Jump to content
vend vähk

Bemmi-Kristjan VS Lädra

Recommended Posts

Lädra küll seal muud midagi ei teinud kui ainult kägaras passis.

Eks mees sai aru, et ainus võimalus vastu pidada on põigelda ja lasta teisel kaitsesse ennast ära väsitada, ja see toimis, oleks veel paar raundi olnud, oleks ka Kristjan oma nurgas käed põlvedel istunud. Lisaks oli näha, et isegi taolises olekus oli Laanel korralik kaitse, põiklemine. Ka vasakuga üritas vastasega enne kontakti otsida, kui viimane hooga peale tuli. On kunagi asjaga tegelenud ja midagi veel liigutustes sees, seda näitas ka see, et teda "ära ei löödud", ehkki korra põrandal käis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuuldavasti pidid need samad mehed paari kuu pärast jälle kokku minema. Erinevad asjaarmastajad on öelnud, et kui Lädra natukenegi treeniks ja vanu nippe meelde tuletaks, siis ei oleks bemmimehel midagi vastu panna. Elame-näeme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt kas lädra oli jokkis jälle ve

Mu meelest tundus küll, et kui vend paar kuud toobi tõstmise asemel tegeleks poksitrenniga saaks bemmikrissu koslaka ära nagu naks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis tulemus alkohoolikul ikka saaks olla. See on sõltuvus ja ei usu et Tarmo sellest üle on. Kui oleks täiesti normaalne, üle keskmise mees, saaks temast asja. (Eesti keskmine mees joob teadupärast 12 L viina aastas) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×