Jump to content
Alexander Andrusenko

Tallinna Lahtised KV jõutõstmises

Recommended Posts

Ilusad sooritused! Hea töö! :D

Aitäh! :o Kui teistel aladel tulid ootuspärased tulemused, siis 342,5 kg jõutõmbes oli ka endale üllatuseks (samas oli jõutõmme siiski ainukene ala, kus ei tulnud isiklikku rekordit Wilks'i punktides - tuli üksnes rekord kilodes).

Ma ootan huviga, kas kellelgi ka mõningaid küki videosid juhtub olema - minu telefon millegipärast jukerdas ja seetõttu ei tulnud Elaril kükikatsete filmimisest midagi välja.

Aitäh! :D Kui teistel aladel tulid ootuspärased tulemused, siis 342,5 kg jõutõmbes oli ka endale üllatuseks (samas oli jõutõmme siiski ainukene ala, kus ei tulnud isiklikku rekordit Wilks'i punktides - tuli üksnes rekord kilodes).

Ma ootan huviga, kas kellelgi ka mõningaid küki videosid juhtub olema - minu telefon millegipärast jukerdas ja seetõttu ei tulnud Elaril kükikatsete filmimisest midagi välja.

Erkki: kusjuures meeldiv on see, et sul läks jõutõmbes lukustamine paremaks - vaatasin, et see 342.5 oli korralikult lukustatud ja õlad taha viidud. Mäletan, et varem on sul sellega probleeme olnud.

Eks see lukustamise osa kõige problemaatilisem ole, jah. Trennis jääb mul jõutõmbes väga tihti just see viimane osa tegemata. Samas olen aga võistlustel üldjuhul ka lukustamisega hakkama saanud - viimasel ajal on trennitulemused võistlustulemusest keskeltläbi 10-15 kg kehvemad olnud.

Erkki: kusjuures meeldiv on see, et sul läks jõutõmbes lukustamine paremaks - vaatasin, et see 342.5 oli korralikult lukustatud ja õlad taha viidud. Mäletan, et varem on sul sellega probleeme olnud.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.