast ole jah, kõrvaltänavad ja -teed, aga kui võrdlen antud kohta eestlaste lemmiku Taiga, siis tõesti ei ole tee ääres naisi ( kas siis nokuga või mitte ) odava raha eest seksi anumas, muusosas suht sama v.a. et siin on poole odavm. Ma ütleks et üks parimaid trippe mul.

Ja üks võrdlus veel, kui suvel tegin perega nädalase reisi Rhodosele, siis seal kulus kokku rohkem raha kui kaks nädalat siin ( pean silmas lennupiletid, hotellid ja kõik muu ).

Lisaks India või siis Goa kohta ütleks, et käige kiirelt siin ära, sest siseturism on kasvamas ja jutud käiva et näiteks venkudele enam uuest aastast viisasid ei väljastata. Hotellides on juba täna pooled kohalikud jne. Vot see on kui vanene saab rikkaks ;)

No jah kui sulle see prügikastis shoppamine meeldib, siis palju õnne.... :D Võimatu on seda räpasust ja vaesust kahesilma vahele jätta, kuid inimesed on erinevad, mõned saavad kaifi kätte juba siis kui näed, et seal liikudes oled "rahaboss". Aga ära lase minu kommentaaridest oma reisi segada ja naudi seda paradiisi.... ;)

No jah kui sulle see prügikastis shoppamine meeldib, siis palju õnne.... :D Võimatu on seda räpasust ja vaesust kahesilma vahele jätta, kuid inimesed on erinevad, mõned saavad kaifi kätte juba siis kui näed, et seal liikudes oled "rahaboss". Aga ära lase minu kommentaaridest oma reisi segada ja naudi seda paradiisi.... ;)

Ma arvan, et Goal ja Indial tervikuna on suur vahe. Nagu Balil ja Indoneesial.

Aless rääkis või siis avaldas arvamust, et surnud lehmad rannas jne, aga mina seda näinud pole. Minu reisimised Euroopast välja on seni piirdunud Egiptuse, Tai ja nüüd siis India ühe osariigiga Goa. Prügi osas on minu jaoks kõige suurem prügikast ikka Egiptus. Siiani meeles pilt, kuidas maja taga sõiduteel tükeldati vasikat ja liha tassiti kõrval restoranidesse. Tail ja Goal hetkel suurt vahet ei tee, aga mina tulin siia nautima head India kööki ja mõnusaid randasid koos sooja päiksega, mitte rahabossi mängima nagu Sa arvad ;)

Ja kui filosofeerida teemal vaesus, siis kõik on suhteline. Kui Goas taksojuht teenib keskmiselt 300 EUR-i kuus, meil vast x3 ehk siis 900, aga elekter on siin 10 korda odavam, toit ca 5 korda, siis kas Eesti taksojuhit on rikkam kuigi palk kolm korda suurem? Jäi lisamata et kohalikul pole vaja maksta kütte eest ;)

Sain siin tuttavaks ühe pulli inglasega, vana ütles et ta teenib 10 kuud aastas elatist muru niitmise ja akende pesemisega ning elab mingis haagissuvila laadses asjas, aga selline lux varinat, kus kõik mugavused. Nüüd kui neil seal külm, vaja räigelt maksta kütte eest, siis vana reisib need 2 külma kuud, kus tööd nagu nii teha ei saa, maailmas ringi. Paar aastat tagasi käis tema Tais ja ütles, et mõtetult kallis riik, nagu tema kodumaa juba, aga eks see oli ka selline kerge lõõp.

Aless rääkis või siis avaldas arvamust, et surnud lehmad rannas jne, aga mina seda näinud pole.

Ma ise pole Indias käinud, aga tuttav, kes käis, rääkis jah, et nii on. Aga ju ta siis käis kuskil teises piirkonnas.

Siim korralik loomapoiss on sees, usun et saad enda jaoks uued numbrid, kui palju sa enne oled neid seeriaid teinud? - st. mis see parim ettenäidatud seeria on seal 170 - 180 ga.

Ma nii peast ei teagi, 3-ne on parim 187.5.5-ste kohta ei oskagi öelda, äkki kunagi ammu 160x5, aga 5x5 olen kunagi teinud 155, seega edasiminek on hetkel hea.

Tänane trenn siis õhtus, pidin juba eile tegema, aga kuna suutsin lühikesed püksid koju unustada, siis sõitsin koju ja lükkasin trenni tänasele, kuna täna olid trennis ka Kaido, Rait ja Raigo. Teised tegid surumist mina kükkisin.

Kükk nägi välja selline 20x10, 120x6, 170x4, 220x3, 250x3, 270x3, 285x3, 295x3 alates 220-st kasutasin pehmeid sidemeid, sest ilma kükkides hakkavad põlved haiget tegema, peale neid seeriaid läksin 1-stega edasi ja panin jäigemad sidemed peale 310x1 ja 325x1, viimane on ka ainult sidemetega mul rekord. Peale tegin veel jalapressi ühe jalaga, reie esi-ja tagaosa ning säärt. Kiirusliku tõmmet ei teinud, sest juba reedel tõmbe päev ja panen ka esimest korda trikoo selga üle pika aja.

Toidulisandid on ikka samad, kreatiin, bcaa, vitamiinid, HT-R+dextro .

295x3

325x1

Hakkab tulema, 295 esimesed kaks tulid küll väga kergelt, mõtlesingi ,et palju sul powerit oleks olnud, kuid kolmandas korduses oli näha ,et ikka pingutasid ka...

Vaatasin ,et Rait patseeris seal taga juba surumissärgis - kas midagi äramärkimisväärset ka surumises tegid Rait?

Siimul oli väga hea minek täna. Puhanud jalaga tuleb sealt korralik pauk EMV-l.

Siim aitas vahepeal veel mulle särgi selga, tõstis kange ette ja pingutas meil kõigil särke. Nii et enerigakadu oli mehel täitsa suur.

Meie tegime siis Raidi ja Raigoga täna särke. Väike vaheldus tavarutiinile. Poisid on väge täis ja läksid iga katsega paremaks.

Märtsis on mõlemad kindlasti valmis ajalugu ümber kirjutama :) Eks nad ise kirjutavad lähemalt oma kangelastegudest.

Ise surusin pakke. Kuna õlg on kergelt haiget teinud siis panin täna varakult särgi selga.

2-se pakuga (8cm) läksin välja 310-ni. Kuna see oli esimene raske trenn, siis ei hakanud õlga provotseerima.

Reedel tegime Raidiga koos tõmmet, alustasime kiirusliku kükiga, mina tegin 5, Rait 10 seeriat, kuna mul oli kolmapäevane kükk veel all. Tõmbes läksime koos ülesse varustuseta viimased seeriad 260x1, 280x1 ja 300x1, viimane on ka laialt tõmmates mu rekord, trikooga ma midagi teha ei saanudki, sest õlapaelad on liiga tuugalt, peab neid veidi lõdvemaks laskma.

Nädalavahetuse veetsin Võrus, kus toimus talveralli, käisime sõpradele pöialt hoidmas ja Raineril õnnestus ka tänu viimasele katsele rally võit ära võtta.

Täna siis jätkasin oma 80% kava ja plaanis oli 180x4x4, see õnnestus täpselt nii nagu pidi, kõik seeriad varuga.

Lisan ka video surumise viimasest seeriast.

Tubli töö Siim! Mina olin täna siis tunnistajaks noorema liikme Sagori kükisaagale, möllas teine nagu kult rukkis.... :D Põhimõtteliselt liigutas jõusaali korraks oma kohalt... :D Öeldakse, et puur ja lukk on looma jaoks, veenduge ise.... ;)

Hea,et keegi viga ei saanud...muidugi noomitussõnad ka julgestajale, oleksid käed olnud rinna juures lähedal valmis ei oleks seda juhtunud, mis videos näha, sõin parasjagu oma kanafileed ja filmisin kui suu imestusest lahti jäi ja sealt ka kaamerapildi kadumine... :o

Nalja polnud jh, selg mul natuke hell ka praegu. Aga midagi hullu pole.

Ei tea miks see 325 niimoodi läks. Usun et esimene viga see et vaatasin end peeglist ja teiseks panin Pauli sidemed, mis tundusid natuke lühikesed, et ma ei saanud arugi kas need on mul peal :D Otil tõmbas naeru lahti see ilus katse :lol: . Vähemalt ma ei jätnud jonni ja proovisin uuesti. Teine katse oli Tehniliselt palju parem ja kergelt tõusin. Ühesõnaga harjutamist vajab see värk, ei ole absoluutselt kindel endas.

Järgmine kord plaan Kaido või keegi siduma võtta, sest ise ma endal nii kinni ei suuda põlvi tõmmata kui tahaksin.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.