Jump to content
Arnold

IFBB World Classic 2011: Eesti mäekõrgune võit kinnitatud!

Recommended Posts

Hmm..ei leia kust posti muuta..mitte riideid vaid meeneid siis mõtlesin :)

Netti ei tule, kuid loodan ,et saad MM kohapeale tulla vaatama, seal on müügipunktid avatud kogu MM toimumise aja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas on mulle kahesilmavahele jaanud ,kuid kus kaalumine toimub ?18 Nov reedel kell 18 00,aga kas ka Nokia Kontserdi majas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas on mulle kahesilmavahele jaanud ,kuid kus kaalumine toimub ?18 Nov reedel kell 18 00,aga kas ka Nokia Kontserdi majas?

Kaalumine toimub Park Hotell ja Casinos 18nov algusega kell 19.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaalumine toimub Park Hotell ja Casinos 18nov algusega kell 19.

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Men Classic Bodybuilding over 180 cm

1 Plachinta Roman Russia maailmameister

2 Duncan Milloy Canada

3 Khaled Jaber Mohammad Khater Jordania

4 Antti Filatoff Finland

5 Utti Hietala Finland

6 Jerzy PISULSKI Poland absoluutne Euroopa meister

7 Mateusz Kolkowski Poland

8 Sandi Imerovic Groatia

9 Zlatko Piralic Groatia

10 Andzey Lopushanskiy Azerbaidzhan

11 Zivanic Ivan Serbia

12 Igor Sidarchuk Ireland

13 ERSİN ADAKLI Turkey

14 Igor Karlov Ukraine

15 Taavi Koovit Estonia kahekordne Euroopa meister

16 Janar Rückenberg Estonia on võitnud Euroopa meistrit

17 Indrek Viska Estonia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azerbaidzaani esindab - poolakas...hea on vaadata kuhu platseeruvad, soomlased - sest Põhjamaade meister Utti on platsis, samas kodusel võistlusel kaotas ta teisele soomlasele, kes nüüd ka rivis on. Ja Joker kaardipakis on kindlasti Viska - sellelt mehelt võib kõike oodata.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coming soon.... :D

Kyll sa Ott paned me kannatused proovile,mina ikka voistlen kuni 168cm ja kuni 68kg. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reedel Noikas käies vaatasime üle kõik ruumid ja tõenäoliselt saame teha nii, et paigutada võistlejad garderoobidesse maade kaupa, mis muudab ka üksteise abistamise lihtsamaks. Peab tunnistama, et Nokia on üks paremaid komplekse, kus üldse võistlusi on korraldatud - st. et kulturismi võistlus jaoks ideaalne koht. Ja nii mugavaid lavataguseid ruume, ei näe survõistlusel just iga kord - rääkimata suurest lavast, tihti tehakse eelvõistlus kuskil väiksemal laval ja seal on siis ikka parasjagu trügimist. Nokia lavaauk on 20 m lai, sinna paned käed laiali 15 matsi ilusasti seisma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siit tulevad klassikalise kulturismi kategooria +180cm pildid + mehe mehed

Mateusz Kolkowski

post-13096-0-53983800-1321173982.jpg

ERSİN ADAKLI

post-13096-0-69533700-1321173989.jpg

Duncan Milloy

post-13096-0-57917700-1321173997.jpg

Iirlane Igor SidarchukI

post-13096-0-30762900-1321174006.jpg

Jerzy PISULSKI Poland

post-13096-0-88031100-1321174014.jpg

Plachinta Roman

post-13096-0-02102500-1321174021.jpg

Sandi Imerovic

post-13096-0-81185700-1321174033.jpg

Zlatko Piralic

post-13096-0-22917700-1321174044.jpg

Utti Hietala

post-13096-0-61409200-1321174052.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaa kui need mehed kõik vormiga ka kohale tulevad, siis on päris kõva katt, kuid ega meie esinumbrid Käpp ja Rück ka kehvad poisid ei ole, seega tuleb kindlasti põnev võistlus.

Pane Ints siis juba teised katid ka välja kui need sul käepärast on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Last edit: 15.11 2011, 23:00

Men Classic Bodybuilding up to 168 cm

1 Robert Horvat Croatia

2 Giurgiu Emil Romania

3 Disic Milos Serbia

4 KORAY UÇAR Turkey

5 Song, Jaepil Korea

6 Tomas LUKAC Chezh Republic

7 Rain Kuusnõmm Estonia

8 Oarabile Bothselo South-Africa

Men Classic Bodybuilding up to 171 cm

1 Denis Bashatov Russia

2 Damian Witkowski Poland

3 Aszalos Robert Romania

4 RYTIS JANULEVICIUS Lithuania

5 FURKAN UÇAR Turkey

6 MEVLÜT BAŞTAŞ Turkey

7 A.İDRİS BAŞARAN Turkey

8 KONSTANTIN PASKALEV Bulgaria

9 Ha, Yongin Korea

10 Yang, Yeonseok Korea

11 ANDREA FELICI Italy

12 Steven TRAVERS Australia

13 Raigo Kuusnõmm Estonia

14 Meelis Susi Estonia

15 Amir Aliabadi Iran

Men Classic Bodybuilding up to 175 cm

1 Alexander Barbashin Russia

2 Younes Laroussi Moroco

3 Mariusz Balazinski Poland

4 Przemysław ŻOKOWSKI Poland

5 KEYWAN NABII Norway

6 Ikovljevic Robert Serbia

7 Oparusic Branislav Serbia

8 KEMAL UYSAL Turkey

9 RIFAT SİPAHİOĞLU Turkey

10 MUSTAFA BEHLÜL Turkey

11 GORAN SIMIC Slovenia

12 APOSTOL PETKOV Bulgaria

13 Kim, Myung Sub Korea

14 Rud Dmytro Ukraine

15 PRIMICERI Italy

16 Imre Vähi Estonia

17 Arash Fattahi Iran

18 Prem Eshwar South-Africa

19 Roman Biletchii Moldova

Men Classic Bodybuilding up to 180 cm

1 Alexander Kamenskin Russia

2 Suguru Kamada Japan

3 Tuomas Kuronen Finland

4 Juho Passila Finland

5 Ragif Bayramov Azerbaidzhan

6 DARIUS MINKEVICIUS Lithuania

7 Michael Hannam Great Britain

8 MEHMET BAYKARA Turkey

9 TOLGA TOPRAK Turkey

10 Marti Taru Estonia

11 Mohsen Ghorannevis Iran

12 Aristidis Nikolopoulos South-Africa

13 Ismail Manjoo South-Africa

14 Murat Demir Germany

15 Thomas Schnelldorfer Germany

Men Classic Bodybuilding over 180 cm

1 Plachinta Roman Russia

2 Duncan Milloy Canada

3 Khaled Jaber Mohammad Khater Jordan

4 Antti Filatoff Finland

5 Utti Hietala Finland

6 Jerzy PISULSKI Poland

7 Mateusz Kolkowski Poland

8 Sandi Imerovic Croatia

9 Zlatko Piralic Croatia

10 Andzey Lopushanskiy Azerbaidzhan

11 Zivanic Ivan Serbia

12 Igor Sidarchuk Ireland

13 ERSİN ADAKLI Turkey

14 Igor Karlov Ukraine

15 Taavi Koovit Estonia

16 Janar Rückenberg Estonia

17 Indrek Viska Estonia

18 Benyamin Khajehjahromi Iran

19 Olaf Michaelis Germany

20 Ioannis KOTSIOUKIS Greek

Women Fitness open

1 Tatiana Dvortsova Russia

2 Olga Volkh Russia

3 Magdalena Krajkowska Poland

4 AYŞE ELVAN ŞENGÜN Turkey

5 Oksana Orobets Ukraine

6 IRINA PALAGUTA Latvia

7 Kristina Koroljak Estonia

Men Fitness open

1 TURGAY ATEŞ Turkey

2 Fedir Khashalov Ukraine

3 Khaled Jaber Mohammad Jordania

4 Oleg Anissimov Estonia

Women Bodyfitness up to 163 cm

1 Elena Pitsishina Russia

2 Olga Filatova Russia

3 RAMINTA VALAITIENE Lithuania

4 ZELİHA ESMER Turkey

5 RADA KIRCHEVA Bulgaria

6 Olga Muntian Ukraine

7 Esta Pilt Estonia

8 Monika Saar Estonia

Women Bodyfitness over 163 cm

1 Anastasiya Patokina Russia

2 AYŞE SENEM SERHATLI Turkey

3 Tetyana Mikheychyk Ukraine

4 DINA ŽELNINA Latvia

5 Merike Sula Estonia

6 Vitaliya Dmitrieva Estonia

Men Bodybuilding open

1 Tapani Valkonen Finland

2 SORAN RASHID Norway

3 Ott Kiivikas Estonia

Women Athletic Fitness open

1 ASLAUG LIA PETTERSEN Norway

2 INGER ANN-KRISTIN KARLSSON Norway

3 ALINA CEPURNIENE Lithuania

4 Helena Forsen Sweden

5 Esta Pilt Estonia

6 Liis Kristiin Vaher Estonia

Men Athletic Fitness open

1 Benni Gür Denmark

2 THOMAS HJELDE THORESEN Norway

3 JAN STRØM Norway

4 Ako Rahim Sweden

5Kristian Sewen Sweden

6 Martin Münz Estonia

7 Oleg Anissimov Estonia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×