Jump to content
Sign in to follow this  
PowderCoat

Pisut nõu ehk.

Recommended Posts

hei ho ja heippa :o

Tekkis selline mure.Alustasin just siin mõnipäev tagasi treeningutega jõusaalis.Okei,kõik tore ja vahva aga masinad on kuidagi tulnukate moodi ebamaised ja küllaltki kauged minujaoks.See selleks,küll ma neid tundma õpin.Lihtsalt mu mure seisneb selles,et mu hetkeline eesmärk on treenida kõhulihast ja rinda vormikamaks.Et tekitada

effektiivne tunne " ma võin küll ilma särgita ringi käia " :D. Hilisemateks aegadeks jätaks käed ja muud lihasgrupid.Mul oleks vaja nõu ja pisut infot et kuidas siis õieti

neid kõhulihaseid ja seda rinda treenida korralikult ja kiire tulemusega. võtame nii et kas näiteks 2-4 nädalasees ( pisut vähe vist ) tulemusi leida.Ma ei oska kusagilt poolt ise ka alustada ja see muudab asja keerulisemaks. :D

Tänud ette !

Vali TÖÖRIISTAD - sealt leiad treeningkavad ning anna aga minna. Usu mind, mõttet on ainult rinda ja kõhtu teha. Ei hakka sulle pikka loengut pidama, aga kõige targem oleks ikka kõik lihasgrupid läbi treenida. Paari nädalaga ei saa sa midagi. Järjepidevus on see, mis loeb. Kui sa nüüd alustad ning pidevalt suveni vaeva näed, sealjuures toitumine korras, siis oma välimust muudad sa kindlasti.

Selliseid teemasid on siin palju, uuri varasemaid ning kindlasti loe ka siinseid artikleid, mis õpetavad õigesti treenima ja toituma.

hei ho ja heippa :o

Tekkis selline mure.Alustasin just siin mõnipäev tagasi treeningutega jõusaalis.Okei,kõik tore ja vahva aga masinad on kuidagi tulnukate moodi ebamaised ja küllaltki kauged minujaoks.See selleks,küll ma neid tundma õpin.Lihtsalt mu mure seisneb selles,et mu hetkeline eesmärk on treenida kõhulihast ja rinda vormikamaks.Et tekitada

effektiivne tunne " ma võin küll ilma särgita ringi käia " :D. Hilisemateks aegadeks jätaks käed ja muud lihasgrupid.Mul oleks vaja nõu ja pisut infot et kuidas siis õieti

neid kõhulihaseid ja seda rinda treenida korralikult ja kiire tulemusega. võtame nii et kas näiteks 2-4 nädalasees ( pisut vähe vist ) tulemusi leida.Ma ei oska kusagilt poolt ise ka alustada ja see muudab asja keerulisemaks. :D

Tänud ette !

Sa peaksid ikka treenima tervet keha :D . Treenides aint mõnda üksikut lihasgruppi näed varsti ise välja nagu tulnukas ;) . Usu terve treenitud keha on ilusam kui punni käsivarred aga lame rind, pealegi kui sa treenid aint rinda ja teisi lihasgruppe sa järgi ei tee on vigastuse oht vägagi suur.

Uuri treening kavasid

Lihtsalt mu mure seisneb selles,et mu hetkeline eesmärk on treenida kõhulihast ja rinda vormikamaks.Et tekitada

effektiivne tunne " ma võin küll ilma särgita ringi käia " :D.

Mismoodi on sinu arvates võimalik treenida nuudelkätega rinda vormikamaks, :D

Sa ei jaksa tõsta ei kangi,ei hantleid ...

aga olgu ;

sa ikka kujutad ette,milline sa välja nägema hakkaksid,kui su plaan edukaks osutuks:

nuudelkäte ja kurejalgade, kitsaste õlgade ja küürus seljaga(ainult rinna ja kõhu trenn ilma seljalihaste trennita tekitab siukese efekti),samas aga võimsa sixpacki ja rinnaga tegelane ..., :D

Tahad sa TÕESTI selliseks saada?

No pane siis oma pildid ülesse - raffal kindlasti ´uvitav vaadata, :o

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.