Jump to content
Guest Külaline_Night_*

Mees paarile kolmandaks

Recommended Posts

Guest Külaline_Night_*

Tere,

Tervetel ja ilusatel inimestel on alati kergem suhteid luua ja miks mitte ka eksperimenteerida.

Mind huvitab, kuidas suhtuvad meie atleedid sellesse, kui kaks meest tegelevad ühe naisega.

Kas oleksite seda nõus proovima sobivusel või olete põhimõttelised vastased? :rolleyes:

Jõusaalis näeb tihti, kuidas mitu meest ühe naisega tegelevad. Isegi sõpradega nõu andnud mõnele naisele. Minu meelest on tore just kui keegi viitsib kellegiga tegeleda. :rolleyes:

Jõusaalis näeb tihti, kuidas mitu meest ühe naisega tegelevad. Isegi sõpradega nõu andnud mõnele naisele. Minu meelest on tore just kui keegi viitsib kellegiga tegeleda. :rolleyes:

(y) :rolleyes:

No ei pea eriti tõsiseltvõetavaks teemaks seda, aga vastus on hea <_<

Ega selliste suhete jaoks ei pea atleet olema. See, mis spordialaga inimene tegeleb või ei tegele, ei tohiks küll seksuaalset orientatsiooni mõjutada. Ma olen kunagi ühe sellise naisterahvaga suhtes olnud, kes mingi hetk tahtis absoluudselt kõike proovida. Oli juttu ka sellisest 2+1 variandist. Ütlen ausalt, et ma ei osanud seisukohta võtta, aga arvestades asjade kiiret arengut ja seda, kuidas teine pool väga lühikese ajaga ennast kõikide maailma meeste seas ihaldatuna tunda tahtis, siis on väga hea, et vooluga kaasa ei läinud. Teisel poolel oli nimelt väga rumal harjumus kaitsevahendeid mitte kasutada ja oma eesmärkide nimel ei hoolinud ta ei enda ega teiste tervisest. Ehk on tänaseks päevaks aidsi surnud- kes seda teab.

Igasugused 2+1, sadomasod jne on ilmselt nendele, kes tunnevad, et tavaline suguelu ei paku enam rahuldust või mingid muud kõrvalvaatajale segased asjaolud. Nii on ka kulturismiga, kus sportlasele ei paku enam harrastustasemel jõusaalitreeningud mingit pinget ja alustatakse võistlusspordiga ning kasvavad koormused ja eesmärgid.

Elu ongi selline... :rolleyes:

Ega selliste suhete jaoks ei pea atleet olema. See, mis spordialaga inimene tegeleb või ei tegele, ei tohiks küll seksuaalset orientatsiooni mõjutada. Ma olen kunagi ühe sellise naisterahvaga suhtes olnud, kes mingi hetk tahtis absoluudselt kõike proovida. Oli juttu ka sellisest 2+1 variandist. Ütlen ausalt, et ma ei osanud seisukohta võtta, aga arvestades asjade kiiret arengut ja seda, kuidas teine pool väga lühikese ajaga ennast kõikide maailma meeste seas ihaldatuna tunda tahtis, siis on väga hea, et vooluga kaasa ei läinud. Teisel poolel oli nimelt väga rumal harjumus kaitsevahendeid mitte kasutada ja oma eesmärkide nimel ei hoolinud ta ei enda ega teiste tervisest. Ehk on tänaseks päevaks aidsi surnud- kes seda teab.

Igasugused 2+1, sadomasod jne on ilmselt nendele, kes tunnevad, et tavaline suguelu ei paku enam rahuldust või mingid muud kõrvalvaatajale segased asjaolud. Nii on ka kulturismiga, kus sportlasele ei paku enam harrastustasemel jõusaalitreeningud mingit pinget ja alustatakse võistlusspordiga ning kasvavad koormused ja eesmärgid.

Üldistusvõime on täitsa olemas :rolleyes:

Mis tähendab "tavaline suguelu"? Wham, bam, thank you ma'am! ? <_<

Paratamatult peate hakkama oma ajusid liigutama, et seda elukest rikastada.

Kuid sellega soovitan küll ilma nn kõrvalseisja abita toime tulla. Rikub teievahelise intiimsuse ja usalduse igaveseks.

Väga hea raamat, mis on täitsa eesti keeles saadaval, oleks dr Andrew Stanway "Massaazhi saladused armastajatele". Eriti meestele väga hea.

Tere,

Tervetel ja ilusatel inimestel on alati kergem suhteid luua ja miks mitte ka eksperimenteerida.

Mind huvitab, kuidas suhtuvad meie atleedid sellesse, kui kaks meest tegelevad ühe naisega.

Kas oleksite seda nõus proovima sobivusel või olete põhimõttelised vastased? :rolleyes:

e-ee ...

kas mina olen tõesti ainuke,kellele meeldiks rohkem vastupidine variant, :rolleyes:

e-ee ...

kas mina olen tõesti ainuke,kellele meeldiks rohkem vastupidine variant, :rolleyes:

Lolle nalju ei saa kunagi liiga palju olla :rolleyes:

Populaarne Austraalia telesaade, mees-mehe vastu etlemisvõistlus, on

jõudnud finaali.

Kogu maa vaatab!

Finaalis on televaatajate lemmik - pastor Harris ja imekombel mingi

suvaline aborigeen. Antakse etlemisülesanne - teha vähemalt 4-realine

luuletus, mis peab lõppema sõnaga "Timbuktu"

Kogu haritud seltskond teab, et tegemist on kuulsa pühakoha ja

turismimagneti Timbuktu linnaga, aborigeenil pole sellest aga õrna

aimugi.

Pastor alustab:

„I was walking in the dark

I was looking in my heart

I was reading bible through

On my way to Timbuktu.“

Rahvas rõkkab, et nüüd on võit pastoril!

Aborigeen kannab oma luuletuse ette:

„When Tim and I to Brisbane went

We saw some ladies there for rent

As them were 3 and us were 2

So I booked one and Tim booked two.“

Igasugused 2+1, sadomasod jne on ilmselt nendele, kes tunnevad, et tavaline suguelu ei paku enam rahuldust või

Mul on sust kahju Imre, küllap sa ei pakkunud sellele neiule piisavalt rahuldust :rolleyes:

Aborigeen kannab oma luuletuse ette:

„When Tim and I to Brisbane went

We saw some ladies there for rent

As them were 3 and us were 2

So I booked one and Tim booked two.“

Haha :rolleyes:

Bonsunas oleks ilmselt tõesti laiem kõlapind sellel teemal...spetsiaalne rubriikki selle jaoks.

Siiani on küll mulje, et enamus ei läheks sellega kaasa....või vähemalt mitte avalikult välja öeldes....ehk leidub siiski julge esimene???!!

Aile, aga äkki hoopis vastupidi, et viib intiimsuse ja usalduse uuele tasemele?

Nighty

inglisyda@hotmail.com

Tere,

Äkki teema algataja ongi sinu ex:D

Maitse üle ei vaielda, vaid peetakse terveid sõdu. Maailmapildid on aga meil kõigil erinevad ja normaalsus pidavat ka üks arengupeetuse vorme olema.

Minugi poolest võivad ka 3 inimest omavahel vahekorda astuda.. klassikalises mõistes armastusega on seal ilmselt vähe pistmist. Rohkem mingi puudujäägi täitmine ja ihade rahuldamine erinevates mõistetes. Hinnangut sellele anda ei saa - vaba voli. Kui käitutakse aga vastutustundetult teiste tervise suhtes, tuleks sunniviisiliselt kastreerida :rolleyes:

Anaalseks pidavat ka hea ja tore olema... aga minu arust on mõned kohad mis pole kahesuunaliseks liikluseks mõeldud :rolleyes: Mõelgem selle peale ka natuke... Ja ilusaid unenägusid teile...

Bonsunas oleks ilmselt tõesti laiem kõlapind sellel teemal...spetsiaalne rubriikki selle jaoks.

Siiani on küll mulje, et enamus ei läheks sellega kaasa....või vähemalt mitte avalikult välja öeldes....ehk leidub siiski julge esimene???!!

Nighty

inglisyda@hotmail.com

selleks on julgust vaja et paarile kolmandaks tulla, easy ju :rolleyes:

Nighty

inglisyda@hotmail.com

Mingi umbes selline postitus, et võtke ühendust ja proovime ära? :rolleyes::D

Mingi umbes selline postitus, et võtke ühendust ja proovime ära? :rolleyes::D

Teema algataja on grupika pro, ma ei usu et kogemusteta keegi sellist teemat teeb! :rolleyes:

Nighty

inglisyda@hotmail.com

Mina, kui ikka juba keskealine naisterahvas, võin teile soovitada ainult ühte, kui tahate kahe mehega nalja teha... ostke endale kumminaine igasuguste ekstsesside ärahoidmiseks.

...ja kui teil ikkagi on juba lihast ja luust naine valmis vaadatud... ja ta juhtub seda foorumit lugema, siis väga vale valik on oma orgasmide eest vastutuse kellegi teise (või teiste... ) peale lükkamine.

Kui tegemist oleks 2-st naisest koosneva paariga, oleks siin palju julgeid.

Haha... päris tugev ego peab ka olema... saagem ühegi naisega hakkama :rolleyes:

Leian, et kolme inimesega vahekord on labaselt öeldult vaid seksuaalakt rahulduse eesmärgil. Midagi head sealt tulla ei saa.. usaldust grupiseksiga ei ehitata.

Ja pole vahet kuidas Sa seda ka ei vaata... 3 rattaga Trike ei ole tsikkel ja sama kehtib minu jaoks ka "voodis" <_< Mõnele jälle meeldib ...

Jätku HUUMORIT! :rolleyes:

Anaalseks pidavat ka hea ja tore olema... aga minu arust on mõned kohad mis pole kahesuunaliseks liikluseks mõeldud :rolleyes: Mõelgem selle peale ka natuke... Ja ilusaid unenägusid teile...

Ja ainuke normaalne asend on ka misjonär......................

Mina, kui ikka juba keskealine naisterahvas, võin teile soovitada ainult ühte, kui tahate kahe mehega nalja teha... ostke endale kumminaine igasuguste ekstsesside ärahoidmiseks.

...ja kui teil ikkagi on juba lihast ja luust naine valmis vaadatud... ja ta juhtub seda foorumit lugema, siis väga vale valik on oma orgasmide eest vastutuse kellegi teise (või teiste... ) peale lükkamine.

Äratus...jutt oli, et 2 meest ja 1 naine.

üleeile kui see teema tehti ei osanudki kohe vastata. ma mõtlesin, et paljud konservatiivsete maailmavaadetega persoonid, kes võitlevad toidulisandite kasutamise vastu, on kategooriliselt selliste asjade vastu, aga olukord tundub isegi suht leebe olevat.

mina leian siiski, et veits vale koht sellise kuulutuse jaoks...

üleeile kui see teema tehti ei osanudki kohe vastata. ma mõtlesin, et paljud konservatiivsete maailmavaadetega persoonid, kes võitlevad toidulisandite kasutamise vastu, on kategooriliselt selliste asjade vastu, aga olukord tundub isegi suht leebe olevat.

Teemaalgataja arvatavasti eeldas vastuseid just meestelt, kes on enda keha treenimisega ikka tegelenud...

Nagu ma aru sain, siis tahetakse atleeti. :rolleyes:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.