Jump to content
Guest Suksu

Kael

Recommended Posts

Guest Suksu

Tere! Mul on sedalaadi probleem, et kael on propotsionaalselt liiga peenike(kõige enam tahaks väikest lihaskasvu kaela eesmisele osale).

Kui keegi teab harjutusi kaelale, siis palun nimetage neid ja kirjeldage: )

Ettetänades suksu.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovida võid ka sellist harjutust - otsmik maha (soovitavalt matil), jalad õlgade laiuselt harkis, tagumik püsti, kätega toeta ka kindlasti matile, muidu võid haiget saada.Ja siis liiguta kaela edasi-tagasi.Aitab küll, tegelesin ise maadlusega kunagi, see oli seal põhiharjutus, hetkel kael 45. B)

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimuse esitas naissoost isik minu arust - temale ma küll jõutõmmet pähe ei määri. Ise aga teen küll ... niiet võta rahulikult ja lase õhk välja B)

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

N:

Hoia oma enda käsi kuklal sörmseongus ja painuta pead tahapoole. Sarnast harjutust saad teha ka nii, et hoiad kätega vastupanu otsaeest ja painutad pead ettepoole. Hoia nii tugevalt, et jöuaksid sooritada 10-12 kordust seerias. 1 harjutus siis kaela eesmisele osale, teine tagumisele.

Proovi!

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suksu, sa räägid ja mötled ikka kaelast, mitte trapetsist, jah? Sulle soovitatakse siin hulgaliselt trapetsi harjutusi, mis tegelikult eriti kaela jämedust ei möjuta vörreldes spetsiaalsete kaela harjutustega.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaela saab ka treenida nii, et hoiate kettast nt. 20 kg kätega vastu pead ise lamades pingil kas siis külili või selili, olenem mis osa treenida tahate.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.